Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Pokaż mi hajs” – DGE & Shellerini z nowym singlem

Raperzy zapowiadają wspólną płytę.

Opublikowany

 

Bombardowanie trwa. Kolejna bomba spada na miasto. Tym razem ekipę Trinity wspierają SYDOZ (BUMP’12) i Dj Flip. Włącz „Pokaż mi hajs”.

W 1945 roku w pobliżu miasta Alamogordo w Nowym Meksyku doszło do detonacji bomby plutonowej o sile rażenia 20 kiloton. Uznany potem za początek ery atomu pierwszy test o kryptonimie Trinity był kulminacją kilkuletniego programy Projekt Manhattan. Dziś ponownie liczniki geigera wychylą wskazówki na skali, bo nadchodzi nowa fala uderzeniowa. Kulminacją wieloletnich wspólnych nagrań donGURALesko i Shellera również jest projekt “TRINITY” – album DGE i Shelki o mocy bomby atomowej w całości na radioaktywnych beatach od Tailor Cut-a.

W ramach pakietu preorderowego, poza samym albumem dostępny jest także mixtape od Dj-a Soiny “BAK IN DA DAYZ” będący śladem przeplatania się rapu Gurala i Shellera, zawierający także niepublikowany wcześniej utwór, czy między innymi niewydawane wcześniej w fizycznej formie utwory z projektu BENGAZI. W RADIOACTIVE PROERDER otrzymacie także instrumentalną wersję albumu, pakiet wlepek, bibułki, crusher, lighter TRINITY, album w wersji kasetowej, wristband, smycz oraz oczywiście autografy na płycie.Premiera albumu już 17 grudnia.23 komentarze
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
BOA DUSICFEL
9 miesięcy temu

Gural to jest mistrz pierdolenia o niczym, bez kitu, i 20 lat temu te albumy miały tyle przekazu co kot napłakał 🙂 Ale przynajmniej to brzmiało dobrze, teraz niestety widać spadek formy, szkoda że mu stary umarł bo to pocieszna morda zawsze z tego DGE 🙁

Old Leonarda
9 miesięcy temu

Kuuuurwaaaa! Nareszcie coś o hajsie!

donGuralesko
9 miesięcy temu

Ej joł boł boł, szpadylyn badylyn, z tej strony donKupPłytęLesko, osieroconych pyt detektor, tej zapłać za nową porcję mojego bezsensownego pierdolenia, ubranego w pseudo inteligenckie frazy, że niby z głębszym przekazem i drugim dnem. Boł boł, namseiiin, ja i mój kuzyn Szelek mamy dla was więcej pisanego na kolanie bełkotu o niczym, braga 30 jejeje, Pedegie Kartel tej!

htr
9 miesięcy temu

patrz na tego komucha

pieniędzy chce świnia

Tiger
9 miesięcy temu

Polski rap? Idź się drap

Tiger
9 miesięcy temu

Praca szuka człowieka
Przenoszenie ciężkich materiałów budowlanych z miejsca na miejsce
8zl za godzinę

FLAKKA
9 miesięcy temu
TPS
9 miesięcy temu

TPS – Trup Professora Straponu
TPS – Tylko Pryczenie Sentina

Popularne