Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Pokaż mi hajs” – DGE & Shellerini z nowym singlem

Raperzy zapowiadają wspólną płytę.

Opublikowany

 

Bombardowanie trwa. Kolejna bomba spada na miasto. Tym razem ekipę Trinity wspierają SYDOZ (BUMP’12) i Dj Flip. Włącz „Pokaż mi hajs”.

W 1945 roku w pobliżu miasta Alamogordo w Nowym Meksyku doszło do detonacji bomby plutonowej o sile rażenia 20 kiloton. Uznany potem za początek ery atomu pierwszy test o kryptonimie Trinity był kulminacją kilkuletniego programy Projekt Manhattan. Dziś ponownie liczniki geigera wychylą wskazówki na skali, bo nadchodzi nowa fala uderzeniowa. Kulminacją wieloletnich wspólnych nagrań donGURALesko i Shellera również jest projekt “TRINITY” – album DGE i Shelki o mocy bomby atomowej w całości na radioaktywnych beatach od Tailor Cut-a.

W ramach pakietu preorderowego, poza samym albumem dostępny jest także mixtape od Dj-a Soiny “BAK IN DA DAYZ” będący śladem przeplatania się rapu Gurala i Shellera, zawierający także niepublikowany wcześniej utwór, czy między innymi niewydawane wcześniej w fizycznej formie utwory z projektu BENGAZI. W RADIOACTIVE PROERDER otrzymacie także instrumentalną wersję albumu, pakiet wlepek, bibułki, crusher, lighter TRINITY, album w wersji kasetowej, wristband, smycz oraz oczywiście autografy na płycie.

Premiera albumu już 17 grudnia.

 
54 komentarze
54 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Zdupydomordy mówi że Polski Rap tociężkie cwelisko
1 miesiąc temu

Witam szanownych użytkowników. A zatem, po kolei:

  • Kto to kurwa jest?
  • Spójrzcie na jego fryzurę, potem spójrzcie na elegancką linię włosów pana Sebastiana Alvareza Rodrigueza. Nie trzeba chyba nic dodawać – genetyczna dominacja nad oponentem. Nie wspominam tu nawet o masie mięśniowej, barwie głosu lub szerokości barków.
  • Przestańcie słuchać Chady, Żabsona czy innych Słoniów, bo wasze mózgownice zamienią się w miękką, rozpierdoloną różową papkę. Taki sam los może spotkać siostry fanów chillwagonu po spotkaniu z Panem Sebastianem.
  • Wchodźcie na witrynę https://sicarios.eu, chyba że wolicie zakupić album Chillwagon, OIO, Quebo, Żabsona lub innego gówna, ale wtedy sami podpiszecie na siebie wyrok. Niczym w matrixie, wybierzecie swoją drogę. Będzie to droga słuchania chujowego, żałosnego i wieśniackiego hip-
  • hopu, przypominającym odgłosy wydawane przez orangutana sumatrzańskiego podczas kopulacji. Wybierzcie mądrze.
EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD DGE & SHELLERINI. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

BOA DUSICFEL
1 miesiąc temu

Gural to jest mistrz pierdolenia o niczym, bez kitu, i 20 lat temu te albumy miały tyle przekazu co kot napłakał 🙂 Ale przynajmniej to brzmiało dobrze, teraz niestety widać spadek formy, szkoda że mu stary umarł bo to pocieszna morda zawsze z tego DGE 🙁

SKURWYSYN JEBANY
1 miesiąc temu
Reply to  BOA DUSICFEL

OWSZEM, NIBY TO BRZMIAŁO DOBRZE, ALE JESZCZE NIGDY NIE ZDARZYŁO PUŚCIĆ MI SIĘ 2 KAWAŁKÓW GÓRALA POD RZĄD, NIE MÓWIĄC JUŻ O SPRAWDZENIU CAŁEJ PŁYTY. NIE WIEM, MUZYKA TEGO GOŚCIA SZYBKO MĘCZY. ZRESZTĄ Z TEGO CO WIDZĘ, TO WIELE OSÓB TAK Z NIM MA.

Hokas
1 miesiąc temu

Bardzo słabo nawinięte, przez wszystkich. góra 2+ w skali szkolnej.
Smęty starych pierdzieli.
Rymy u Gurala nadal „betonowa tundra, łachudra, ukradł, bóg da”, no witki opadają…

Za to klip jakościowy i z fajnym pomysłem tylko było zostać już na 100% w tym „makro” i nie pokazywać całych postaci muzyków – same zbliżenia na detal, najwyżej odbicia twarzy gdzieś tam w płytce czy okularach itp.

Old Leonarda
1 miesiąc temu

Kuuuurwaaaa! Nareszcie coś o hajsie!

donGuralesko
1 miesiąc temu

Ej joł boł boł, szpadylyn badylyn, z tej strony donKupPłytęLesko, osieroconych pyt detektor, tej zapłać za nową porcję mojego bezsensownego pierdolenia, ubranego w pseudo inteligenckie frazy, że niby z głębszym przekazem i drugim dnem. Boł boł, namseiiin, ja i mój kuzyn Szelek mamy dla was więcej pisanego na kolanie bełkotu o niczym, braga 30 jejeje, Pedegie Kartel tej!

htr
1 miesiąc temu

patrz na tego komucha

pieniędzy chce świnia

Tiger
1 miesiąc temu

Polski rap? Idź się drap

Profesor wszystkiego/ Pusia/ Borys Zdupywygryw/
1 miesiąc temu

Przesłuchałem. Bober jednak nie ogarnia.

Tiger
1 miesiąc temu

Praca szuka człowieka
Przenoszenie ciężkich materiałów budowlanych z miejsca na miejsce
8zl za godzinę

FLAKKA
1 miesiąc temu
Profesoor Trapu
1 miesiąc temu

Jako, że jestem 27 letnim prawiczkiem bez szansy na seksy, to swojego czasu myślałem, czy nie zostać #teczowepaski

Jednakże, mój pomysł dość szybko sam spalił na panewce. Leżałem w wannie i waliłem sobie konia. Tak się niefortunnie złożyło, że trysnąłem sobie nektarem na twarz.

Fuj, to było obrzydliwe. Od razu mi przeszła chęć zostania #lgbt

I takim to sposobem, do końca życia zostanę prawiczkiem. No, chyba że zdecyduję się na #divyzwykopem
Może za rok, w 28 urodziny.

TPS
1 miesiąc temu

TPS – Trup Professora Straponu
TPS – Tylko Pryczenie Sentina

Popularne