Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Czarna Wołga” to debiutancki album duetu Popek & MaroMaro (pod tym pseudonimem ukrywa gitarzysta legendarnego zespołu Czerwone Gitary), zarazem jest to pierwszy album Popka w stylistyce pop-rockowej. 

Geneza tytułu sięga czasów PRL-u i słynnej miejskiej legendy o samochodzie, którego złowieszczy kierowca porywał małe dzieci. Artyści tak jak tytułowa Wołga, planują porwać słuchaczy w burzliwą i wyboistą muzyczną przejażdżkę. Wszystko zawarte jest w 18 gitarowych utworach o życiu , miłości, smutkach i radościach, okraszonych zachrypniętym wokalem Popka.

Album ukaże się 14 czerwca 2019 roku.

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Popek Popek & Karma-„Maro”

Analny

Popek & MaroMaro – „Analna karma”

Analny

Dziś zapraszam do trójkąta! Oto trójkątna focaccia z trzema bohaterami: szparagami, parmezanem i rozmarynem.. Do misy wsypujemy mąkę, dodajemy sól, oliwę, drożdże. Wlewamy stopniowo letnią wodę i wyrabiamy ciasto 5 minut, aż będzie elastyczne.Tak przygotowane ciasto zostawiamy w misie pod przykryciem na godzinę.Wyrośnięte ciasto przekładamy na oprószony mąką blat. Z kuli formujemy stożek i delikatnie wałkujemy w kształt trójkąta. W razie potrzeby ucinamy boki, aby je wyrównać.Tak przygotowane ciasto zostawiamy pod przykryciem na 20 minut w ciepłym miejscu.Piekarnik rozgrzewamy do 220 stopni, ustawiamy metodę pieczenia góra-dół. W focacci robimy delikatne dziurki, wierzch dekorujemy szparagami, listkami rozmarynu i tartym parmezanem. Skrapiamy oliwą. Pieczemy przez 20 minut.

Analny

Przepis na ostry gorący anal se wklej podszywaczu !

Popularne