Sprawdź nas też tutaj

News

Powrót Belmondo po rozpadzie Mobbyn

Młody G przywitał się ze słuchaczami.

Opublikowany

 

W lutym tego roku zespół Mobbyn został rozwiązany w atmosferze konfliktu. Oyche Doniz oraz Belmondo przerzucali się w sieci epitetami. Młody G nazwał starszego kolegę po fachu konfidentem. – Łukasz Jamróz „Oyche Donis” to konfident, rozjebał się na swojego szwagra w sprawie kredytowej w której był słupem. Za to został usunięty ze składu. Teraz płacze, ze koncertów nie będzie i nie będzie za co ćpać. Jebać tę kurwę! – napisał kilka miesięcy temu Belmondziak.

Konflikt rozpoczął się od koncertu w Tourniu, do którego nie doszło. Oyche Doniz przybył na miejsce i wtedy z Instagramu Młodego G dowiedział się, że odwołuje on ten występ Mobbyn. Po tej sytuacji organizatorzy trasy wydali oświadczenie, w którym nie zostawili na Belmondo suchej nitki.

„Cześć Tytus, byku oraz byczku. Zablokowałeś nas na fejsie, nie można się do ciebie dobić, ale to ci na pewno nie umknie. Gratulujemy inwencji twórczej i poczucia humoru, piernik z twojego instagrama to najwyższy level trollingu, ale też sku******two w najczystszej postaci. Z drugiej strony nie do końca wiemy, czy wypada rzucać takimi epitetami w osoby niezrównoważone psychicznie. Bo jak inaczej nazwać człowieka całkowicie pozbawionego empatii, honoru, człowieka przekraczającego wszelkie granice przyzwoitości. Jak inaczej nazwać osobę, która jednym pstryknięciem palców potrafi zniszczyć wszystko i wszystkich wokół, nie mając przy tym sobie nic do zarzucenia?

(…) Wypraszanie nas z hotelu, próby przekładania terminów, wiecznie wyłączony telefon i absurdalne dialogi, których nie powstydziłby się sam John Cleese. Generowałeś niepotrzebne koszta, zabierając ze sobą osoby, które rzekomo robiły za ochronę. Na dwa pierwsze koncerty nie zabrałeś nawet pendrive’a, nasi ludzie musieli puszczać wasze numery z youtube.

Spójrz choć raz w lustro, egoisto, i zrozum, że świat nie kręci się wokół ciebie. Zasady, którymi się kierujesz nie mają prawa bytu w realnym świecie. Jesteś oszustem i złodziejem. Wyłudziłeś od nas pieniądze, biorąc zaliczki większe niż realny zysk z koncertów, które zagrałeś. Wszystko mieliśmy odbić w weekend, podczas którego postanowiłeś nie przyjechać. Przez całą trasę robiłeś sobie z nas prywatny bankomat, dzwoniąc o każdej porze dnia i nocy. Próby przeciwstawienia się twoim zachciankom kończyły się na wywieraniu presji i grożeniu, że nie zagrasz kolejnych koncertów. Jesteś po prostu debilem. Stworzyłeś sobie alternatywną rzeczywistość, w której żyjesz od dłuższego czasu. Rzeczywistość, w której jesteś pępkiem świata, egoistycznym przywarem osobniczym, robalem mającym sobie za nic podstawowe wartości, które cechują normalnych ludzi. Nie kierujesz się żadnymi zasadami, jesteś chodzącym farmazonem, który potrafi tylko wszystkich czarować, obiecywać i wymyślać niestworzone historie. Jak podajesz łapę, to dotrzymuj słowa. Jak dostajesz do tej łapy pieniądze, to oddajesz je ty, a nie twoi wyimaginowani dłużnicy. (…) Poruszymy niebo i ziemię, abyś poniósł konsekwencje tego, co zrobiłeś. Się nie żegnamy.

Musiał wyjechać z Warszawy za długi do Trójmiasta. Gdy matka odcięła go od pieniędzy, musiał zacząć kombinować. Nie chodził do pracy” – mówi nam informator. „Mama całe życie wszystko mu sponsorowała.”

Teraz, po kilkumiesięcznej ciszy Belmondo wrócił i przywitał się ze słuchaczami. Raper dosłownie kilka chwil temu udostępnił na kanale Mobbyn nowy numer „Dzień dobry”. Nie dowiadujemy się jednak z niego nic odnośnie dalszej działalności Mobbyn. Warto dodać, że Oyche Doniz publikuje swoje kawałki na swoim kanale „Oyche Doniz”.

Poniżej nowy numer Belmondo.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
CMAZ

WRESZCIE COŚ O RAPIE, W POLSCE TYLKO MŁODY G,SENTINO I CMAZ

głos rozsądku

Wielka szkoda bo raperem był zajebistym, dodawał mnóstwo świeżości. Ale tak się kończy życie na kredycie i ćpanie…

Jacek

Oyche Penis mistrz w table tennis

sarmata

padalce nie obrazajcie obywatela bez nipu

Lojcze Peniz

Słaby, ale lepszy od Oyche Peniza

TypzBielan

jeden farmazon, ale ten cały Doni to w ogole łapserdak. Posadzony o bycie konfidentem bronił sie u Zuroma. Typ, który przemyka sie po Bielanach w kanałach, bo wisi ludziom małe sumy i nie oddaje.

Wagina Papina

kogo obchodzi ten zćpany bananowiec, kurwa następny sentino tylko jeszcze głupszy xD

gdsgdsgdsggadgdagdag

przeciez to kurwa nawet nie jest rap hahahah co to kurwa za gówno , jakim kurwa zjebem zeby sluchac takiego gówna hahahaha to jest kurwa jakis dramat

Wielmożny

jakiego chuja trzeba mieć w uszach żeby tego słuchać?

gadgdagdag

Na kanale StopPomowien żurom razem z donizem wyjaśnili tą kwestie ,ciekawe jak było dalej

.....01:59

Dorwą go

mati

Popularne