Sprawdź nas też tutaj

News

Popek opowiada o Bolku i Lucynie. Nowy klip

Nagranie zasiliło album „Czarna Wołga”.

Opublikowany

 

Popek i MaroMaro kontynuują promocję najnowszego albumu „Czarna Wołga”, który ukazał się 14 czerwca 2019 roku. Tym razem duet zaprezentował utwór „Bolek i Lucyna”, do którego powstał teledysk.

„Czarna Wołga” to debiutancki album duetu Popek & MaroMaro (pod tym pseudonimem ukrywa gitarzysta legendarnego zespołu Czerwone Gitary), zarazem jest to pierwszy album Popka w stylistyce pop-rockowej. 

Geneza tytułu sięga czasów PRL-u i słynnej miejskiej legendy o samochodzie, którego złowieszczy kierowca porywał małe dzieci. Artyści tak jak tytułowa Wołga, planują porwać słuchaczy w burzliwą i wyboistą muzyczną przejażdżkę. Wszystko zawarte jest w 18 gitarowych utworach o życiu , miłości, smutkach i radościach, okraszonych zachrypniętym wokalem Popka. 
5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Rzecznik Prasowy
3 lat temu

Lepiej bylo zostac w garazu i furac wegorze. Gdyby nie Twoja narkomanska tendencja, swiat nigdy nie otrzymalby takich hitow jak w dupie wszywka. Baran jeden z drugim usiluja zrobic pieniadz, ale juz nawet najwieksze pacany z podatawowki tego nie czuja. Wypierdalac z tym gownem.

Odb
3 lat temu

Pompek opowiada o bolcu i karynie. Nowy klop.

zią
3 lat temu

Popuś, zabiłeś Michaela Jacksona drugi raz hahahaha

muzyka to tylko zabawka
3 lat temu

szanuję popas za otwartą głowę. Rokendrol na bardzo dobrym poziomie.

op op
3 lat temu

Popek opowiada o klipach z Bolkiem i Lolkiem

Popularne