Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Polska Wersja ukryła na płycie numer z Gibbsem – ujawniamy całą akcję

Hidden track ma dzisiaj premierę.

Opublikowany

 

fot. materiały prasowe

Gibbs to obecnie jeden z najpopualrniejszych artystów w kraju. Mimo to Jano i Hinol nie zdecydowali się promować albumu jego ksywką. Wręcz przeciwnie, ukryli numer z Gibbsem na płycie „Na waszych oczach”. Cała akcja była wielopoziomowa, a pierwsze wzmianki o ukrytym utworze pojawiły się jeszcze w ubiegłym roku.

Tajemniczy napis po japońsku

Pierwsza wzmianka o tajemniczym hidden tracku ukazała się w utworze „Hossa” opublikowanym jeszcze w grudniu. W jednym z kadrów w teledysku pojawił się napis po japońsku, który po prztłumaczeniu brzmi: „Szukaj czternastego elementu dzieła”. Mając na uwadze, że tracklista ma 13 pozycji mogliśmy już wtedy domyślić się, że Jano i Hinol ukryli dodatkowy numer na krążku.

Ukryty utwór „Exit”

W dniu premiery albumu „Na waszych oczach” w serwisach streamingowych mogliśmy posłuchać 13 premierowych kawałków Jano i Hinola. Wtedy jeszcze nie było możliwości znalezienia w sieci ukrytego kawałka z Gibbsem. O takim numerze wiedzieli wyłącznie posiadacze fizycznej wersji albumu, chociaż nie został on im podany na tacy. Preorderowcy mogli go znaleźć dopiero po zeskanowaniu kodu QR jednej z grafik wewnątrz albumu. Przenosi to nas do odliczania na stronie nawaszychoczach.pl/odliczanie. Dzisiaj po południu, czyli tydzień po premierze płyty odliczanie dobiegło końca. Takim oto sposobem duet ujawnił ukryty utwór z Gibbsem „Exit”.



Polska Wersja ft. Gibbs „Exit” – posłuchaj

– „Exit” to numer z gościnnym udziałem Gibbsa, do którego bit wyprodukował 2check.
Nie znajdziecie go jednak na oficjalnej trackliście albumu „Na waszych oczach”, ponieważ jest to niespodzianka dla fanów – numer jest hidden trackiem – możemy przeczytać pod klipem.

 


10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jan boży
1 miesiąc temu

Jego morda do hidden ogniwo ewolucji

Torchaławianka
1 miesiąc temu
Reply to  Jan boży

A to ten co ru.chał psa?

KOZA
1 miesiąc temu

CZEKAJ CZY PRE ODREROWCY ZAPŁACILI ŻEBY DOSTAĆ LINK DO STRONY KTÓRA JEST OGÓLNIE DOSTĘPNA DLA KAŻDEGO ?
KUR.WA MAJĄ ŁEB DO INTERESÓW

Ziominho
1 miesiąc temu

Hinol powinien zmienic ksywe na malpa bo wyglada jak malpa

PRZEMYŚLANIN KACZOR BRS POPALONE STYKI
1 miesiąc temu
Reply to  Ziominho

Zostaw go muchomorze yebany

Krzyżyk PCK
1 miesiąc temu
Reply to  Ziominho

Twoja matka też a mimo to nie zmieniła ksywy

Tegess
1 miesiąc temu

Srossa nie hossa, inflacja jest kondony!

Niewazne imie
1 miesiąc temu

Plyte sciagnalem z neta w dniu premiery i kawalek tam byl od razu..

Polak
1 miesiąc temu

Cwele z SSG

Popularne