Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Polska Wersja wydała po latach klip do jednego z klasyków

Jano i Hinol wznawiają debiutancką płytę.

Opublikowany

 

jano w czarnej bluzie

Debiutancka płyta Polskiej Wersji „Powrót do przeszłości” ukazała się w 2013 roku w wytwórni Pro Rec, przed którą później przestrzegał AK-47 nazywając swojego wydawcę złodziejem. Jano i Hinol w końcu dopięli swego i wydają reedycję tego materiału nakładem labelu Districtarea, z którym od lat współpracują. Wznowiony album jest promowany teledyskiem do utworu „Popatrz w lustro”.

Po sześciu latach od premiery warszawskiemu duetowi udało się zrealizować klip do jednego z najciekawszych kawałków z płyty. Gościnnie w „Popatrz w lusrtro” udziela się Szczur, podkład to dzieło YBeata, a za teledysk odpowiada M.L. FILMZ.Reedycja albumu „Powrót do przeszłości”

Jano i Hinol zdecydowali się na wznowienie swojego debiutu m.in. przez to, że ich krążek nie był już nigdzie dostępny, a resellerzy sprzedawali go po kilkaset złotych. Duet przygotował cztery limitowane dropy. Każdy kolejny drop zawiera mniej bonusów. Na stronie PW1.pl płyta w wersji deluxe kosztuje 79,99 zł. Jej premiera ma się odbyć 6 grudnia 2019 roku. Więcej o płycie przeczytacie w naszym dziale Premier Płytowych.

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
nowy glamrap jest do bani
3 lat temu

A to jakiś klasyk jest. Jestem stary a Polska Wersja to dla mnie zawsze nowość. Gdzie się tego słucha – w małych miasteczkach ? Pytam poważnie i nie ma tu żadnej urazy. W Poznaniu o nich nie było słychać nigdy. Może to się wywodzi od 18L czy werby?
PS. Pytam i nie obchodzi kto przyjmuje kogo w anala.

Prop&Testo
3 lat temu

Ciebie moze nie obchodzic, ale reszte spolecznosci tak, a wiec:

PROFESOREK RUCHA W ANAL WNUKA TEDEGO BEZ LUBRYKANTOW.

kurtyna.

SYTY
3 lat temu

No ładnie, ładnie. Najpierw pojazd po małych miejscowościach, a potem aluzje do hiphopolo. Matka pewnie dumna, że wysrała takie gówno z pizdy.

nowy glamrap jest do bani
3 lat temu
Reply to  SYTY

Co zżarłeś gówniarzu? Się kurwa, i mi, i mojej Matce co najwyżej możesz w pas kłaniać. Won mi stąd! Po chuj wciskasz, że tam są jakieś pociski szczurku?

Podkurwiony Nigeryjczyk
3 lat temu

Polska Wersja dlatego nie rozumiesz bo tu kurwa się mówi po polsku. Twoje klasyki to bełkot ludzi pierwotnych, czarnuchu. To nie Kambodża Wersja kurwa

Odb
3 lat temu

Polska Wanna wydała po latach klip do jednego z kąpielowych klasyków

massivewp
2 lat temu

Odesski battler, który zaczynał jeszcze w odmianie
Versus: Fresh Blood zmierzył się z nowym, charyzmatycznym
raperem z Moskwy. Zakapturzony OGEL, z agresywnym stylem w starciu z
zabawnym lirykiem Mighty D. Sprawdźcie jak robią to w Rosji w 2019

https://youtu.be/YCSCZCyAH5M

Prawda
3 lat temu

03:17 7

Opublikowany 10 godzin temu 27 listopada 2019 Przez Maxymilian Hozer

Popularne