Sprawdź nas też tutaj

News

Pokahontaz ujawnia wszystkich gości z płyty

Znamy również datę premiery i okładkę „REnesansu”.

Opublikowany

 

Rahim, Magiera i Fokus

Poznaliśmy już wszystkich gości, których usłyszymy na krążku „REnesans”. Wśród nich nie zabrakło niespodzianek. W tym tygodniu została również ujawniona okładka i pełna tracklista płyty. Na www.MaxFloSklep.pl trwa pre-order krążka, którego premiera rynkowa za niecały miesiąc.

Od połowy maja Rahim i Fokus systematycznie prezentowali gości, których zaprosili na „REnesans”. Oprócz ogłoszonych już wcześniej donGURALesko, wokalisty Bitaminy – Vito Bambino, Minixa oraz pianisty Tymoteusza Biesa, wśród gości znaleźli się: Cheeba, Kleszcz, Vixen, YoT, LotDrozda, Bober i Young Igi. Obecność tego ostatniego na 5. krążku Pokahontaz wyraźnie zaskoczyła fanów grupy, którzy żywo komentowali tę kooperację.

Pełen spis utworów wraz z zaproszonymi na krążek artystami znajduje się pod tym adresem. Krążek w rozszerzonej edycji jest dostępny wyłącznie w przedsprzedaży. Ekskluzywną wersję płyty wzbogacą wyjątkowe bonusy dla kolekcjonerów. Wydanie jest mocno limitowane.

„REnesans” to będzie już 2. po „REsecie” album Pokahontaz nagrany na oldschoolowych bitach. Za warstwę muzyczną płyty w całości odpowiada Magiera. Nagrania zarejestrowano w MaxFloStudio. Wydawnictwo ukaże się 28 czerwca nakładem MaxFloRec.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pan Panowiek
3 lat temu

https://youtu.be/JN6nf_ssnuo nie mówiąc o tym, każdy discopolowiec wpierdala rapowych bydlaków nosem

Pan Panowiek
3 lat temu
Reply to  Pan Panowiek

https://youtu.be/uhm2FQvUe4M albo to , każda kurwa typu te wyjące pizdy z autotunem i nie tylko nie warte są odchodów koni z klipu

Odb
3 lat temu

Pokahontaz ujawnia wszystkich gości z pytami.

wasz ziom
3 lat temu

niech wypierdalają za nagrywki z klaunami…

Jurekj
3 lat temu

00:37 7
Opublikowany 13 godzin temu Przez Redakcja

Popularne