GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Pono odpalił miejską grę

Raper zapowiada powrót do korzeni.

Opublikowany

 

pono z papierosem
Fot. Magdalena Karp

Kilka tygodni temu Pono zapowiedział na krótkim filmiku w swoich social mediach, że Hip-Hop wraca na podwórko. We współpracy z aplikacja Yoniee label artysty Esape odpalił prawdziwą miejską grę. I to miejską w dosłownym tego słowa znaczeniu, bo żeby zagrać razem z Pono w „Dawaj z nami” musisz wyjść z domu i zbierać specjalne YBalle, które doprowadzą Cię do wyjątkowych nagród i przeróżnych ciekawostek dotyczących miejskiej kultury.

– Dzięki aplikacji @yonieeapp pokażemy Wam gdzie zaczynał się hip-hop w Warszawie. Trafimy razem do najbadziej klasycznych miejscówek, a co więcej! Im dalej wspólnie zajdziemy tym więcej fizycznych nagród zgarniesz! Więcej na temat akcji znajdziesz u nas w social mediach. Obserwuj co się dzieje, bo wracamy do gry – mówi Pono

W całej Polsce zostały rozrzucone różnego rodzaju muzyczne gadżety. Na każdym kroku na osoby grające czekają płyty, ciekawostki.Na początek pierwsze lokalizacje gdzie znajdziecie nagrody. 8 lokalizacji, 8 albumów, 8 zwycięzców. Każda z lokalizacji to klasyczna warszawska miejscówka związana z kulturą Hip-Hop! Niektóre jeszcze istnieją, niektóre już zniknęły a po niektórych zaraz nie będzie śladu – więc jest to sentymentalny rajd po klubach z przeszłości

  1. Klub Remont – mapa Google
  2. Klub Punkt (koszykowa 55) – mapa Google
  3. Klub Stodoła – mapa Google
  4. Klub Czarny kot – mapa Google
  5. Klub Proxima – mapa Google
  6. Klub Harenda – mapa Google
  7. Klub Hybrydy – mapa Google
  8. Klub 55 – mapa Google

Jak zapowiada Pono na tym nie koniec. Wkrótce mamy poznać kolejnych artystów którzy już zaangażowali się w akcję #Dawajznami. Cała akcja będzie zwieńczona czymś bardzo wyjątkowym. Jak zapowiada sam Pono jednego możemy być pewni! Pono BACK TO THE GAME.

Celem organizatorów akcji jest pokazać kulturę Hip-hop z różnej perspektywy. Jeśli rapujesz, malujesz lub po prostu Hip-hop jest w Twoim sercu i masz pomysł jak jeszcze bardziej można urozmaicić zabawę to koniecznie odezwij się do Esape. Szczegóły akcji na www.dawajznami.com10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kalenga
2 miesięcy temu

Pono przynajmniej się przyznał w wywiadzie że Ojciec był wysoko postawionym komunistą, a nie pali frana jak uszaty farmazon o byciu z ulicy.

A Jezusowi Kazali Spać Znów
2 miesięcy temu

Do Pono wieczny szacunek. Dobrze zrobił odbijając od Uszatego, czasem trzymanie się z kimś pół życia to regres i tendencja spadkowa.

XDDD
2 miesięcy temu

Ale on akurat zaliczył straszny regres, po tym jak odbił od Uszatego XDDD

SicenS
2 miesięcy temu

No i spoko, wolałbym nową płytę ale i tak spoko. Bez żenady i wstydu.

stare czasy
2 miesięcy temu

Co ma czarny kot wspólnego z HH? Mieszkałem w okolicy całą młodość i jedyne z czym to miejsce mi się kojarzy, to dyskoteki z dresiarzami „wannabe Pruszków” i szybkim piwkiem dla tych, co wyszli z Kolskiej. Żadnej imprezy HH tam nie pamiętam.

Cw3l pi3rdol0ny
2 miesięcy temu
Reply to  stare czasy

KLUB GEYOWSKI

Claus von Staufenberg
2 miesięcy temu

Bedzie sie masturbowal publiczne?

Cw3l pi3rdol0ny
2 miesięcy temu

synalka pono, cooo ? co to znaczy synalka ? synalek ?

uszaty serwisant rowerów
1 miesiąc temu

za robotę się weź.

wyscigi
1 miesiąc temu

haha zgorzkniały jaracz 😀

Popularne