Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

MaxFloRec prezentuje premierowy singiel Pokahontaz „Z innej bajki”. Numer jest 1. zwiastunem 5. krążka grupy, nad którym trwają intensywne prace. Produkcją utworu zajął się Magiera z White House, a nad brzmieniem czuwał niezawodny DJ Eprom. Teledysk zrealizowała natomiast grupa Grube Filmy.

Zachęcamy do sprawdzania „Z innej bajki” w serwisach streamingowych, gdzie znajduje się albumowa, rozszerzona wersja numeru.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Jasiu
2 lat temu

JEZU KURWA KOLEJNY NA KONIU

Edi
2 lat temu

Pokahontaz zawsze na propsie

SAER
2 lat temu

fokus jest jednym z tych cwaniaków z rozdmuchanym ego, tzw ważniak którego zgrywa już od dawna a ostatnio już kompletnie mu odpierdala. zresztą nie tylko jemu, większość polskich raperzyn a zwłaszcza cała nowa szkoła sili się na oryginalność cały czas kopiując najczęściej coś, co powstało w stanach itp. cała ta nowa szkoła jest taka nijaka, bez jaj. dawniej młodzież wychowywała się na podwórkach, nie na telefonach, i może przez to teraz wszystko jest tak spedalone i skurwione. małolaty teraz zachowują się i coraz bardziej przypominają panienki, dawniej takie zachowanie i wygląd na osiedlu by nie przeszło, a taka przeciętna małolatka (15-16lat) to wygląda nieraz na 20+ , tak eksponują swoje ciało, pojebane.dzieciaki doświadczają za mało traumy, są rozleniwione, wszystko podane na tacy, konsumpcjonizm powoduje że nie przywiązuje się uwagi do takich rzeczy jak wartości, wiara, rodzina, tylko liczy się nowy iphone, ciuchy, i im bardziej spedalone podejście i im bardziej ktoś wyglądem i zachowaniem przypomina klauna w cyrku tym prędzej zostaje „raperem”, jest bardziej lubiany itp. tfu, jebać was

Lyna xtc fb
2 lat temu
Reply to  SAER

czyli ze co gadales osobiscie z Fokusem, znasz go że tak twierdzisz? Miałam przyjemnośc pogadać na żywo. złe pojecie masz o gościu.

pokus
2 lat temu

ej bo sokół tak fajnie sobie na koniu w teledysku jechał ja też chce

cidzy
2 lat temu

fokus jest ładny a rahim ma aparycje wieśniaka jest gorszy od białasa, no ale rap robią w porządku nawet

Myśliwy filozof
2 lat temu

Kurwa nastepny

PRZEPISNANIEBIESKAWODEWKIBLU
2 lat temu

koniorajder w dupe jebany! ktos jeszcze cwalem na kuca ?

Edi
2 lat temu

1:03 Poka Poka sowe ! hahaaha ładny pocisk

Cicha noc
2 lat temu

Teraz oprócz autotune’a obowiązkowy pakiet to siedzenie na wałacha na koniu?

wojtek.kwas
2 lat temu

pierwszy

Popularne