Sprawdź nas też tutaj

News

PŁOMIEŃ81 NA PŁYCIE DIXON37

Opublikowany

 

Dixon37 ujawniają kolejnych gości na płycie „Krew za krew”.

Od poniedziałku na stronie krewzakrew.pl trwał konkurs, w którym można było wygrać limitowaną edycję albumu Dixon37 – „KzK”. Uczestnicy musieli wskazać kto ich zdaniem gościnnie udziela się w następnym singlu warszawskiego składu. Dzisiaj okazało się, że teledysk do utworu „Masz to we krwi”, który opublikowany zostanie 10.11.2016 to track, na którym gościnnie udzieli się duet Płomień 81, czyli Pezet i Onar.

 

Album „KzK” jest dostępny na districtarea.pl, zakupić go można również przez główną stronę płyty – krewzakrew.pl.

 

W tym momencie wiemy, że wśród gości na pewno pojawią się Hinol i Nizioł, których gościnne wersy mogliśmy już usłyszeć w teledysku „Mam Plan”, opublikowanym przed wakacjami. Dzisiaj do ujawnionych gości dołączają Onar i Pezet. DistrictAREA zapewnia, że to nie wszyscy goście – wytwórnia i muzycy więcej ujawnią już w przyszłym tygodniu. Możemy spodziewać się jeszcze dwóch konkursów na stronie krewzakrew.pl, które wystartują niebawem.

 

Nowy album to krążek, na którym usłyszymy dobrze znanych słuchaczom Kafara, Resta, Safula i Michrusa w towarzystwie wielu gości z najwyższej półki. Zróżnicowana warstwa muzyczna, bezkompromisowe teksty i powrót do najlepszych czasów polskiego rapu w odświeżonym brzmieniu – to główne rzeczy, których możemy spodziewać się po nowym albumie Dixon37.

 

„Krew za krew” to album poruszających nie tylko tematykę twardych ulicznych zasad, ale jest też muzycznym zobrazowaniem wartości, których trzymają się warszawscy raperzy w codziennym życiu. Nie brakuje tutaj zarówno typowo ulicznego rapu, jak i motywacyjnych utworów, pozwalających słuchaczowi zebrać myśli i siły.

 

Za produkcję muzyczną odpowiadają tacy producenci jak PSR, Fame Beats, Wojtek Zet, Poszwixxx, EljotSounds, RX czy Tune Seeker.

 

0 0 votes
Article Rating
 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
LLO
5 lat temu

NO TO GITARA PŁOMIEŃ81 OGIEŃ81 ZAWSZE SPOOOOKO

RatunekDlaRapGry
5 lat temu
Reply to  LLO

[img]https://img.jbzd.pl/2016/08/02addb5735a1a4f66b2f8fcfa1a9f8c3.jpg[/img]

krokodylew
5 lat temu

ale miłe sutonewsy

Ruchocz
5 lat temu

Ale ma doje zajebiste.

Nick
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6wq0EnlumMk[/youtube]!!!!!

LYLYLY GANG
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2DR-uBjR7PQ[/youtube]

gritty77
5 lat temu

JEŚLI TA NOWA PŁYTA ONARA WEJDZIE NA OLIS TO ZWĄTPIĘ W POLSKICH SŁUCHACZY.

ObozowyKapo
5 lat temu
Reply to  gritty77

RACZEJ BYM NA TO NIE LICZYŁ. MUSIAŁBY SPRZEDAĆ +300 PŁYT. JEŚLI WEJDZIE TO NA POZYCJE 45-50 I PO TYGODNIU SIĘ SPIERDOLI.
A CO DO PŁOMIENIA 81 TO TA EKIPA NIE ISTNIEJE OD ODEJŚCIA TEDEGO.

Hhhgybgubh
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

Wypierdlaj obozowa ściero.

Płomień 81 klasyk

ObozowyKapo
5 lat temu
Reply to  Hhhgybgubh

OSTATNIA PŁYTA KIEDY BYŁA? DEKADĘ TEMU? DOBRZE PAMIĘTAM? OSTATNI KONCERT ZAGRALI JAKO PŁOMIEŃ W MARCU 2007 ROKU W BIAŁYMSTOKU. JAK MOŻNA MÓWIĆ, ŻE TEN SKŁAD DALEJ ISTNIEJE? JEGO CZŁONKOWIE NADAL ŻYJĄ TO FAKT, ALE NIC NIE NAGRYWAJĄ POD TYM SZYLDEM. NARA. PATUSY Z DIX37 NAPISALI SOBIE PŁOMIEŃ81, BY WIĘCEJ ZJEBÓW ZAINTERESOWAŁO SIĘ TYM NUMEREM. PŁACZĄCY ONAR BĘDZIE NAWIJAŁ O ULICY? XD XD XD

LOLLLIX
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

Wnioskuję o zaprzestanie nadużywania „XD” jako szyderczego symbolu, ponieważ traci on przez to na swoim prawdziwym znaczeniu, a zyskuje na fałszu i zaczyna oznaczać frustrację i słabość komentującego. Proponuję krócej: śmiech przez bul dupy. „XD” w dzisiejszych czasach jest swoistym zabezpieczeniem przed odrzuceniem społecznym. Komentujący stosują ten zabieg, by mieć w zanadrzu bezpieczną drogę ucieczki od obranego stanowiska w danej sprawie. Czemu? Ponieważ mają niskie poczucie własnej wartości, boją się konfrontacji, a w najgorszym wypadku – przyznania się do popełnienia błędu. Miłego wieczoru.

PRAWDZIWY
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

nagrywaja gościnnie jako P81 OD TEGO CZASU TO TAK

miras x
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QmVt68eUvdM[/youtube]

tdszeci
5 lat temu

PROPSY DLA BUCZERA, TO JEST RAPER DOPIERO

Popularne