Sprawdź nas też tutaj

News

Polski raper uważa, że Ziemia jest płaska i przedstawia dowody

Muzyk kłóci się z fanami.

Opublikowany

 

ak47 ziemia płaska

Coraz częściej możemy spotkać się z poglądami, że Ziemia nie jest okrągła tylko płaska. Do grona osób wierzących w taki stan jest raper AK-47, którego można kojarzyć z nagrywek z Jongmenem, Hinolem oraz Niziołem.

AK-47 to raper, który nie od dzisiaj wierzy w starożytną teorię o płaskiej Ziemi. Już kilka miesięcy temu opublikował on post, w którym twierdzi, że nasza planeta nie jest okrągła.

– Największy sekret dzisiejszych czasów. Ziemia to trójwymiarowa czasoprzestrzeń z horyzontem i perspektywą zaprojektowana w konkretnej gęstości. Żadnych kulistych planet, żadnej przestrzeni kosmicznej, żadnego ogromnego słońca oddalonego o miliony kilometrów… To projekcja umysłu, o wysoce zaawansowanej matematycznie matrycy, poruszająca się po „ograniczonej” płaszczyźnie, zawartej w firmamencie, szerzej zwanym „kopułą nieba”. Tak, nazwijcie mnie odklejonym od tej kopuły – napisał w maju artysta.

AK-47 o płaskiej Ziemii

AK-47 wydaje się być zwolennikiem filmów z żółtymi napisami, które prezentują rożnego rodzaju teorie spiskowe. Pod jego najnowszym zdjęciem na Facebooku rozgorzała poważna dyskusja na temat naszej planety.

– W tych oksach Ziemia jest nadal płaska czy to już romb? – zapytał szyderczo jeden z fanów. AK47 odpowiedział na to pytanie i przedstawił dowody w postaci zdjęć i filmów, że Ziemia jest płaska. Dodatkowo wdał się on w burzliwą dyskusję z fanami. Poniżej kilka wypowiedzi rapera (zachowano oryginalną pisownię):

 • Podstawowe pytanie: W jaki sposób woda zakrzywia swój poziom na globie?
 • Wskaż mi inżyniera, który bierze pod uwagę krzywiznę ziemi, choćby przy budowie torów kolejowych.
 • Zadałem Wam proste pytanie: W jaki sposób woda zakrzywia swoj poziom na globie? Odpalajcie Google i pytajcie Wikipedii
 • „Najbogatsi ludzie rządzą światem”, teorie spiskowe to tematy zastępcze przed tematem, który jest prosty jak linia horyzontu a każdy się boi tego tematu jak ognia, mimo że każdy stąpa po tej ziemi. Zdziwisz się chopie
 • Zanim mnie ocenisz jeszcze bardziej, odnieś się do materiałów, które wysłałem Ci w wiadomości. Jak je obejrzysz w całości, wróć. Na ten moment nie masz punktu odniesienia a „pierdolisz”.
 • Przy płaskiej ziemi nie występuje horyzont? To właśnie horyzont obala kłamstwo heliocentryczne. Gdyby nie soczewki rybiego oka, horyzont nie wyglądałby jak na zdjęciach Nasa.
 • bogate elity ukrywają prawdę aby utrzymywać ludzkość w niewiedzy, dzięki temu dużo łatwiej manipulować społeczeństwem, które oddaliło się od duchowych, tradycyjnych nauk, których szukać możemy w korzeniach Naszych przodków. Nieświadomi ludzie nie zdają sobie sprawy że za kurtyną materialnego świata 3D stoi energia. Smierć każdego uświadomi.
 • Grawitacja nie istnieje, za to istnieje pole elektromagnetyczne. Spójrz na zachowanie wody, która jest z natury diamagnetyczna. Wpływ dodatniej energii słońca ma wpływ na wodę, jak również ujemna energia księżyca (zimne światło).
 • Magnetyzm. Niezła odklejka to jest w rządowych programach „naukowych”. Tak zryto nam mózgi że teraz proste obserwacje rzeczywistości nas przerastają. Czas na pranie
 • To co obserwujesz na niebie to manifestacja wyższych płaszczyzn egzystencjonalnych (plany duchowe, szczeble drabiny świadomości, czakry), które manifestują się w ten sposób. Nie jesteś w stanie tam dotrzeć, ponieważ „każdy” wymiar jest sam w sobie układem zamkniętym. Dziś człowiek patrzy tylko oczami. Nie dostrzega głębi w niczym. Nie zdają sobie sprawy co tracą.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Małpa zaskakuje – dograł się do popularnej wokalistki

Dawno niewidziany Małpa z niespodziewaną współpracą.

Opublikowany

 

małpa

Dawno nie słyszeliśmy nic od Małpy, ale niedługo będziemy mogli go sprawdzić na płycie o popularnej wokalistki Darii ze Śląska.

Od ostatniej płyty toruńskiego rapera minęły w ubiegłym miesiącu dwa lata. Małpa nie raczy fanów zbyt dużą ilością muzyki w ostatnim czasie, ale niedługo będziemy mogli go usłyszeć na płycie „Na południu bez zmian” Darii ze Śląska. Raper pojawi się w utworze „Skacz ze mną na bombę”.

Tracklista

 1. Patrz, patrz
 2. Co tam, jak się masz
 3. Taras
 4. Skacz ze mną na bombę ft. Małpa
 5. Unisono ft. Młody
 6. Duch
 7. To nie zabawa
 8. Mainstream
 9. Szukaj mnie
 10. Pamięć do złych słów ft. Kortez


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

P. Diddy katuje swoją partnerkę – wyciekło nagranie

Do nagrania dotarła stacja CNN.

Opublikowany

 

Przez

Raper został oskarżony w listopadzie o gwałt i stosowanie przemocy. Stacja CNN dotarła do nagrania z monitoringu, na którym widać jak Diddy katuje swoją byłą partnerkę.

Była partnerka rapera Casandra Ventura twierdzi, że ten zmuszał ją do zażywania narkotyków oraz relacji intymnych z innymi mężczyznami. – Po latach milczenia i ciemności jestem w końcu gotowa, aby opowiedzieć moją historię i zabrać głos w swoim imieniu, a także w imieniu pozostałych kobiet, które doświadczyły agresji i przemocy w swoich związkach – napisała kobieta w oświadczeniu.

Diddy nie przyznaje się do winy. W międzyczasie wobec niego wszczęto postępowanie w sprawie handlu ludźmi. W marcu funkcjonariusze weszli na teren willi 54-latka, który próbował uciec. Teraz stacja CNN opublikowała nagranie z 2016 roku, na którym widać jak raper traktuje byłą partnerkę, która podała go do sądu.

Na nagraniu widać jak Diddy chwyta byłą partnerkę za kark i rzuca o podłogę. Trzymając ręcznik wokół pasa odwraca się by ją kopnąć, po czym ciągnie ją w kierunku pokoju.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Mei wyda ściśle limitowaną reedycję, a 100 płyt rozda za darmo

Na krążku pojawiły się tuzy ówczesnej włoskiej sceny muzycznej.

Opublikowany

 

mei

Mei pracuje aktualnie nad promocją wspólnego projektu z Fazim, ale także wraca pamięcią do starych czasów. Raperka zamierza wydać reedycję albumu sprzed ponad dekady, a 100 płyt ma zamiar rozdać wśród fanów za darmo.

W 2012 roku Mei wypuściła nakładem włoskiej wytwórni Italian Connection Rec EP-kę „Łamiąc Stereotyp”, na której pojawiły się tuzy włoskiej sceny: Club Dogo, Clementino i Terron Fabio (Sud Sound System). Po 12 latach od premiery raperka planuje wydać po raz pierwszy wersję fizyczną tego wydawnictwa. Dotychczas mini album był dostępny wyłącznie cyfrowo.

– 17 czerwca pojawi się limitowana edycja tylko 500 sztuk albumu „Łamiąc Stereotyp” z 2012 roku – ujawniła artystka.

Jak poinformowała Mei na swoim Instagramie, 100 sztuk reedycji trafi do jej najbardziej aktywnych słuchaczy z jej social mediów całkiem za darmo. EP-ka ukaże się nakładem Socv Music.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Suja nie wróci do mainstreamu. Raper wyjawił powód

Raper twierdzi, że dobrze się czuje w podziemiu.

Opublikowany

 

suja ths klika

Czy gdyby Suja dostał propozycję kontraktu od dużej wytwórni, chciałby z niej skorzystać? Wygląda na to, że nie ma na to szans. Raper ujawnił, że dobrze czuje się w podziemiu i nie chce być utożsamiany z głównym nurtem. Założyciel THS Kliki podziękował również fanom, że go wspierają.

Młodsi słuchacze mogą tego nie pamiętać, ale Sujbit miał swoje 5 minut w rapie i niemałą rozpoznawalność. Wszystko za sprawą Sokoła, który widział w nim potencjał i postanowił wydać debiut THS Kliki w Prosto. To otworzyło przed nim furtkę m.in. do grania koncertów i wystąpienia w kultowym teledysku do utworu „Reprezentuję Siebie”, który wtedy dobrze śmigał w stacjach muzycznych. THS Klika zaprosiła do współpracy ówczesną topkę: Włodiego, Hemp Gru, Pona czy JWP, jednak nie przekuło się to na sukces komercyjny.

Od tego momentu rozpoczął się stopniowy proces podążania Sujbitrona w kierunku podziemia. Z jego relacji można wnioskować, że to świadomy wybór. I mimo iż Suja może się poszczycić mniejszym gronem słuchaczy niż wielu innych raperów, to podkreślił, że każdy fan jest dla niego bezcenny.

– Salutens i emano, wieczorową porą, a nie rano. Mordeczki, wiadomo, że ten numer nie będzie miał milionowych wyświetleń, ale bardzo Wam dziękuję. Dzisiaj już pękło, po 3 dniach, cztery tysiące. Wiadomo, że Sujbit wrócił do undergroundu od dłuższego czasu. W mainstreamie to bym nie chciał być, bo tam króluje Bambi-trambi albo Sobel. (…) Myślę, że do końca tygodnia będzie już 10 tysia i dzięki, że mnie wspieracie – przekazał Suja.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

W reality show Amazona zobaczymy polskiego rapera. Tym razem to nie Peja

W przygodowym reality show trzeba przetrwać w trudnych warunkach.

Opublikowany

 

Przez

good luck reality show

Amazon realizuje polską wersję przygodowego reality show „Good Luck Guys”. Będziemy mogli w nim zobaczyć m.in. reprezentanta sceny hip-hopowej. Tym razem to nie Rychu Peja, który ma już za sobą występ w podobnym programie „Agent Gwiazdy”.

Polska wersja reality show Amazona

Polska wersja „Good Luck Guys” polega na przetrwaniu w trudnych warunkach. 12 uczestników będzie mieszkać w domkach na plaży. Sami będą musieli zdobyć jedzenie i różnego typu wygody poprzez rywalizację między sobą. Podzieleni na dwie grupy będą walczyć o walutę, która pozwoli im poprawić warunki życia.

Kubańczyk w „Good Luck Guys”

Twórcy programu nie podali jeszcze nazwisk jego uczestników. Mediom udało się jednak ujawnić kilka osób, które wzięły udział w formacie, a są to: Sylwia Szostak, Michał Koterski, Marcelina Leszczak, Sylwia Madeńska oraz jedyny raper w programie – Kubańczyk.

Program został nakręcony wiosną tego roku w Malezji. Premiera w Amazon Prime Video ma się odbyć po wakacjach.

Peja wyśmiany za udział w „Agencie”

W 2018 roku mogliśmy śledzić przygodę Rycha w podobnym reality show „Agent Gwiazdy”. Poznański raper był wtedy wyszydzany za udział w programie i wytykano mu brak konsekwencji za wzięcie udziału w produkcji TVN-u. Krytyczne głosy w jego kierunku spływały wtedy m.in. od Tedego oraz Donatana.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Nekrolog Slim Shady’ego pojawił się w lokalnej gazecie w Detroit

„Jego egzystencja dobiegła końca”.

Opublikowany

 

eminem slim shady

Fałszywy nekrolog alter ego Eminema pojawił się w poniedziałkowym wydaniu gazety „Detroit Free Press”. Kilka tygodni wcześniej raper ogłosił śmierć Slim Shady’ego.

Fałszywy nekrolog Slim Shady’ego

Nekrolog zawiera zdjęcie Eminema w kombinezonie i masce hokejowej. Taki wizerunek prezentował jako Slim Shady, którego raper chce teraz pochować. W podtytule napisano: „Fani nigdy nie zapomną kontrowersyjnego rapera”.

W nekrologu możemy ponadto przeczytać: – Jego skomplikowana i udręczona egzystencja dobiegła końca. Dziedzictwo, które po sobie pozostawił, nie jest bliższe rozwiązania od sposobu, w jaki ta postać opuściła ten świat. Oby naprawdę odnalazł spokój w zaświatach, którego nie mógł znaleźć na Ziemi”.

Nekrolog alter ego Eminema

Eminem ogłasza nową płytę

Trzy tygodnie wcześniej do sieci trafiło wideo, w którym Eminem poinformował o śmierci Slim Shady’ego. Tak naprawdę to zapowiedź jego nowej płyty „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”, która ukaże się latem 2024 roku. W zwiastunie gościnnie pojawił się m.in. 50 Cent.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: