Sprawdź nas też tutaj

News

Polak odpowiada za całą płytę Wu-Tang Clanu

Międzynarodowa kooperacja.

Opublikowany

 

Wu-Tang Clan

Legendarna nowojorska formacja szykuje się do premiery nowej wersji albumu „The Saga Continues”, który ukazał się w 2017 roku. Grupa zamierza wydać album na zupełnie nowych podkładach, za które odpowiada… polski producent.

Znacie Maro Music?

A powinniście. To warszawski producent Marek Walaszek, który wyprodukował pierwszy kawałek Chady oraz współpracował z WWO i składem Mor W.A. Maro Music nie ogranicza się do jednego brzmienia. Jego produkcje są też naszpikowane elektroniką i bardziej popowym sznytem. To on odpowiada za zremixowanie albumu Wu-Tang Clanu „The Saga Continues”. – Może o czymś nie wiem, ale wydaje mi się, że zupełną nowością dla Wu-Tang Clanu są dwa remiksy house’owe. Jeden to bass house, drugi jest bardziej futurehouse’owy. To, co dzieje się na płycie jest międzygatunkowe, więc ciężko się o tym mówi. Mam też elektroniczne r’n’b’ ze śpiewanym refrenem, utrzymane w stylu lat 90 – mówi producent w rozmowie z Gazetą Magnetofonową. – Jak Redman i Method Man byli w Polsce, zadzwonili do mnie i zapytali, czy mogą przyjechać. Trudno było się nie zgodzić. Ten epizod otworzył mi kolejne drzwi i to się ciągnie do dzisiaj. Mniejszy czy większe zlecenia wu-tangowe cały czas mam – dodaje w rozmowie z Winim.

Wu-Tang Clan w Polsce

Nowojorski zespół pojawi się w tym roku na całkiem nowym festiwalu Wam Fest Festival, który odbędzie się 23-24 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim. Łącznie na pięciu scenach ma się pojawić 60 wykonawców. Przypomnijmy, że Wu-Tang Clan świętuje obecnie XXV-lecie swojego debiutu “Enter the Wu-Tang (36 Chambers)”.

 
25 komentarzy

25
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Artur Szpilka

Jak będzie 100 like to napiszę komu waliłem konia na kadrze

AntyFan

Wszyscy wiedzą komu waliłeś.

Odb

Cały Clan-Tang Wu odpowie polakowi za płyte

MajkiMajk56

Ryj szmato

Wasz ziom

W końcu jakiś Rap

Twój Starry Potter

Wu tang na propsie!!!

Odb

Wu tang clan za całą płytę Polaka odpowiada.

Bestia z Wadowic

Wa-Tykan Clan

TYGA BONZO

Wiem, że wchodzisz tu tylko dla komentarzy – magik napisał całą pierwszą płytę wu tangu i to on za nią odpowiada. Czyli już nie odpowiada nikt. Można na nią nastać bez konsekwencji

TYGA BONZO

Nasrać*

Tak samo jak na ten portal, bo nikt by się do niego nie przyznał XD

Pdw

Free Pomidor

Wdp

Free Ogórek

Multi = Gówno

Wu-Tang wiadomo, że legendy, ale po takich niusach widać, w jak ciemnej dupie jest Polska. Kolaboracja z ekipą która miała swój czas jakieś dwie dekady temu, nius na miare głównej Glamrapu. W tym kurwidole nikt nigdy nie będzie miał collabo producent-raper z kimś, kto jest na topie w U.S.A. I nigdy nie będzie miał gościnnie rapera ze stanów, który jest teraz na czasie. Raz, że nikogo na to nie stać, by wybulić kilkadziesiąt tysięcy za zwrotkę/bit, a dwa, że takie kolaboracje i tak nie podbiją im sprzedaży, bo polacy cebulacy znają angielski tylko w formie komunikatywnej, nie czują tego języka i nie jest on „żywy” w tym kraju. Pozdro.

cydży

jak w ogóle znają, na 100 osób może 1-2 się dogadają

Jebać Język Polski

Po co komu angielski? Ja nie potrzebuję do niczego. Wyjebane mam w angielski nawet w stopniu komunikatywnym bo mieszkam w Polsce gdzie wszystko jest po Polsku. Chcesz to się ucz pajacu ja nawet dzieci tego gówna nie uczę. Za to języka Polskiego owszem. Angielski jest językiem prostym i bardzo prymitywnym. Natomiast jak przyjeżdża ktoś d9 Polski i chce się ze mną dogadać w moim kraju to niech się bambus uczy mojego języka. Tak to widzę i to samo wpajam moim dzieciom.

SŁAWEK.LYBAK

NIKT Z TOBĄ SMIECIU JEBANY NIE BEDZIE SIĘ DOGADYWAŁ KONDONIE Z POLSKI WYJEBANE JAJA LUDZIE MAJĄ NA TEN KRAJ ŻYDOPRZYGŁUPÓW I NIEUDACZNIKÓW ZYCIOWYCH

Paul

Ale jesteś czyrpak …niech Cię szlag ….i jeszcze masz dzieci wesss je utop żeby więcej nikt z twoim nazwiskiem patusie się po tej zi mi nie poruszał !!!

ProfesorNauk

No i po co się w ogóle zadawał z tymi czarnuchami

Popek Monster

ProfesorPedał

MajkiMajk56

A na chuj ty się wgl udzielasz kurwiu

Popularne