Sprawdź nas też tutaj

News

Post Malone dołączył do elitarnego grona

Raper został królem zestawień Billboardu.

Opublikowany

 

Najnowszy album Post Malone’a „Hollywood’s Bleeding” zadebiutował na 1. miejscu zestawienia Billboard 200. W Top 10 Billboard Hot 100 znalazły się aż cztery numery artysty, w tym „Take What You Want” ft. Ozzy Osbourne & Travis Scott. Dla Osbourne’a to pierwsza obecność w Hot 100 od ponad 30 lat!

Post Malone dołączył do elitarnego grona artystów, którzy mają jednocześnie cztery utwory w Top 10. Wcześniej tej sztuki dokonali The Beatles, Drake, Lil Wayne, 50 Cent oraz T-Pain.

„Hollywood’s Bleeding”, nowy lider zestawienia Billboard 200, to drugi w tym roku najlepszy debiut. Numer jeden należy do Taylor Swift i „Lover”. Dla Post Malone’a to drugi debiut na szczycie Billboard 200. Podobna sztuka udała się artyście przy poprzednim wydawnictwie, „beerbongs & bentleys”.Jeśli chodzi o Hot 100, Post Malone znajduje się na trzecim miejscu z „Goodbyes” ft. Young Thug, czwartym z „Circles”, ósmym z „Take What You Want” ft. Ozzy Osbourne & Travis Scott oraz dziesiątym z „Sunflower (Spider-Man: Into the Spider-Verse)” ft. Swae Lee. Pozostałe utwory z „Hollywood’s Bleeding” również trafiły do Hot 100: tytułowy na 15., „Enemies” ft. DaBaby na 16., „Wow.” na 17., „Saint-Tropez” na 18., „Die For Me” ft. Future & Halsey na 20. (9 utworów w pierwszej dwudziestce), „On the Road” ft. Meek Mill & Lil Baby na 22., „A Thousand Bad Times” na 29., „I’m Gonna Be” na 33., „Staring at the Sun” ft. SZA na 34., „Allergic” na 37., „Myself” na 52., „I Know” na 53., „Internet” na 58. Innymi słowy – wszystkie utwory z płyty są notowane na liście najpopularniejszych utworów w USA.

Warto dodać, że „Sunflower” ft. Swae Lee trafiło wcześniej na szczyt Hot 100, a „Wow.” dotarło do drugiego miejsca.Ciekawostką jest, że „Hollywood’s Bleeding” to drugi #1 w historii zestawienia Billboard 200 album z „Hollywood” w tytule – w przeszłości liderem zestawienia był Wiz Khalifa z „Blacc Hollywood” (zestawienie z 6 września 2014).

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
gremlin
3 lat temu

Kasta na KFD wypowiedział się na temat nowej starej szkoły a wy takie gówna wrzucacie

Odb
3 lat temu

Malone dołączył do erotycznego grona w post

Popularne