Sprawdź nas też tutaj

News

Popkiller Młode Wilki 8 – solowe numery już dostępne – cyfrowa premiera albumu

„Jedenastka przyszłości wystawiona do gry!”

Opublikowany

 

„Jedenastka przyszłości wystawiona do gry!” – pisze serwis Popkiller. W serwisach streamingowych jest już dostępna cała płyta Popkiller Młode Wilki 8, a na niej znane już wcześniej 7 utworów grupowych, a także 11 premierowych numerów solowych.

Równocześnie utwory stopniowo aż do czwartku będą pojawiały się na kanale YouTube PopkillerTV. Sprawdźcie co tym razem zaprezentowali rip scotty, Kara, Floral Bugs, Chivas, Hodak, Cukier, Szymi Szyms, Feno, Berson, Gverilla oraz Janusz Walczuk – w swoich solowych utworach uczestnicy mieli dowolność klimatu oraz tematyki, jaką chcą pokazać. Zgodnie z hasłem przewodnim na okładce albumu możemy zobaczyć całą jedenastkę raperów przeniesionych w nieokreśloną przyszłość.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Mordziaty Wojtyła Do Papy i Od Tyła
7 miesięcy temu

Wiem od wspólnego znajomego, że TPS faktycznie może nie trafił do wora, bo to tylko taki zwrot, ale że został zgwałcony w celi przez jakichś dwóch zwyrodnialców, opowiadał o tym jego kolega z dzielnicy tzw. Zielonka (popytajcie sami), kilka lat leczył się psychiatrycznie po tym, no a potem jakoś stanął na nogi i rapował dalej, ale w kuluarach każdy o tym doskonale wie, nikt go też o to nie pyta, bo to drażliwy temat jak można się domyśleć, ale z perspektywy ZK został więziennym cwelem i raczej jego ponowna wizyka w ZK nie będzie dla niego przyjemna… Nie piszę tego złośliwie czy coś, tak po prostu wyszło, a TPS miał pecha, że trafił na silniejszych i nic nie mógł zrobić, sami sobie zadajcie pytanie czy jakby was dwóch zwyroli dorwało czy byście sie obronili, wątpię. Jeden może tak, ale dwóch to już kiepska sprawa. Nie śmieję się z tego, bo nie ma się z czego śmiać, dobry chłopaczyna miał pecha po prostu i tyle. A za co siedział? Za drobne kradzieże i rozbój. Pozdro dla kumatych.
Zapytajcie o Zielonkę (Tomek Z.) to jego kolega, ja nic nie muszę udowadniać, TPS miał po prostu pecha i źle trafił, ale sam też na ten los zasłużył swoim postępowaniem, że tam się w ogóle znalazł. Raczej pozdrowień do więzienia nie będzie słał w swoich klipach.

rurom
7 miesięcy temu

Największa beka z tej płaczliwej grubej kurwy meilzkiej… Spięty trusek nie może się pogodzić z recenzją i się pulta do recenzenta…co za zakuty łeb.

fake master flex
7 miesięcy temu
Reply to  rurom
Odb
7 miesięcy temu
Reply to  rurom

Popanaler Młode Transy 8 – solowe scenki już dostępne – cyfrowa premiera sextapu

Tak jest
7 miesięcy temu

” Kura, Fujar, Hujs, Cipas, Kodak, Cuhuj, Peti Pets, Gejo, Petson, Gejilla oraz Janusz Wytłukł”

szakal
7 miesięcy temu
Reply to  Tak jest

ty mi tu kurwa hodaka nie obrażaj

pacino aldente
7 miesięcy temu

ja pierdole niech ta ziemia sie rozjebie

tede.flac
7 miesięcy temu

trans-party

ODByt
7 miesięcy temu

Analkiller Uległe Pipki 8 – solowe jebanie już dostępne – cyfrowa premiera pornola

„Jedenastka przyszłości wystawiona do ruchania!”

Jongmen
7 miesięcy temu

Siemanko, tu Jongmen z tej strony, uprzedzam wszystkich dzieciaków chcących obrażać mnie komentarzami, typu ciongmen, brudas, cygan, don Wasyl – będą składane pozwy do sądu o zniesławienie, wasze IP już są namierzane, myślicie, że jesteście anonimowi to się przeliczycie, będzie z wami jechane do spodu!!

pacino aldente
7 miesięcy temu
Reply to  Jongmen

Chyba się najebalas klejem

Popularne