Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Polska Wersja wydała po latach klip do jednego z klasyków

Jano i Hinol wznawiają debiutancką płytę.

Opublikowany

 

jano w czarnej bluzie

Debiutancka płyta Polskiej Wersji „Powrót do przeszłości” ukazała się w 2013 roku w wytwórni Pro Rec, przed którą później przestrzegał AK-47 nazywając swojego wydawcę złodziejem. Jano i Hinol w końcu dopięli swego i wydają reedycję tego materiału nakładem labelu Districtarea, z którym od lat współpracują. Wznowiony album jest promowany teledyskiem do utworu „Popatrz w lustro”.

Po sześciu latach od premiery warszawskiemu duetowi udało się zrealizować klip do jednego z najciekawszych kawałków z płyty. Gościnnie w „Popatrz w lusrtro” udziela się Szczur, podkład to dzieło YBeata, a za teledysk odpowiada M.L. FILMZ.

Reedycja albumu „Powrót do przeszłości”

Jano i Hinol zdecydowali się na wznowienie swojego debiutu m.in. przez to, że ich krążek nie był już nigdzie dostępny, a resellerzy sprzedawali go po kilkaset złotych. Duet przygotował cztery limitowane dropy. Każdy kolejny drop zawiera mniej bonusów. Na stronie PW1.pl płyta w wersji deluxe kosztuje 79,99 zł. Jej premiera ma się odbyć 6 grudnia 2019 roku. Więcej o płycie przeczytacie w naszym dziale Premier Płytowych.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
nowy glamrap jest do bani

A to jakiś klasyk jest. Jestem stary a Polska Wersja to dla mnie zawsze nowość. Gdzie się tego słucha – w małych miasteczkach ? Pytam poważnie i nie ma tu żadnej urazy. W Poznaniu o nich nie było słychać nigdy. Może to się wywodzi od 18L czy werby?
PS. Pytam i nie obchodzi kto przyjmuje kogo w anala.

Prop&Testo

Ciebie moze nie obchodzic, ale reszte spolecznosci tak, a wiec:

PROFESOREK RUCHA W ANAL WNUKA TEDEGO BEZ LUBRYKANTOW.

kurtyna.

SYTY

No ładnie, ładnie. Najpierw pojazd po małych miejscowościach, a potem aluzje do hiphopolo. Matka pewnie dumna, że wysrała takie gówno z pizdy.

nowy glamrap jest do bani

Co zżarłeś gówniarzu? Się kurwa, i mi, i mojej Matce co najwyżej możesz w pas kłaniać. Won mi stąd! Po chuj wciskasz, że tam są jakieś pociski szczurku?

Podkurwiony Nigeryjczyk

Polska Wersja dlatego nie rozumiesz bo tu kurwa się mówi po polsku. Twoje klasyki to bełkot ludzi pierwotnych, czarnuchu. To nie Kambodża Wersja kurwa

Odb

Polska Wanna wydała po latach klip do jednego z kąpielowych klasyków

massivewp

Odesski battler, który zaczynał jeszcze w odmianie
Versus: Fresh Blood zmierzył się z nowym, charyzmatycznym
raperem z Moskwy. Zakapturzony OGEL, z agresywnym stylem w starciu z
zabawnym lirykiem Mighty D. Sprawdźcie jak robią to w Rosji w 2019

https://youtu.be/YCSCZCyAH5M

Prawda

03:17 7

Opublikowany 10 godzin temu 27 listopada 2019 Przez Maxymilian Hozer

Popularne