Sprawdź nas też tutaj

News

Polski raper z milionowymi wyświetleniami, którego pewnie nie znasz

Jeden z jego klipów wzbudził sporo emocji.

Opublikowany

 

ESTE i Kovaleffsky / fot. Kadr z klipu

Pochodzący z Pabianic raper ESTE ma na koncie wiele singli, jednak jeden z nich zdobył nad wyraz ogromną popularność. Mowa tu o numerze „Złota Madam”, który prezentowaliśmy na naszych łamach wiele miesięcy temu.

„Złota Madam” to singiel promujący producencką płytę ESTE ”EP30 – Edukacja po 30tej”. Teledysk został zrealizowany w jednym długim ujęciu. Główną rolę odegrała w nim Marta Barczok, fanka futbolu  i Miss Euro 2016. Główna uwaga widzów skupiona jest właśnie na modelce, przez co w komentarzach pod klipem pojawiają się opinie, że to tylko dzięki niej klip cieszy się taką popularnością. – Obrazek robi swoje, ale kilka osób przez to sprawdziło resztę mojej muzyki  – ripostuje ESTE.

Opublikowany 3 października 2017 roku teledysk obejrzano do dzisiaj ponad 2,5 mln razy. To najpopularniejszy teledysk w karierze ESTE.

Poniżej zapoznacie się z singlem „Złota Madam”, a także udostępnionym kilka dni temu nowym teledyskiem „Diler Słowa”.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pitalador

Miss Euro 2016 ?

Chyba jakaś zwykła kurwa z Roksy po 100zl/h

18:43

22:55

aaabbb

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

xddd

own dialect na propsie, reszta nie za bardzo

Mateuszjebacmalika

Gówno jak chuj

Zezowate Szczęście

Typek jest zdesperowany i stara się łapać wszystkich patentów żeby tylko go oglądali. Trochę to przykre, bo ma talent. Ale zagrania w stylu ta dupa albo kolejny hymn dla reprezentacji, bo są na fali i może miliony ludzi to sprawdzi, są strasznie chujowe. A Glamrap nakręca sztucznie temat tym tytułem, bo oprócz tego teledysku z tą dupą w staniku jego wyświetlenia są na żenująco niskim poziomie. Więc hasła w stylu raper z milionowymi wyświetleniami to BEKA. Miliony wyświetleń ma ta w skórzanych spodniach. On i jego twórczość ma po kilkanaście tysięcy. Czekam co teraz ten biedny desperat wymyśli.

MIRAS X

MOŻE ci to przypasi : https://www.youtube.com/watch?v=qPP3dOdfZB0 PEWIEN ASPEKT projekt 135

djdecks

KUPIŁ TO MA WYŚWIETLENIA. NIE DZIWNE, ŻE NIKT GO NIE ZNA

 

Popularne