Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Wszystko i nic” to trzeci singiel promujący płytę „Dr Jekyll and Mr Hyde” duetu Popek x Matheo. Za realizację klipu odpowiada niezawodne Mania Studio.

Szalony muzyczny duet, jaki tworzą Popek i Matheo, kolejny raz zaskakuje słuchaczy nietuzinkowymi, poważnymi, szalonymi i imprezowymi utworami. Ukazują one dwa skrajne oblicza Popka i nawiązują do kultowej powieści „Dr Jekyll and Mr Hyde”, która stała się inspiracją dla tytułu nowej płyty.

Album „Dr Jekyll and Mr Hyde” jest dostępny w przedsprzedaży.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
pomidor jp
3 lat temu

czasami popuś to jest dla mnie taka abstrakcja, że ja już nie wiem czy to mem czy żyjący człowiek

SAER
3 lat temu

o kurwa Popuś jak ty mi zaimponowałeś w tej chwili
szacun

cardiv
3 lat temu

siedziałem z nim w celi razem byliśmy frajerami bo po co nadstawiać karku i siedzieć z gitami jak jest się frajerem.Paweł nie raz pod prysznicami darł się jak go gwałcili gity że kiedyś będzie gwiazdą że jeszcze o nim usłyszą że będzie grać w serialu,ja mu zawsze kibicowałem wiedziałem że jest trochę niedorozwinięty teraz po tych 10 latach wiedziałem że warto było się Pawłowi pucować.Nazywam się Krzysztof „Pomidor” Romanik za parę dni nagrywamy z Pawłem następny numer o tym że rodzina jest najważniejsza potem chlejemy i ćpamy do rana i jak odpowiedzialny ojciec budzę trójke dzieci do szkoły POZDRO FIRMA NA ZAWSZE!!

MIRAS X
3 lat temu

Tak dla ciekawości propozycja https://youtu.be/Tw-3sLQZfis INŻYNIERIA projekt 140

Priti Riczi Walet
3 lat temu

Popularne