Sprawdź nas też tutaj

News

Polska Wersja szykuje trzecią płytę

„Ruszamy z grubej rury”.

Opublikowany

 

Jano i Hinol

Dwa miesiące temu minęły trzy lata od premiery ostatniej wspólnej płyty Jano i Hinola „Notabene”. Warszawscy raperzy skupili się na solowych karierach. Hinol wydał album „Mej duszy dziecko”, który zdobył platynową płytę, a Jano ma na koncie już dwa krążki „Senna Powieka” oraz wydany kilka dni temu album „Inna Wizja”. Teraz duet zamierza znowu skupić się na pracy nad wspólnym projektem.

Nowe studio i trzeci album Polskiej Wersji

Raperzy skupiają się obecnie na zbudowaniu nowego studia nagraniowego. – Ostatnio wjechał buldożer, rozj*bał cały budynek i nic z niego nie zostało. Zrobiliśmy tam dwie płyty: “Inną wizję” i “Mej duszy dziecko” – jest tam trochę zostawionej historii. Teraz trzeba pisać nową. Będziemy robić lepsze studio, żeby powstawały lepsze numery. Mamy już jakieś pomieszczenie i jak tylko je zaaranżujemy, zrobimy całość – zaczniemy pracować nad Polską Wersją “trójeczką”. Mam nadzieję, że będzie to jak najszybciej – podał Jano w rozmowie z Radkiem Grabarczykiem. – Nie ma co stać w miejscu i patrzeć. Trzeba robić już nowe rzeczy. Myślę, że jest to dla mnie i dla Hinola ten moment, w którym ta płyta zrobi to, o czym zawsze marzyliśmy – dodał.

Duet kompletuje już materiał na nową płytę Polskiej Wersji. – Mamy połowę materiału jeśli chodzi o bity. Teraz ruszamy z grubej rury z tym, co było na początku i na pewno powstanie jeszcze PW – poinformował Hinol w rozmowie z Mateuszem Natali dla Popkillera. – Solówki są po to, żeby spełnić swoje artystyczne ja, a jednak Polska Wersja to Polska Wersja – dodał.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
1 rok temu

Polska płyta szykuje trzecia Wersje

Sztywny I masywny
1 rok temu

Z grubej rury to ja się odlewam z rana

SmoczyHuj
1 rok temu

Oby na szykowaniu się skończyło

ProfesoorNauk
1 rok temu
Reply to  SmoczyHuj

Smoczy ja widzę że Ty za mądry jesteś. Trzeba Ciebie ukrócić trochę!

Belmondo Informator
1 rok temu

Kolejna patologia, co za frajerstwo.

Popularne