Sprawdź nas też tutaj

News

Popek i Matheo pokażą „ciemną stronę sławy”

Duet szykuje się do premiery nowej płyty.

Opublikowany

 

Popek

Popek i Matheo powracają z nowym wydawnictwem pt. „Dr Jekyll and Mr Hyde”. Ich ostatni wspólny album „Król Albanii” zyskał status Diamentowej Płyty i stał się jedną z najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju. Szalony muzyczny duet, jaki tworzą Popek i Matheo, kolejny raz zaskakuje słuchaczy nietuzinkowymi, poważnymi, szalonymi i imprezowymi utworami. Ukazują one dwa skrajne oblicza Popka i nawiązują do kultowej powieści „Dr Jekyll and Mr Hyde”, która stała się inspiracją dla tytułu nowej płyty.

Przed tygodniem otrzymaliśmy pierwszy teledysk „Powrót Króla”. Teraz artyści zapowiadają kolejny singiel „Ciemna strona sławy”. Do sieci trafiła zapowiedź teledysku.

Album „Dr Jekyll and Mr Hyde” ma się ukazać 5 października nakładem Step Records.

Daniel Olbrychski nie spodobał się fanom Popka

Popek i Matheo rozpoczęli przed weekendem promocję nowej płyty „Dr Jekyll and Mr Hyde”. W międzyczasie poznaliśmy pierwszego gościa, który pojawi się na płycie, co wzbudziło ogromne emocje wśród fanów rapera.

Popek ogłosił kilka dni temu, że pierwszym gościem na nowej płycie będzie uznany polski aktor Daniel Olbrychski. Spotkało się to z ogromną krytyką ze strony słuchaczy rapera, którzy zaatakowali aktora za jego zaangażowanie polityczne i udział m.in. w demonstracjach KOD-u.

„Popek, wziąłeś tego czerwonego komucha, jeb***ego kodziarza? Tego co się wstydzi Polski?”, „Bolek też jest?”, „Wyp***laj z tym czerwonym śmieciem”, „Michnika jeszcze zaproś żeby ci się na płycie zająkał. Gardzę” – brzmią komentarze fanów. Jeden z nich zarzucił duetowi, że pomysł z zaproszeniem aktora na płytę skopiowali od radomskiego rapera, który do współpracy zaprosił Andrzeja Grabowskiego. – Pawełek, ale szanujmy się. Zgapione od KęKę z taką różnicą, że on wziął zajebistego aktora a ty rudą k***e antypolską. Kupię płytę specjalnie żebym mógł się w***ć na tę szmatę – napisał w ostrych słowach Gracjan.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
eis
3 lat temu

„To nie jest tak, że ja mam jakieś freestyle skillsy,
czy baggy jeansy, jestem po prostu Rap-Sukinsyn”

https://www.youtube.com/watch?v=VG4d983IlrU (nowa wersja rap sukinsyna)

XDGIFY
3 lat temu
Reply to  eis
MANAGER KOKOZIEŁ
3 lat temu
Reply to  eis

SPRAWDZAJCIE KAWAŁEK O MIŁOŚCI SEKSIE I KOBIECIE !
http://www.youtube.com/watch?v=siXMC7NG4tg

WIADOMO ŻE DLA BEKI

Jan*raposranie
3 lat temu

Czemu w pazdzierniku a nie miesiac przed grudniem?

XDGIFY
3 lat temu
Reply to  Jan*raposranie
Trystydycymyt
3 lat temu

Popek? Jebać!

rasista
3 lat temu

pizda nad głową pizda nad głową

Popularne