Sprawdź nas też tutaj

News

Pośmiertny album Juice WRLD już dostępny

Płyta „Legends Never Die” trafiła do sieci.

Opublikowany

 

juice wrld dead

Siedem miesięcy po śmierci Juice WRLD w wieku zaledwie 21 lat, w serwisach cyfrowych ukazał się trzeci album rapera – „Legends Never Die”.

Juice WRLD, który zmarł pod koniec 2019 w wyniku przypadkowego przedawkowania narkotyków, zostawił po sobie bardzo dużo niewydanego materiału. W ciągu ostatnich miesięcy mogliśmy poznać m.in. single „Righteous” oraz „Tell Me You Love Me” ft. Trippie Redd. Utwory te trafiły na krążek „Legends Never Die”, na którym znalazły się także m.in. duety z Halsey, Marhsmello, Polo G czy The Kid Laroi.Juice WRLD wydał dwa albumy: „Goodbye & Good Riddance” w 2018 oraz „Death Race for Love” w 2019. 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tedeguwno
2 lat temu

Kurwa na kolejnym trupie będą ciągnąć hajs do upadłego. Szkoda.

MONDO BEL
2 lat temu
Reply to  Tedeguwno

TRUP JAK TRUP, JEMU WSZYSTKO JEDNO, A OKAZJA ZAROBIENIA KASY Z GIMBÓW JEST NIE POWTARZALNA. SAM ZARABIAM NA KĄPIELI W WANNIE, PRZECIEŻ TO NIE PRZYPADEK…. SKANDALE SIĘ SPRZEDAJĄ, NIKT MNIE NIE ZNAŁ DOPÓKI DOPÓTY NIE OBCIĄGNĄŁEM TRANZESOWI. BA TERAZ CZASKOWSKI CHCE MI DAĆ KARTĘ LGBT+, DZIĘKI KTÓREJ BĘDĘ MÓGŁ NOCOWAĆ W WWA ZA FRIKO, KĄPAĆ SIĘ W RÓŻNYCH WANNACH BEZ WZGLĘDU NA TO CZY KTOŚ ROZNOSI HPV I HIV. NA TYM MI OD ZAWSZE ZALEŻAŁO.. WIĘC ZA 2 DNI GŁOSUJCIE NA CZASKOWSIEGO, AND MY DREAMS CAME TRUE.

Pogromca kurew 2
2 lat temu
Reply to  Tedeguwno

Sam wybrał życie dla pieniędzy to niech zarobi jeszcze trochę i tak w piachu jest to nic z nimi nie zrobi

hiena
2 lat temu
Reply to  Tedeguwno

jakby nie patrzeć gościu, tak jest robione z każdym trupem, który zostawił po sobie jakąś muzyke, czy obrazy albo książki, ciągnięcie hajsu do upadłego XD

Odb
2 lat temu
Reply to  Tedeguwno

Pośmiertna wanna Juice LGBT już dostępna

Gnur
2 lat temu

Бор это спарта

RAFALALA
2 lat temu

KTO WYGRAŁ BEEF? TEDE, PEJA CZY ONAR?
WYGRAŁA WANNA JAK MAWIAŁ BELMONDZIAK!

Popularne