Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

15.03 na MaxFloRecTV pojawił się 2. singiel zwiastujący nową płytę Pokahontaz. Utwór „Średniowiecze” nagrany został wspólnie z donGURALesko. Równolegle na MaxFloSklep.pl ruszyła przedsprzedaż albumu „Renesans”. Wydawnictwo ukaże się w czerwcu

Za muzyczną oprawę najnowszego krążka Rahima i Fokusa odpowiadać będzie znany wrocławski producent – Magiera. Współtworzył on również „REset”, czyli poprzednią płytę Pokahontaz. „Renesans” to 5. w dyskografii album grupy. Na MaxFloRecTV dostępny jest już nowy zwiastun wydawnictwa – singiel „Średniowiecze”. Nad jego brzmieniem czuwał niezawodny DJ Eprom.

Teledysk do „Średniowiecza” zrealizowała ekipa Grube Filmy. Gościnnie zarówno w premierowym utworze, jak i towarzyszącym mu wideoklipie pojawia się weteran poznańskiej sceny rapowej, donGURALesko. Mimo że w przeszłości muzyczne ścieżki Gurala i Fokusa kilkukrotnie się już przecinały, to po raz pierwszy udało się nagrać numer pod szyldem Pokahontaz. W nagraniu „Średniowiecza” wykorzystano fragmenty wypowiedzi generała Józefa Piłsudskiego zarejestrowanej w 1924 r.

Singiel jako 2., po „Z innej bajki”, zapowiada kolejną płytę Pokahontaz. Wraz z premierą „Średniowiecza” pod tym adresem wystartował preorder krążka „Renesans”. Wiadomo, że wśród gości na albumie znajdą się artyści reprezentujący różne pokolenia i muzyczne światy – od wyjadaczy sceny rapowej po przedstawicieli alternatywy czy muzyki klasycznej.

Dalsze szczegóły albumu odsłaniane będą sukcesywnie. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na czerwiec br.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Joiuy

Kawalek spoko, sponsor new balance 🙁

cydzy

Lepszy new balance niż jakieś alko gówna

Odb

Średniowieczny gural pokazuje hontazy.

Lil Konon

W 1:22 słychać ukryty w tekście pierd. Guralesko znowu sie popisał kulturą jak podczas wywiadu. Już niedługo niedziela i rosół i mamusi

ja pienie

serio lewak się zjebał w wywiadzie? gdzie?

Pierdzący Guralesko
Czysty Anal

kruwa i nie ma zadnych pierow

Laryngolog

Ja tam nie słyszę żadnego pierda

zzxxx
jacek

fokus props

Edi

Gural jak końcówkę przeciągnął, ogólnie dobry kawałek

Praworządny Skurwiel

My tu sobie siedzimy, pierdzimy, popijamy herbatkę – a taki Kaz Bałagane właśnie skończył wieczorny apel, dostał do żarcia jakąś mamałygę i szykuje dupsko na wieczorną analną inspekcję kolegów z pawilonu. Ciekawe co taki prutas bez wykształcenia będzie robił jak wyjdzie za 2-2,5 roku z tego więzienia (dłużej nie, no bo gówniaka z Dżasminką trzeba odchować) – jak on w CV nic nie ma, będzie pod obserwacją, wizyty u kuratora raz na tydzień – w dodatku będzie spalony na mieście bo nikt mu znowu nie zaufa. Ciuszki Gucci to Dżasminka już zaczęła wyprzedawać (znajoma prowadzi w Wawce sklep z ekskluzywną odzieżą używaną – Dżasminka wczoraj sprzedała torebkę LV) – ojj będzie bida, trzeba było nie walić z dychy.

łooosf

ALE GURAL ROZJEBAŁ TEMAT

Czlowiek

Dokument o raperze z Siedlec:
https://www.youtube.com/watch?v=WdQM4QPB74A

Czysty Anal

El lewako przynosi nam oswieceniowe mysli LGBT+
towarzyszy mu ukryta opcja niemiecka

cgy

Chujowe. Lepiej sprawdźcie Deuter – Średniowiecze

Popularne