Sprawdź nas też tutaj

News

Powstaje film o Kalim, który trafi na wielki ekran

Wysokobudżetowa produkcja z aktorami z najwyższej półki.

Opublikowany

 

Po wielu muzycznych sukcesach Kali zamierza sprawdzić się w kinematografii. Raper jest na etapie produkcji filmu fabularnego o sobie samym, w którym mają się pojawić aktorzy z najwyższej półki.

O filmie Kaliego słyszy się już od dawna, jak jednak przyznaje raper nie będzie to zapowiadana kiedyś produkcja „Krime story” nawiązująca do książki o tym samym tytule, tylko całkiem nowy projekt. – Przygotowujemy się do filmu, jesteśmy już na etapie końcowym edycji scenariusza – mówi raper w rozmowie z Proceente. – Będziemy realizować zdjęcia do filmu na podstawie mojego życia, opowiadającego historię mojej przemiany – tłumaczy raper.

W filmie, którego tytułu jeszcze nie znamy mają zostać zawarte najważniejsze wątki z życia Kaliego. Będzie o Firmie, pobycie w więzieniu, latach nastoletnich oraz początkach w rapie. – Będzie to bardzo ciekawa opowieść, która spina jakąś klamrą całe moje dotychczasowe życie – mówi.

Raper przyznaje, że nie wie jeszcze jaki aktor go zagra. – Mieliśmy kilku ludzi, których chcieliśmy, ale ze względu na to, że pracują już nad czymś nie dadzą rady. Celujemy w aktorów z najwyższej półki. Mamy bardzo dobry budżet. Film będzie na wszystkich multipleksach – wyjaśnia.

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w sierpniu lub wrześniu tego roku. Przewidywana premiera to wiosna 2019 roku.

50 tysięcy sprzedanych książek

W grudniu 2015 roku ukazała się pierwsza książka Kaliego „Krime Story”. To zawiła kryminalna intryga, ciężki klimat brudnych ulic „śląskiego miasta grzechu” z tłem wnikliwego socjologiczno-obyczajowego raportu ze środowiska egzystencji młodych ludzi w Polsce.

Jak ujawnił raper w tym samym wywiadzie, książka sprzedała się w 50 tysięcznym nakładzie.  – Książka faktycznie się  bardzo fajnie przyjęła – mówi raper. – Oczywiście nikt poważny z dziedziny literatury nie podjął się recenzji. Do czego przywykłem raczej, że recenzje moich płyt uświadczyć ciężko. Trzeba liczyć też, że jeżeli sprzedało się 50 tys. sztuk, to przeczytało tę książkę ze 150-200 tysięcy, bo siostra dała bratu, brat dał mamie czy tam koledze i pewnie z rąk do rąk taki pojedynczy egzemplarz na pewno do kilku ludzi dotarł, co mnie bardzo cieszy, bo chciałem skłonić ludzi, żeby zaczęli czytać książki. Nie z telefonów, nie z komputerów i specjalnie nie robiłem ebooka, tylko została wydana tylko na papierze, co się sprawdziło, bo po książkę sięgnęli ludzie którzy np. ostatnią rzecz jaką czytali to „Nasza Szkapa” – wyjaśnia.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Tha_Overlord

Pojebało do reszty.

Fann Marcina G(Kali)

Chyba Ciebie….

TYLKO METKI I LOGA , SPODNIE ZA 3 KOŁA

film powinien mieć nazwe POJEBAŁO SIE OD HAJSU

Fann Marcina G(Kali)

Chyba tobie się pojebało że masz to życie kondonie!!!

głos rozsądku

Kali od Popka jest o wiele mądrzejszy, więc materiał może być ciekawy, ale pewnie będzie sporo przemilczanych wątków związanych z jego obecnością w Firmie także raczej nie sprawdzę.

Solek123

KALI PROPSY

fan męskich pośladków

Film o Kalim nawet zasmiane w sumie z jednej strony dobra opcja bo można zarobić jak na tym filmie o PFK ale z drugiej strony to kim trzeba być by się interesować życiem i muzyka tego kolesia.

Syntino

NIKIM XD

Fann Marcina G(Kali)

Porostu może przeżyć prawie to samo co i on przeżył… Więc wszystko to wiąże się w jedno całość…

łyka łyka jak pelikan

kali kali to ten co duzo pali joł hehe

Popularne