Sprawdź nas też tutaj

News

Polscy raperzy wprowadzają Clips na Spotify w Polsce

Funkcja pozwala artystom na tworzenie serii krótkich filmów.

Opublikowany

 

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jakie historie skrywa wasza ulubiona muzyka? Co zainspirowało artystów do stworzenia poszczególnych piosenek i który utwór jest ich faworytem na albumie? Spotify wraz z bohaterami kampanii “Czym jest rap?” dzisiaj wprowadza Clips – funkcję pozwalającą artystom na tworzenie serii krótkich filmów dostępnych na playliście RAP GENERACJA, które wzbogacą doświadczenia muzyczne słuchaczy.

Dzięki nowej funkcji artyści mogą jeszcze lepiej docierać do fanów i zwiększać swoją obecność na platformie, opowiadając historie, dzieląc się przemyśleniami na temat procesu tworzenia lub po prostu nawiązując kontakt ze słuchaczami. Dla użytkowników może to być niepowtarzalna okazja do poznania anegdot i ciekawostek na temat ulubionych utworów, odkrycia szczegółów znanych tylko artystom, czy posłuchania historii pozwalających lepiej zrozumieć ulubioną muzykę.

Na polski Spotify Clips wprowadzą najpopularniejsi polscy raperzy i raperki, m.in. bohaterowie kampanii “Czym jest rap?”. Już w tym tygodniu Malik Montana i Sokół opowiedzą o kluczowych utworach w swojej twórczości i o najważniejszych aktualnie projektach, a Kizo wyjawi jaki jest jego ulubiony utwór z historii polskiego rapu. W nadchodzących tygodniach w ramach playlisty RAP GENERACJA kolejni artyści będą dzielić się historiami na temat swoich doświadczeń muzycznych za pomocą Spotify Clips.

Premiera Clips zbiega się w czasie z największą jak dotąd kampanią Spotify w Polsce “Czym jest rap?” poświęconą najpopularniejszemu gatunkowi muzycznemu, który stanowi 23% muzyki słuchanej przez polskich użytkowników. Kampania “Czym jest rap?” powstała by na nowo zdefiniować, czym współcześnie jest ten gatunek muzyczny, a przede wszystkim by cieszyć się rapem we wszystkich jego brzmieniach. Premiera nowej funkcji Spotify staje się świetną okazją do rozwinięcia naszej dyskusji o historii i przyszłości polskiego rapu.

Jako, że popularność muzyki rap wzrosła o ponad 100% w ciągu ostatnich pięciu lat, Spotify wykorzystuje dobrze znany format krótkich form wideo i wprowadza funkcję, która wzbogaci popularną playlistę RAP GENERACJA o unikalne, autorskie elementy wizualne i umożliwi muzykom dzielenie się historiami z fanami.

30 komentarzy
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kuuuuurwa! Przebiłem jeansy kutasem japierdolę!
10 miesięcy temu

Leosia jak to czytasz to wiedz jedno wziął bym ciebie na stojąco przykleił do szyby dymając w dupę przekładając do waginy twarzą w stronę otwartego okna cipskiem do świata doprowadzając ciebie do orgazmu tak że strzelała byś w przechodnich sokami kurwa czułbym się jak pierdolony papież namaszczający ludzkość ,,bierzcie i pijcie skurwysyny oto chrzest boży”

Kuuuuurwa! Przebiłem jeansy kutasem japierdolę!
10 miesięcy temu

Pierdolę znurzyte prezerwatywy bym rozdawał przez okno rzucając losowo w przechodnich ,,zryjcie oto chleb boży”

Halo kurwa! Ale mi stoi
10 miesięcy temu

Ale co jak co takie ciśnienie tam mam że chyba wypierdoliłoby tobie przedniego zęba

Amorek
10 miesięcy temu

Fajna ta leosia z chęcią bym jej wylizał psioszkę, nawet po siku. Lubie takie szparki, jeszcze wąskie i świeże, i lubię jak dziewczyna dostaje gęsiej skórki jak ją tam liżę. Lubię lizać cipki, cipki są spoko 🙂

Young Leosia
10 miesięcy temu
Reply to  Amorek

Nic ci nie dam lizać, bo mi się rana po fiucie jeszcze nie zagoiła!

Pissing Cock
10 miesięcy temu

Teraz będzie można posłuchać gówna o niczym, dowiedzieć się, które gówno smakuje najbardziej odpowiedzialnemu za ten wysryw i jeszcze posłuchać kilku populizmówm pustych frazesów i innych głupot, Cóż za kulturowe bogactwo!

Wczoraj Leosia była u Wojewódzkiego, był tam też Piasek, a na bs był Żabson. Nie było tylu pedałów na raz nie było chyba jeszcze w tym programie! Posłuchałem chwilę co ma ta młoda dama do powiedzenia, i okazało się, że nic! Seksapil małego psa, albo sarny. Fajne to może dla Araba. Prędzej wolałbym wyruchać Piaska!

Young Leosia
10 miesięcy temu
Reply to  Pissing Cock

A co jakbym wprowadziła CLIT na twojego spocyfaja?

Nie inaczej
10 miesięcy temu

Sokół Malik o kurwa też mi raperzy.

Antyzabson
10 miesięcy temu

zabson i jang leosia to gówno. Tyle w temacie.

Kozojebca
10 miesięcy temu

To nie jest hip hop to nie jest rap wypierdalaać

Iron
10 miesięcy temu

Jakie ona ma obleśne tatuaże.

Popularne