Sprawdź nas też tutaj

News

Pork Pores Porkinson nagrał dwie solowe płyty

Były reprezentant Trzeciego Wymiaru ujawnił szczegóły nowych albumów.

Opublikowany

 

Raper po długiej nieobecności ogłosił dziś start preorderu oraz zaprasza już w środę na premierę pierwszego klipu promującego nowe wydawnictwa. Pierwszy z albumów nosi tytuł „93 mln mil od słońca”, a tytuł drugiego
dopiero zostanie ujawniony.

„93 mln mil od słońca”

„93 mln mil od słońca” to kolejny solowy album po „Psychoterapy”, nagrany przez Porka Poresa Porkinsona. Nowy krążek składa się 15 tracków, które powstawały przez okres ostatnich trzech lat życia rapera. Album jest mieszanką technicznego rapu opartego na klasycznych bitach oraz odświeżonego flow rapera w bardziej nowoczesnych kompozycjach.

Dodatkowo, promocyjnie w jednej cenie dodawany jest drugi album, który artysta (Porkinson) nagrał równocześnie z 93MMOS. Jest to płyta koncepcyjna zawierającą 10 utworów. Po sprzedaży 1000 sztuk w preorderze, obydwa albumy będę sprzedawane osobno jako niezależne preordery. Do każdego preorderowego zamówienia dodawany jest bonus w postaci wlepek oraz limitowanej podkładki pod piwo „93MMOŚ” oraz Pivovsky.

Obie płyty ujrzą światło dzienne 17 maja 2019 roku i będą sprzedawane równocześnie, jako dwie oddzielne pozycje – informuje Pores. Albumy zostaną wydane przez wytwórnię Dystrykt.

Okładka

 
16 komentarzy
16 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz Panczlajn
1 rok temu

Kasz Kasztan Kasztaniarz

Odb
1 rok temu

Pork nagrał płytę z parkinsonem soląc dwa poresy

Lil Baba
1 rok temu

Ciekawe kiedy polskie leszczyki wrzucw news’a ze Nipsey Hussel zostal zastrzelony dzisiai w nocy, polskiego czasu. W Polsce jak w chlewie osranym gównem, Young Igi i kukon na topie światowych news’ow

Belmondo Informator
1 rok temu
Reply to  Lil Baba

Chuj to kogo obchodzi? Jeden czarny gangus zajebał drugiego czarnego gangusa. Chciało się gangsterki to się ma. Jednego chwasta mniej na świecie.

Lil Baba
1 rok temu

No widzisz. Jest szeroka rzeszy ktorych to obchodzi. Bo Twoj belmondo przy takiej postaci, to sciera do podlogi

Lol
1 rok temu

Park Pares Parkinson XD

Esmyr
1 rok temu

Trzeci wymiar propsy zawsze

SzadAkrobata
1 rok temu

Niech mnie kuqle biją. Oby dwie były w cenie jednej bo inaczej nikt tego nie kupi. I lepiej żeby odrazu poprosił biedronke by ten żałosny krążek dorzucali do worka ziemniaków bo inaczej o OliSie może zapomnieć.

Edi
1 rok temu
Reply to  SzadAkrobata

Niech mnie kule biją… hahah wygrałeś

Borkusz nazwisko w swiat
1 rok temu

BORKUSZ BORKUSZ pores- ortowy brudasie przyjdzie czas robienia gały.

00:12 i 17
1 rok temu

Opublikowany 6 dni temu Przez Redakcja

15:59 7

Bestia z Wadowic
1 rok temu

Parkinsonie przez te twoje drgawki nawet lachy nie umiałeś zrobić na zachrystii. Gruby, spocony, bogaty banan z domu. Te biedne dzieci, których rodzice nie mają peklu to zawsze takie skromne i grzeczne, nawet po spowiedzi!! A ten gruby Glen Glen chciał jeszcze księży przekupywać by to oni robili jemu lache, jeden dał się namówić na 69 i został wyklęty z kościoła, zamiast hajsy zajebać od parafian to dał się bananowi przekupić i jeszcze mu siorbał. Masakra, by być wielkim w kościele to ty musisz ruchać i podawać do japy. Amen

ZAROBEK
1 rok temu
Jebemnator 2000
1 rok temu

Cwel Cweles Cwelkinson to jebany frajer. Razem z pedałem cwelizmatykiem oszukał Szada, przez wpływy i kasę bogatych starych te dwie kurwy chciały zniszczyć kolegę z zespołu Szada Akrobate. Jebać was kurwy, tak was zruchają dobre chłopaki, że będzieci mogli założyć drugi wymiar.

beztroskiczas
1 rok temu

tylko po tego typu komenty sprawdzilem ten news…

SzadAkrobata
1 rok temu

Dobrze prawisz kolego! W imię zasad i przeciwko kurestwu wsadzimy mu prawilnie pento w jego obsarane dupsko aż po same kule jako follow up do mojego krążka „Niech mnie kule biją” którego nie długo reedycja a na okladce Cwelkinson który zostaje ładowany w dupe gdzie będzie widać moje świecące jądra które będą promieniować z zachwytu że w końcu dopadły te kurwe bez zasad.

Popularne