Sprawdź nas też tutaj

News

Podchwytliwe pytanie o konfidentów dla gwiazdy federacji Malika

Denis Załęcki trenuje z konfidentami?

Opublikowany

 

Nie będzie chyba wielką kontrowersją stwierdzenie, że freak-fightowe walki raperów lub przez nich organizowane, stały się 5 elementem kultury hip hopowej w Polsce. Denis „Bad boy” Załęcki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów High League. Na swoim profilu IG zrobił Q&A, a jedno z pytań nie było łatwe, biorąc pod uwagę bezkompromisowe podejście do tematu konfidentów, z jakiego słynie Denis.

Występ fanatyka Elany Toruń był powodem niedawnego skandalu podczas gali w Gdańsku. Została ona przerwana z powodu zamieszek na trybunach i wizerunkowo uderzyła w Malika. Nie wszystkie walki były sprowokowane jego przybyciem do Ergo Areny, jednak kumulacja starć stała się na tyle groźna, że służby nie zezwoliły na pojedynek wieczoru. Denis słynie też z twardego podejścia do współpracy z policją. M.in. krytykował Jana Błachowicza za zgłoszenie kradzieży auta. Załęcki przyznał, że sam by tego nie zrobił. Gorzej dla niego, gdyby to auto zostało np. wykorzystane do jakiegoś przestępstwa czy spowodowało wypadek – wtedy stałby się głównym podejrzanym. Denis pocisnął też z Mateuszem Kubiszynem przed ostatnim pojedynkiem. – Jesteś strażakiem? Tak? Idąc do więzienia, za prucie się do ludzi i za to, że jesteś strażakiem jest ch*j w dupę – ostrzegał swojego oponenta.

Załęckiego czeka teraz wymagający pojedynek z Arturem Szpilką, dlatego zmienił trenera i wszedł pod skrzydło Mirosława Oknińskiego, cieszącego się renomą w świecie MMA. Jednak Okniński, pechowo dla Denisa, nigdy nie ukrywał, że nie czerpie wzorców ze świata podkultury więziennej i nie ma problemu z tym, żeby przygotowywać do walk kapusiów.

– Jeżeli ja jestem normalnym obywatelem i ktoś mnie napada z maczetą, to ja normalnie to zgłaszam na policję, informuję. Ta osoba idzie do więzienia, pierdzi w pasiaki i w*ierdala suchy chleb – przekonywał w niedawnym wywiadzie Okniński. Tym samym określił się diametralnie przeciwnie względem wartości Załęckiego. Wydawać by się mogło, iż ten trener jest ostatnią osobą, jaką wybierze fanatyk Elany. A jednak. I właśnie o to został zapytany podopieczny Malika. – Nie trenuję z konfidentami i nigdy nie będę trenował – odciął się jednoznacznie. Tylko co będzie, jeśli spotka tam np. Amadeusza Ferrariego lub Tomasza Oświecimskiego, którzy przygotowywali się do walk w tym klubie i były wobec nich zarzuty na płaszczyźnie „sztywności”?

30 komentarzy
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Luj ogłuszacz
26 dni temu

Chciałbym zobaczyc denisa jakby mu auto wzięte w leasing ukradli. Ciekawe czy spłacalby raty za nieistniejace auto czy jednak zgłosilby kradziez żeby zakończyc umowę?

kwejk
19 dni temu
Reply to  Luj ogłuszacz

maserati

ohui
26 dni temu

ej ulicznicy czyli jaka jest procedura w przypadku gdy ktoś cie napadnie maczetą? Do szpitala średnio bo tam będą pytali skąd rany cięte, na policje przez nie zadzwonisz bo tylko frajerzy mają numer na psy.
To co wy macie jakiegoś zaprzyjaźnionego weterynarza który was szyje w garażu czy co?

Tadek
2 dni temu
Reply to  ohui

Nie, to są tylko jego bezmózgie śmieci wypowiadaje całkowicie losowo, ten bandzior nawet nie wie co mówi. Żadnej z tych zasad, które wymyśla sobie na poczekaniu nigdy nie wyznawał

Narkołak
26 dni temu

Penis Zatęchły

Feniks_Alfa
26 dni temu

pamiętaj mężczyzno, jesteś niedojrzały bo nie chcesz wychowywać obcego bombelka
zapodaj.net/bbfe727686451.jpg.html

PAN
26 dni temu
Reply to  Feniks_Alfa

„palę
szkoła średnia
dziecko”

Naprawdę musiałbym chyba na wózku inwalidzkim jeździć żeby wziąć pod uwagę taką kandydatkę na partnerkę xD

XDDD
26 dni temu
Reply to  PAN

mężczyźni zawsze są niedojrzali aby przyjąć samotną matkę, za to kobiety są zawsze dojrzałe aby bez stałej pracy i mieszkania robić dzieci z różnymi mężczyznami

Feniks_Alfa
26 dni temu
Reply to  XDDD

paląca samotna matka pOlka po ścianie, trzeba brać. XD

zapodaj.net/aeb71dadb8f1a.jpg.html

Hetman Rapu
26 dni temu
Reply to  Feniks_Alfa

Wszystkie te k.rwy do wanny.

PolskiJUZniema...
26 dni temu
Reply to  Feniks_Alfa

jeszcze chain smokerka fuj pier00l iete zdziry

toruń
26 dni temu

toruń przeprasza za tego zje ba ….

FLAKKA
26 dni temu

Super ze mogę poczytać sobie rapowe newsy na tym portalu, bardzo go lubię. Glamrap – napędza hip-hopową gospodarkę!

zabawne
26 dni temu
Reply to  FLAKKA

dawno się poziom gó.wna tak nie przelał jak dzisiaj, jeb.ane plotkary

Profesor_Nauk
26 dni temu

Konfident jak pierdzi to prrrrrt
A te wszystkie sztywne gity – tsss. Przecież wiadomo że wśród gitów więziennych słynne jest tzw. cw.elenie

BIG_FAN_OF_PALUCH
26 dni temu

W ch.uj podchwytliwe, panie Michalczewski

pannaMigotka
26 dni temu

XDDDD

pusia
26 dni temu
Reply to  pannaMigotka

Piekna Kicio wiem ze jestes Dziewczynom ,skad,bo masz taki sposob pisania ze musisz byc Kobietom ,twoj Mozg mnie podnieca Serio

pannaMigotka
26 dni temu
Reply to  pusia

Dziękuję za komplement Pusiu

Cersanit
26 dni temu

Ulyca Sezamkowa Welcome

Koprobo1488
26 dni temu

Dobra Denis, gdyby ci ukradli auto to byś nie zgłosił. A gdyby ci córkę porwali? Też byś był taki sztywny?

Denis
22 dni temu
Reply to  Koprobo1488

Ku.rwa lekko a co watpisz?

szpila zdrajca ojczyzny
26 dni temu

Szpilka taki wielce polski, a zarabia na sługusów Czeczeńców, lojalnych wobec Putlera. Malik to zwykły słup, cyniczny grajek gotów na wszystko dla hajsów. W czasie okupacji byłby szmalcownikiem.

Adriana Chechik
26 dni temu

I like polish rap.

Y p00lki
26 dni temu

Mirki, jestem o mały krok od zrobienia game-changera na #tinder #badoo. Jeśli mi się uda, to #klaudiusz #projektklaudiusz to będzie przy tym pikuś. Samouczący się bot, potrafiący maczować, zagadywać, odpowiadać i co najważniejsze ustawiać spotkania. Co jest zrobione? Prawie wszystko! Faza testów obiecująca, od 10 dni na chodzie, nie wyłapany ban. I to na obu apkach, 152 (sic!) umówione spotkania w całej Polsce. Endgame dla #p0lka już wkrótce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taguję #blackpill i #przegryw bo wielu zainteresowanych tutaj. W ciągu kwartału konkretna relacja.

never
26 dni temu

Z fartem mordeczko do dołu z wapnem

Hdf
25 dni temu

A po treningu makowiec jedzac wszyscy razem

Chicks with dicks that put mine on shame
22 dni temu

Gangsta paradise weszlo lamusowi za mocno

Jon
21 dni temu

Typowy tępy dzban konfident. Strażak idący do więzienia ma chu#j w dupę&e. Ty masz od dziecka śmieciu konfidencie tepaku lamusie

Ziominho
26 dni temu

Z fartem

Popularne