Sprawdź nas też tutaj

Inne

Pokahontaz uczcili setną rocznicę wybuchu 1. Powstania Śląskiego

Zobaczcie klip „100 lat”.

Opublikowany

 

Dziś (26.07) na MaxFloRecTV trafiła muzyczna niespodzianka od Pokahontaz. Utwór zatytułowany „100 lat” powstał z okazji setnej rocznicy wybuchu 1. Powstania Śląskiego. Numerowi towarzyszy okolicznościowy wideoklip związany z wydarzeniem. Sprawdź, jak Rahim i Fokus opowiadają o historii Śląska

Organizatorzy zaprosili nas do udziału w koncercie upamiętniającym 100-lecie wybuchu 1. Powstania Śląskiego w Mysłowicach. Przy tej okazji zostaliśmy zapytani, czy nie napisalibyśmy utworu o tej tematyce, na co przystaliśmy − wspomina Rahim. Numer „100 lat” w całości zainspirowany został wydarzeniami historycznymi.

Teledysk powstały do premierowego utworu w całości zrealizowała ekipa CAMeleon Film Studio. Singiel nagrano w MaxFloStudio pod okiem Dawida Twardowskiego do bitu Magiery. On też odpowiada za miks i mastering „100 lat”. Skrecze dorzucił natomiast DJ West.14 sierpnia na terenie byłej kopalni KWK Mysłowice odbędzie się widowisko muzyczno-audiowizualne, w trakcie którego nie zabraknie na pewno utworu „100 lat” w wykonaniu Pokahontaz. Tego dnia na scenie obok Rahima i Fokusa wystąpią artyści prezentujący przeróżne gatunki muzyczne. Wszystkich jednak łączyć będzie górnośląskie pochodzenie.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
luczjano
3 lat temu

Bardzo ładnie, pozdrawiam wszystkich.

Napewno nie twoja stara
3 lat temu
Reply to  luczjano

Ale się najebalem

Odb
3 lat temu

Pokahontaz spowodowali sto wybuchów na ul. Powstania Śląskiego

wroze z dupy aka konan mak grzegosz
3 lat temu

Pokahontaz po co sprzatasz

Popularne