teledysk
Popek nagrał z kolumbijską piosenkarką
Posłuchajcie numeru „Polombia”

Na kanale Króla Albanii pojawił się dzisiaj jego wspólny utwór z Chika Toro, kolumbijską piosenkarką mieszkającą na stałe w czeskiej Pradze. Ich numer został zatytułowany „Polombia”.

-
News1 dzień temu
Dziwne zachowanie Fabijańskiego po przegranej walce
-
News4 dni temu
TPS „wyjaśnia typa w autobusie”
-
News2 dni temu
Boxdel ciśnie Palucha i jego „psy” oraz ma dla niego propozycję
-
News3 dni temu
Sentino staje w obronie Popka
-
News1 dzień temu
Fame 17: Wac Toja nokautuje Fabijańskiego w 35 sekund
-
News4 dni temu
Ecnavelo trafiona egzotyczną strzałą Amora
-
teledysk5 dni temu
Tede i O.S.T.R. jako pracownicy pizzerii „TEOS”
-
News2 dni temu
Polska Wersja zmiażdżyła OLiS
Pompek naćpał się kolumbijską koką
rucham psa jak sra
Możecie pisać kurwa co chcecie ale Popuś to jest kurwa biznesmen i ma żyłkę do interesów chłopak kurwa z ulicy … zobaczycie niedługo znowu coś mu do łba strzeli i wymyśli fajny projekt i zarobi w kurwę Siana …. 🙂 🙂 🙂 🙂
Albo dostanie Rolę w Polskim Filmie jakiś kozackim który wyjdzie w przeciągu najbliższych 3 4 lat i będzie trylogia tego filmu i Popuś zagra główną Rolę i będzie zachwyt wszystkich w Polsce
jeszcze wspomniecie moje słowa 😉
Pozdro
Albo przeczytasz newsa ze pierdolnął w kalendarz, ile mozna wpierdalać koks i sterydy, sie dziwie ze jeszcze wogle zyje.
Co do tracka- pięść do nosa
Albo będziesz targał mu bobla