Sprawdź nas też tutaj

News

Płyta O.S.T.R.-a & Hadesa „HAO2” trafiła do sklepów

Zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku.

Opublikowany

 

Czy pamiętasz co robiłeś jak wychodził pierwszy “HAOS”? Był luty 2013 roku, świat dopiero co poznał czwartą generację konsoli PlayStation czy nowego papieża – Franciszka. Dziś jesteśmy świeżo po prezentacji PS5, a świat zagłębiony jest w największym kryzysie od 100 lat. Chciałoby się rzec, że to odpowiedni moment na drugi “HAOS”.

Z okazji premiery płyty, zapraszamy na Q&A z Ostrym i Hadesem, które odbędzie się o godzinie 16.00 na oficjalnym profilu Instagramowym O.S.T.R. Tylko do końca dnia na asfaltshop.pl będą dostępne pakiety z bonusową EPką, która w wersji CD nie będzie dostępna już nigdy więcej. Dodatkowo, od dziś codziennie na kanale YT Asfalt Records, będzie pojawiał się jeden nowy utwór z płyty.

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

Kompleksowej realizacji wizualnej albumu “HAO2” podjęli się Tomasz Zasada i Maciej Pestka. Do przedsprzedaży trafiła też specjalna, winylowa edycja pierwszego “HAOS”. Również, tylko do końca dnia i tylko w asfaltshop.pl gratis od artystów – bonusowy krążek “EP”.

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
1 rok temu

Kupiłem i czekam na odbiór. Jestem fanem i wspieram.

BeImondo Informator
1 rok temu

Pyta O.S.T.R.-a trafia w odbyt Hadesa

aha
1 rok temu

typ nawet pod respiratorem bedzie nas meczyl

ddd
1 rok temu

Redrum Slonia i HAOS – Dwa najwieksze disapointmenty tego roku. Jedynka HAOS byla przezajebista , a tutaj foliarstwo slabe rymy/beaty. Slon tak samo odgrzal kotleta. Kurwa jestem rozgoryczony , bo czekalem na te dwa wydawnictwa

ZAWSZE ROMANTYCZNY FRITZ HONKA
1 rok temu

PAANIEEEE… IDZ PAN W CHUJ…

Odb
1 rok temu

Płyta T.Ę.P.Y.-a & Sedesa „HAO2” trafiła do śmietników

Popularne