Sprawdź nas też tutaj

News

Płyta „Carter V” Lil Wayne’a się… nie ukazała

Wbrew spekulacjom raper nie udostępnił oczekiwanego albumu.

Opublikowany

 

lil wayne
Lil Wayne

Po wielu latach oczekiwania mieliśmy dzisiaj świętować pojawienie się krążka „Carter V”. Nic bardziej mylnego. Raper ponownie wzbudził zainteresowanie „Carter V” publikując kilka dni temu jego okładkę, ale po albumie nie ma ani śladu.

Dwa tygodnie po doniesieniach o zgodzie Weezy’ego z Birdmanem, który od 2014 roku blokował wydanie krążka dowiadujemy się, że „Tha Carter V” ukaże się lada chwila. Na Twitterze wytwórni Young Money ukazała się grafika z okładką nowego albumu Lil Wayne’a, a rozgłośnia Hot 97 podała także datę premiery – 21 września.

Rozbudzone nadzieje wśród fanów, że dostaną oczekiwany krążek zgasły jednak dobrych kilka godzin temu. Album powinien ukazać o północy z czwartku na piątek. Tak się jednak nie stało. Na Twitterze możemy zobaczyć furię słuchaczy, którzy nie szczędzą słów krytyki pod adresem rapera. Przypomnijmy jednak, że Wayne nigdy nie potwierdził daty wydania „Carter V”. Zrobiły to tylko media.W mediach społecznościowych Lil Wayne’a pojawiają się rożne wpisy, ale brak tych dotyczących albumu. Pod każdym z nich możemy jednak zobaczyć wściekłe komentarze fanów, którzy domagają się, aby „wydał już ten cholerny album”. Czy projekt ujrzy dzisiaj światło dzienne, nie wiemy, ale powinniśmy go otrzymać na pewno lada chwila, biorąc pod uwagę m.in. to, że został on kilka dni temu oddany do odsłuchu magazynowi Billboard.

Lil Wayne opowie o próbie samobójczej

Nie wiemy na razie czy album „Carter V” otrzymamy w pierwotnym stanie, czy został on odświeżony. Bo przypomnijmy, że krążek został oddany do wytwórni w 2004 roku. Magazyn Billboard miał już jednak okazję przesłuchać krążek i ujawnia, że Lil Wayne przyznaje się na nim do próby samobójczej w wieku 12 lat.

O wypadku z użyciem broni wiedzieliśmy od lat. Lil Wayne’a w wieku 12 lat postrzelił się w domu swojej matki, a kula przeszła tuż obok serca. Do tej pory raper nazywał to nieszczęśliwym wypadkiem. Jak podaje Billboard w „Outrze” płyty artysta przyznaje, że była to nieudana próba samobójcza. Raper miał się targnąć na swoje życie, ponieważ matka zakazała mu rapować. – Pewnego dnia mi powiedział, że jest już gotów, aby o tym opowiedzieć – mówi Mack Maine, współpracownik Weezy’ego. – Będąc dorosłym, osiągając poziom i komfort, w którym może pozwolić sobie na przywołanie tej historii, wiedząc, że wiele osób tutaj może przechodzić przez podobne problemy – dodaje.

Utwór został napisany w te wakacje po samobójstwach Kate Spade i Anthony’ego Bourdaina.

 


9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
4 lat temu

Pięknie małposzczur w chuja bije fanów. Cydży zakuty dzban się tu kiedyś tym podniecał. Dobrze że takie chujowe płyty nie wychodzą w sumie.
Jak czekać na jakiegoś nygusa to np na nowego Method Mana a nie jakiś zdebilałych czarnych cpunów

Trotylo
4 lat temu

Poszli z tym łakiem

wTF
4 lat temu

Mama miala racje, i nie bez powodu zakazal rapowac tej piszczacej pizdzie na zetony

Weezy F Baby
4 lat temu

2004? Chyba 2014. W 2004 ukazał się pierwszy Carter 😀

Odb
4 lat temu
Reply to  Weezy F Baby

No już w 2004 były chujowe Rapy. Ale też wyszły i dobre płyty Westside Connection DMXa 50 centa Method Mana nawet Eminem Encore to była dobra płyta Ema. A ten Lil wayne to od początku mi nie pasowal…A w dzisiejszych czasach tylko utwierdza się we mnie przekonanie że już kawałek czasu uważam za chujowe to co jest chujowe

cydży
4 lat temu
Reply to  Odb

sam jesteś kurwo chujowa bo przyjmujesz chuja za chujem do ryja i dupy a weezy zawsze propsy

Odb
4 lat temu
Reply to  cydży

Jak wsadzalem twojej starej do dupska kule nigdy bym się nie domyslil że kiedyś z pizdy jej wypadnie taki bękart jak Ty mały cweluniu

00:12 i 17
4 lat temu
Reply to  Odb

LL Wydał Dobrą płytę w sierpniu 2004 i G-Unit W Lutym

00:12 i 17
4 lat temu
Reply to  Weezy F Baby

2004 Listopadzie☺

Popularne