Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Popek i Matheo prezentują singiel „Go Popek”. Energiczny numer pochodzi z płyty duetu zatytułowanej „Dr Jekyll and Mr Hyde”. Za realizacją video stoi tradycyjnie Mania Studio.

Zamów album: Popek x Matheo  „Dr Jekyll and Mr Hyde”

Szalony muzyczny duet, jaki tworzą Popek i Matheo, kolejny raz zaskakuje słuchaczy nietuzinkowymi, poważnymi, szalonymi i imprezowymi utworami. Ukazują one dwa skrajne oblicza Popka i nawiązują do kultowej powieści „Dr Jekyll and Mr Hyde”, która stała się inspiracją dla tytułu nowej płyty.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
weryfikacja

Przy young pejce i kacperqu gjeteaa jedna z największych chorągiewek…była ulica, był pop, było disco, był taniec na lodzie, było fejm em em aa…czy czegoś jeszcze nie robiłeś?
Nagraj kolędę, zawyj w operze i takim faktem opierdolisz wszystkie gatunki muzyczne.

Klonus_rpk

POPEK REKAMUJE PORTAL DLA PEDAŁÓW ? CO JEST DO HUJA

datezone

rozjebales XD

Bilon_realista

GŁUPEK a nie go poek powinno być

narrator

weź kurwa Pompek spierdalaj już, starczy pajacowania, przeproś Jędkera

kurt_rolson

Ta po lewej widać że już przygotowana do sezonu. To Dębica chyba, nie?

massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=AJeWEBZKiTY

Jak początki wyglądały w innych krajach? Dlaczego zdaniem bohaterów nagrania, forma wykonania jest często ważniejsza od samego tekstu? Które z walk z USA są ich ulubionymi? Czy wszyscy battlerzy dobrze freestyle’ują? 🙂 Sprawdźcie ten filmik!

Specjalne wydanie Massive Word Play!

Z okazji Mikołajków oddaję w wasze ręce przetłumaczony jeden z odcinków VERSUS: FRESH BLOOD 4. Możemy w nim zobaczyć jak Oxxxymiron – lider drużyny Gołębi, aby przedstawić swoim podopiecznym korzenie hip-hopu, tym razem zdecydował się zaprosić niemiecką gwiazdę battle rapu – Tierstara, znanego z organizacji takich battle-lig jak „Rap At Mittwoch” czy „TOPTIER TAKEOVER” (która miała przyjemność gościć Dizastera czy Pat Staya). Cała banda również oglądała wspólnie zachodnie battle dyskutując o istotności formy wykonania występu (performance) na rzecz samego tekstu, a także spróbowała swoich sił we freestyle’u pod klasyczne bity. Po obejrzeniu tego odcinka stwierdziłem, że musicie to zobaczyć. Miłego seansu!

(w opisie filmu znajdziecie również parę słów o tym, czym jest FRESH BLOOD)

jan_raposranie

go popek, go popek, a ha jeeee!!!
wspolna trasa z d-bomb?

jebacglamrap

Nauczcie się odmieniać przez przypadki!
Kto? Peja.
Komu? Pei.

Kto ? Maja. Komu? Mai
Kto ? Kaja. Komu? Kai

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK ”PEJI” . Peja odmienia się na ”PEI”

A Popek ok pozdro

Ryszard Andrzejewski Oficjalne Konto

ALE TO TEN PEJA, NIE TA PEJA, WIĘC DEKLINACJA JEST INNA
DO NAUKI PEDALE JEBANY AAAAAAAAA KURWA SZWA

jebacglamrap

Onomatopeja – Onomatopei
Wiec zamknij ryj pedale

ISTNY KOMENTATOR

PEJA OD MAŁEGO MA CISNIETE ZA WSZY WIEC NIC DZIWNEGO ZE NA STAROSC PROBUJE ODBUDOWAC SAMOOCENE

Galeria Krakowska

Serdecznie zapraszamy, po odbiór zgubionych sofiksów, ktore pan popek zgubił podczas ucieczki, przed srogim wpierdolem od Wisełki. Zapraszamy.

Polska

Nikt nie lubi kurewskich milicjantów i także nikt z milicją nie chce mieć do czynienia więc każdy spierdala przed milicją tym bardziej jak te kurwy milicyjne łażą z maczetami. Nie żebym bronił Popka

Polska

Siara być fanem Popka ale jeszcze większa być fanem milicyjnego klubu nożownika

Galeria Krakowska

Ahaha… To judovia zaczęła walkę na maczety, bo na pięści nie mieli szans, zresztą teraz też 🙂 Popek dostałby wpierdol i tyle, nic wielkiego, a tak to pokazał, że nie ma honoru i jest pizdą (nad głową). Policyjny, bo? Bo żydki tak mówią? Oni się prują na komendzie, ale ty o tym nie wiesz.

Ruspect

Polacy to tępy naród.Cały czas musi być rap na jedno kopyto?????Starsze kawałki są lepsze ale Go Popek jak dla mnie ok.Co mam słuchać HG gdzie nie podnieśli poziomu od pierwszej płyty.Wilju biega z maczetą w teledysku jak gówniarz.

cydży

co ma do powiedzenia ten discopolowy piosenkarz na temat ostatnich ostrych zajść w polskim hiphopolo, hahahahahahahahahaha

Popularne