Sprawdź nas też tutaj

News

Polish Hip-Hop Festival – złe wieści od organizatorów

„Ciągle ograniczają nas paragrafy i nie pozwalają normalnie pracować”.

Opublikowany

 

Nie mamy dobrych wieści na temat tegorocznej edycji największego festiwalu hip-hopowego w Polsce Polish Hip-Hop Festival. Organizatorzy poinformowali, że z powodu na utrzymujące się ograniczenia są zmuszeni przenieść festiwal na przyszły rok.

„Elooo, mamy świadomość, że czekaliście z niecierpliwością na informację czy Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w tym roku? Niestety, mamy dla Was bardzo przykrą informację. Z uwagi na wciąż utrzymujące się ograniczenia dla branży eventowej i jej niepewną przyszłość, tegoroczna edycja będzie musiała zostać przełożona na przyszły rok. Z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję o przeniesieniu festiwalu na 11-13 sierpnia 2022 roku. Nie mieliśmy innego wyjścia. Uciążliwości jakich doświadczamy w związku z niejasnymi przepisami i utrzymywaniem organizatorów w wiecznej niepewności nie pozwalają nam na stworzenie wydarzenia, na które czekacie. Ciągle ograniczają nas paragrafy i nie pozwalają normalnie pracować. Nie chcemy dawać Wam mizernego substytutu festiwalu – nie wyobrażamy sobie też PLHHF w wersji „light”. Chcemy ofiarować Wam pełnowartościowe wydarzenie, na którym będziecie czuli się naprawdę wolni. Na pewno nie możemy Was przyjąć na wykastrowanym festiwalu – bez wypasionej strefy gastro, campu czy strefy chill. Festiwal zawsze tworzymy dla Was – nie dla marek czy korporacji, dlatego prosimy o cierpliwość, a w przyszłym roku ugościmy Was jak należy.

Wszystkie karnety jakie do tej pory zakupiliście pozostają ważne na następną edycje. W najbliższych dniach otrzymacie maila od bileterii, w którym będzie znajdowała się m.in. instrukcja zwrotu karnetu. Jednak gorąco zachęcamy Was do zatrzymania zakupionych przez Was biletów. To dzięki Wam jesteśmy najprężniej i najdynamiczniej rozwijającym się płockim festiwalem. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa – PLHHF dopiero się rozkręca, a przyszłoroczna edycja wyrwie Was z butów – gwarantujemy. Mamy również ogromną nadzieję, że z częścią z Was spotkamy się jeszcze w tym roku we Wrocławiu na Lech Polish Hip-Hop Music Awards.

Pamiętajcie, że jesteśmy z Wami i dla Was. Wspólnie przetrwamy ten trudny okres i w przyszłym roku zaistniejemy po raz kolejny na płockiej plaży ze zdwojoną siłą! Trzymajcie się ciepło. Widzimy się już wkrótce.”

16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Grzesiek
1 rok temu

Jak dorosły człowiek, przedstawiciel firmy mówi do mnie „Elo” to ja już wiem, że mam do czynienia z debilem

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  Grzesiek

Złe wieści? To są zajebiste wieści. Pozdrawiam cieplutko

No i fajnie
1 rok temu

Jebac ta ściera profesura

No i fajnie
1 rok temu
Reply to  No i fajnie

Sciere do moczu

Profesor_Nauk
1 rok temu
Reply to  No i fajnie

Zwykły pet. Coś mu się skończyły chyba VPNy i do niego dotarło że bez tego, jest tu tylko marną podróbą mnie!

SadoMaso
1 rok temu

Profesora dawno nie było przy newsach. Pewnie jebie na magazynie w Amazonie

M. O. P.
1 rok temu

Jak jesteście frajerami to tak macie. Sapy do rządu, a konstytucji nie znacie.

Profesor_Nauk
1 rok temu

Dobry plan dla Ciebie i Profesora Trapu. Będziecie mogli se walić nawzajem pedałki.

YO..
1 rok temu

Opublikowany 5 godzin temu 15 czerwca 2021Przez Maxymilian Hozer

19:40 29

Profesor_Nauk
1 rok temu

Ja pierdole! Jakoś taki Patrik Schick z Czech strzelił wczoraj dwa gole bez podań od Mullera czy Sane a nasz Robercik co? Chuja warty jest? Obsrany jak dziecko w kołysce? Hahah przestańcie się łudzić. Polaczki nigdy nic nie wygrają.

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Precz z antypolskim zdrajcą lewandowSSkim

ALBERTO
1 rok temu
Reply to  Prop&Testo

A GDZIE MIAŁBY GRAĆ JAK NIE W RAJCHU? W LEGIUNI KURWA ZASRANEJ ZAJEBANEJ CZY INNYM LECHU ALBO CHUJ WIE JESZCZE JAKIE SĄ KLUBY

Prop&Testo
1 rok temu
Reply to  ALBERTO

Np. GROM Czeluśnin

Popularne