Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

MaxFloRec prezentuje teledysk do „Czarnej dziury” Pokahontaz. Numer zwiastuje nadchodzący krążek grupy o tytule „Renesans”, jednak znajdzie się wyłącznie na limitowanej, preorderowej wersji albumu, który można zamawiać pod tym adresem.

W utworze gościnnie udzielili się Abradab oraz Miły ATZ. Mimo, że za produkcję całęgo krążka odpowiada Magiera, bit do tego wyjątkowego numeru stworzył DiNO. Teledysk zrealizował Bartosz Kasowski z 3/4udgs Lab. Zdjęcia powstały na terenie zabytkowej Kopalni Guido w Zabrzu. Album trafi na półki sklepowe 28 czerwca.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Sss

Props bo dawno nie było takich klimatów i wreszcie bit pod fokusa

Odb

Miła czarna dziura abradaba dla pokahontaz.

Kustosz

Fokus bierz jakiegoś kota producenta co potrafi zajebać eksperymentalne brzmienia (nie kurwa trapy na 808, chuj z tym syfem) i wal solo bo się tylko marnujesz z tym botem jebanym.

Sss

Już zapowiedzial solo na takich bitach fajnie się tego słucha ale słychać że te bity zjadł już dawno i na wyjebce troche pisze i nagrywa

Edi

Nie źle pozamiatali jak na moje

MAJOR KAJOR CHUJAJOR

NUMER DO KONONOWICZA GRUBEGO KNURA 692702122

Serdel

analny pedale gdzie jesteś?

WrozkaZdupy

Odrazu wiedzialem ze to cos dla analnego

Zbigiew

UWAGA! asuhalne do 0:58

Dymam wasze matki

Gówno dla cweli

Troll z oneta

tfoja stara to taka kurwa-klaun. chlopaki ja biora na 2godziny za 5dyszek i dają bezpanskim psom do jebanie na dwa baty a ty pizdo pozniej jej buzi dajesz. a fu!

Popularne