Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Pokahontaz – „Lepiej późno niż nigdy”

Rahim i Fokus z muzyczną niespodzianką na majówkę.

Opublikowany

 

Na MaxFloRecTV trafił dziś utwór zatytułowany „Lepiej późno niż nigdy”. Najnowsza propozycja Rahima i Fokusa to 3. zapowiedź albumu „REnesans”. Krążek dostępny jest w pre-orderze wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl. Premiera wydawnictwa już w czerwcu

Tuż przed długim weekendem majowym grupa Pokahontaz częstuje fanów nowym singlem. Numer „Lepiej późno niż nigdy” promuje nadchodzącą płytę „REnesans”. Za produkcję muzyczną zarówno dzisiejszej nowości, jak i całego albumu odpowiedzialny jest Magiera. Autorem animacji do utworu jest Koksny, natomiast zdjęcie okładkowe wykonał Mateusz Szeliga.

Pod tym adresem trwa przedsprzedaż 5. wspólnego krążka Rahima i Fokusa. Tylko Ci, którzy zamówią wersję pre-orderową płyty, mogą liczyć na wyjątkowe niespodzianki, które na razie pozostają tajemnicą. Wiadomo już natomiast, że na „REnesansie” znajdzie się 12 pozycji. W aż 8 utworach zaprezentują się goście. Dotychczas poznaliśmy 2 z nich – donGURALesko, który udzielił się w numerze „Średniowiecze” oraz Kleszcza. Wkrótce ujawnieni zostaną kolejni zaproszeni do współpracy artyści.

Jak zapowiada grupa, dzisiejszy singiel jest rozgrzewką przed serią nowych teledysków, które niebawem pojawią się na kanale wydawnictwa.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
PacjentDymek
3 lat temu

Fokus zawsze na propsie

Odb
3 lat temu
Reply to  PacjentDymek

Pokahontaz-„Lepiej nigdy niż późno”

80Procent90TutajtoZjebyiNiedorozwoje
3 lat temu
Reply to  PacjentDymek

HURTOWE DODAWANIE PLUSÓW I MINUSÓW, W KILKA SEKUND…!!!

SKANDAL!

ROBICIE BAGNO I ROZPIERDALACIE GLAM RAP, TAK JAK HIP HOP PL …!!!

PRZEGRYWY ŻYCIOWE PO DOPALACZACH, JEBAĆ, TFU KURWY, CWELE, FRAJERZY, OBSZCZAŃCY, OBSRAŃCY, ŻYCIOWE PATAŁACHY, POPAPRAŃCY Z GULEM I BÓLEM KAPSKA, ZBOCZUCHY DO WORA…!

BELMONDZIAK
3 lat temu

w koncu cos o rapie

Zbigiew
3 lat temu

asuchalne od 1:12

kutanga twojej starej
3 lat temu

Niech oni już przestaną. Takie nawijanie było fajne na początku lat dwutysięcznych a teraz jest po prostu archaiczne i żenujące, dziecinne i śmieszne. Ubzdurali sobie, że są wielkimi raperami a prawda jest taka, że gdyby nie Magig to zgniliby w podziemiu i nikt by o nich nie usłyszał.

Ddd
3 lat temu

Bo co kurwa nie mogą sobie nawijac oldskulowi jak oni robili niuskul to większość raperów było na poziomie jp na 99% receptura pijani prewersje nawet rekontakt był na tamte czasy mocna produkcja

Zbyszek
3 lat temu
Reply to  Ddd

Ale ten baran słucha tylko White zabsona i innych tego typu śmieciarzy

Zbyszek

Jennifer z Piździchowa
3 lat temu

No tak, bo powinni nawijać o Gucci, Louis i innych kurwa nazwach z czasopism dla pań, jak te wszystkie Żabsony, Białasy i inne blogerki szafiarki.

kutanga twojej starej
3 lat temu

Zaraz, zaraz, nie tak szybko stulejarze. Wstrzymajcie konie. Nie słucham, wręcz nie toleruję rzapsonuff, jank igih i innych wynalazków. Jestem oldschoolowcem na 100%. Album Pijani Powietrzem to dla mnie sztos, mam na kasecie, jak tylko to wyszło to katowałem na walkmanie. Jestem rocznik 1980 więc przypuszczam, że jestem przynajmniej 15 lat starszy od was. Chodzi mi o to, że są oldschoolowcy jak Małpa, Mielzki czy nawet Włodi czy Sokół, którzy się rozwijają i nie jadą ciągle na jednym patencie. A tych dwóch od czasu 3XClanu i Paktofoniki nie rozwinęło się ani o jotę. Tylko tyle i aż tyle.

Popularne