Sprawdź nas też tutaj

News

Polska oczami Skorupa

Premiera pierwszego singla zwiastującego płytę z Młodym.

Opublikowany

 

„Dobre, bo nasze” to tytuł numeru, który dzisiaj pojawił się na kanale MaxFloRecTV. Utwór jest 1. oficjalną zapowiedzią kolejnego krążka Skorupa. Tym razem za produkcję muzyczną całego albumu odpowiadać będzie Młody

Premierowy singiel Skorupa zwiastuje jego nowe wydawnictwo, które ukaże się w 2020 r. Album gliwickiego rapera zatytułowany „Naturalny satelita” powstaje we współpracy z Młodym, który odpowiedzialny jest za jego warstwę muzyczną.

Pierwszy oficjalny singiel odsłaniający naszą płytę z Młodym, to melancholijna opowieść o tematyce społecznej. Brzmienia zdartych płyt winylowych, wolne tempa, mocne sekcje rytmiczne i cięte wersy, będzie tego dużo na płycie, „Dobre, bo nasze” jest tego namiastką − komentuje Skorup.

Realizacją powyższego wideoklipu zajęła się ekipa Filminati. Singiel „Dobre, bo nasze” na bicie Młodego dopełnił cutami DJ HWR. Odsłuch utworu dostępny jest już we wszystkich najpopularniejszych serwisach streamingowych.

Kilka dni temu informowaliśmy o projektach Młodego, nad którymi artysta aktualnie pracuje. Jednym z nich jest właśnie album w kooperacji ze Skorupem. Młody pojawi się na nim w roli producenta muzycznego. Premiera krążka planowana jest wiosną przyszłego roku.

Ponadto jeszcze w 2019 ukaże się solowy album Młodego pt. „Lekcja WOS-u”, na którym usłyszymy go w roli MC. Do tej pory poznaliśmy 3 single zapowiadające tę płytę („Stres”, „Larwa” ft. Hades, „Ludzie na miarę”). Wśród gości na krążku znajdzie się m.in. legendarny The Teacha, czyli KRS-One. Wideoklip do singla z jego udziałem już niebawem.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Hwdp

Ja w to kurwa mac nie wierze. W koncu jakis nornalny news o normalnym raperze na glamrapie

Maciek Kopierek

SKORUP czyli jakas skorupa raper
Stary nikt nie słucha go
Tylko

Retro
Rzabson
Sirius
Bateo
Tymon
Szejker
Kstyku

SicenS

Skorup zawsze na propsie. Oryginalne rozkminki i styl. Młodzi teraz pomylili w hip-hopie styl z noszeniem stylowych i markowych ubrań. Dobrze że są na scenie jeszcze tacy gracze. Czekanko!

MateuszBorek

w końcu nie o pedalstwie!

Trystydycymyt!

Może te kurwie same się powykańczają, a rap bedzie znów rapem
https://youtu.be/YkbsZNWhJf4

Tylko jak w tedy glamrap nazbiera kliknięć? Z samej beki z wiepsza nie wyżyjesz

Jajoman

Skorup props, uczcie się oryginalności w nawijce. Ni ma takiego drugiego a hejterze wypierdalaj

Socjopata

To jest dobre.

Odb

Polska strupami oczu

Anal Bałagane

Premiera pierwszego analu zwiastujacego anal z młodym g

Prawda

04:13 7

NEWSPolska oczami Skorupa
Premiera pierwszego singla zwiastującego płytę z Młodym.

Opublikowany 12 godzin temu / 11 Październik 2019 Przez Redakcja

Luka Doncic

Nie no chujnia straszna. Flow gównianie, tekst jakiś taki nijaki, beat niby old school ale nie bardzo… I nie, nie słucham żadnych zabsonów czy innych malików. Jak coś jest gówniane to nie ważne czy to old school czy pedalski new school. Niektórzy tu się jarają jakby tupac wrócił do żywych, a ta pioseneczka jest cienka jak sik węża.

BILL RUSSELL 11xNBA WINNER

Ale gówno xDDDD. A ludzie się jarają pfff. Na bezrybiu i rak ryba

WnukTedego

Kim ty kurwa jesteś ? Ale tych nołnejmów po trzydziestce się porobiło

Rogal LDD

Cyk cyk cyk, a jebać cie maczeta

Popularne