Sprawdź nas też tutaj

News

Powstaje film o Moleście. Czy na podobną produkcję ma szansę ZIP Skład?

„Dużo by się działo w takim filmie”.

Opublikowany

 

W drugiej połowie tego roku ukaże się kolejna produkcja poświęcona polskiemu hip-hopowi. Na ekranach kin zadebiutuje „Skandal. Ewenement Molesty”, który opowiada historię jednego z pierwszych składów hip-hopowych w Polsce. Oprócz założycieli zespołu, w filmie pojawiają się m.in. Sokół, Bilon i Pezet. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Bartosz Paduch. Producentem jest Maciej Ostatek, a produkcją zajęła się Fundacja Raban w koprodukcji z Telewizją Polską.


W ostatnich latach mieliśmy okazję zobaczyć ekranizację historii Paktofoniki oraz Tomasza Chady. Lada chwila w kinach pojawi się historia Molesty. Wszystko to pokazuje, że słuchacze są głodni ekranizacji podobnych historii. Kolejnym zespołem, o którym mógłby powstać film jest m.in. legendarny warszawski ZIP Skład.

Chciałbym… Myślę, że dużo by się działo w takim filmie, oj dużo… – takimi słowami zareagował Fusznik na propozycję filmu od jednego z fanów.Czy historia ZIP Składu ma szansę na ekranizację? Wydaje się, że tak i jest to raczej tylko kwestia czasu. Czekamy więc z niecierpliwością na pierwsze informacje na ten temat.

 
72 komentarze
72 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Molesta Ewenement
2 lat temu

W filmie będą pokazane ciężkie czasy jak nie mieli co jeść i opierdalali lokalne śmietniki. Byli najlepsi w mieście, lokalni śmieciarze nie mieli z nimi szans. Najlepszy był Vienio jak wszedł do śmietnika to nawet śmieciara nie musiała nic zbierać.

A wiecie skąd nazwa Molesta Ewenement?
Raz wpadli do śmietnika pojedli, ubrali się i wyruchali na śpiocha bezdomnego który tam spał. Bezdomny tylko jak się obudził powiedział „Kurwa śpie se w śmietniku, ktoś mnie molestował bo mnie dupa boli i kurwa ojebali wszystko ze wszystkich kontenerów to jest kurwa jakiś ewenement. Molesta Ewenement” – zakończył bezdomny.

Hagrid
2 lat temu

https://youtu.be/W3H2q4NLC2M Peja w ukryciu ćwiczy do famemma

Goldstein
2 lat temu

Pewnego dnia, jak miałem w zwyczaju, szedłem do antykwariatu przy skrzyżowaniu Rakowieckiej z Sandomierską. Każda taka wyprawa dostarczała mi sporo emocji – wiadomo, że uważny czytelnik może w takim miejscu trafić na prawdziwe skarby literatury, i to za śmiesznie niską cenę. Już miałem przekroczyć próg przybytku gdy drogę zagrodził mi nie kto inny jak Wilku WDZ we własnej osobie. Próbowałem go obejść ale on celowo przesuwał się na boki tak aby mi to uniemożliwić. Powiedziałem „przepraszam” ale Wilku nadal nie ustąpił a nawet gniewnym głosem zapytał co ja odpierdalam. Zacząłem tłumaczyć, że pragnę jedynie dostać się do antykwariatu w celu fizycznej realizacji mojej miłości do literatury. Wilku bez słowa wskazał na szyld nad drzwiami. Nigdy wcześniej nie zwracałem na niego uwagi ale gdy go zobaczyłem w mig zrozumiałem, dlaczego nie chciał wpuścić mnie do antykwariatu – nosił on hańbiącą nazwę LAMUS.

Od razu rozpocząłem wyjaśnienia, że nigdy nie rozjebałem się na psach ani w żaden inny sposób nie współpracowałem z jakimikolwiek służbami mundurowymi. Ba, sam mam obecnie wyrok 3 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wilku dla pewności zapytał kogo znam. Siwy, Wariat, Cygan, Bobek, Głowa – wymieniłem całą elitę mokotowskiego marginesu społecznego.
Wilku powiedział, że w takim razie mi wierzy ale żebym więcej nie przychodził do tego antykwariatu bo bo chłopaki mnie dojadą.

Goldstein
2 lat temu
Reply to  Goldstein

Powiedził również, że oferta LAMUSA pozostawia wiele do życzenia a i obsługa nie jest wystarczająco kompetentna i handluje książkami jak cementem, bez jakiejkolwiek miłości do literatury. Zaproponował, że pokaże mi lepsze miejsce na co ja z chęcią przystałem.
Ruszyliśmy Sandomierską, następnie Madalińskiego aż do Falęckiej, na której to weszliśmy w zdewastowane podwórko. W bramie drogę zagrodziło nam kilku mężczyzn, którzy zapytali Wilka kto ja jestem. Człowiek dobrej woli o to dbam – odparł, poświadczając tym samym o mojej prawilności.

Z podwórka weszliśmy do klatki a z niej do piwnicy gdzie moim oczom ukazało się bibliofilskie Eldorado – „W poszukiwaniu straconego czasu” w wydaniu z 1978, „Ludzie na moście” z autografem noblistki, „Armia Konna” z 1935, prawdziwe białe kruki. W ekstazie skakałem od półki do półki, łapczywie kładąc dłonie na skarbach literatury tak jakby sam dotyk pozwalał mi wchłonąć ich piękno. Po godzinie przeglądania wybrałem 6 pozycji, za które będący właścicielem lokalu Żyła zażądał jedynie 35 złotych jednak pod warunkiem, że jakby był przypał z psami to się nie znamy.
Gdy już miałem wychodzić do piwnicy weszło dwóch młodych chłopaków. Ich sportowa odzież była miejscami brudna od krwi co wskazywało, że przed chwilą stoczyli walkę. Jeden z nich wyciągną zza paska pierwsze, anglojęzyczne wydanie „Rzeźni numer pięć” i powiedział, że właśnie dojebali frajera przy Jordanku i ile Żyła może za dzieło Vonneguta zaoferować. Żyła odparł,

Goldstein
2 lat temu
Reply to  Goldstein

że na chwilę obecną nie jest zainteresowany literaturą amerykańską ale może ja będę chciał to dzieło nabyć. Zgodziłem się od razu, jednak jako, że nie miałem już przy sobie gotówki oddałem za książkę gram fety i pół paczki szlugów, które akurat miałem przy sobie.
Na pożegnanie Wilku i Żyła powiedzieli abym koniecznie przyszedł w przyszłym tygodniu bo w weekend będą robili włam do siedziby wydawnictwa ZNAK i na pewno przyniosą stamtąd niejeden interesujący egzemplarz.

Do tej pory jestem wdzięczny Wilkowi za pokazanie mi tego miejsca.

Carlito
2 lat temu
Reply to  Goldstein

Powtarzasz się kretynie ten link czytałem z dwa lata wstecz

tedef
2 lat temu
Reply to  Carlito

s.smutty. com/media_smutty_2/t/a/k/i/p/takingmylumps-ntd8q-5067e8.jpg

Maciek Sklanu
2 lat temu
Reply to  Carlito

A zdajesz sobie sprawę, że czytanie tych popierdolonych wypocin na glamrapie od lat spowodowalo w twoim mózgu wypalenie nieodwracalnych zmian? Już nigdy beztrosko nie wejdziesz do wanny, zaszczepiono w tobie pedalstwo a i iq poszlo w dół przynajmniej z 20 oczek

pjoter
2 lat temu

A dzisiaj lamusy tacy jak ty dają się sprać czeczenom na własnej klatce. Ładny progress, niema co.

Jędker
2 lat temu

Tym bezdomnym byłeś ty jebany nieudaczniku xd

Mlody Rafalala
2 lat temu

Powstaje film o molestowaniu Belmonda. Czy na podobną kąpiel ma szansę ZIP Skład?
„Dużo by było piany w takim filmie”

Candylord
2 lat temu
Reply to  Mlody Rafalala

Dokladnie i dosadnie powstaje film o molestowaniu i pedofilach, jebac tych niedorozwinietych przygłupach co mysla ze są gwiazdami

WnukTedego /Norbi
2 lat temu
Reply to  Mlody Rafalala

W dupę długopis? To kiepskie Molester tak to się możesz zabawiać z jakimś dzieckiem

Tratatata
2 lat temu
Bengry
2 lat temu
Reply to  Mlody Rafalala

https://youtu.be/W3H2q4NLC2M Paluch nową ofiarą rafalali?!

EJ TY KOLO
2 lat temu
Reply to  Mlody Rafalala

A tak w ogóle to siorbałem Rafalali knagę świeżo wyjętą z czekotubki Belmonda. Mmm czekoladowa pycha!!!

To ja
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO

Bo do niczego innego się nie nadajesz pedale tfu hara na twoj pysk,ty kurwa buraczana mordo HA HA HA HA HA HA HA !!!

To ja
2 lat temu
Reply to  To ja

A tak w ogóle to siorbałem Rafalali knagę świeżo wyjętą z czekotubki Belmonda. Mmm czekoladowa pycha!!!

To ja
2 lat temu
Reply to  To ja

Ty kurwo jebany cwelu EJ TY CWELU , BEDZIESZ PIŁ TE SZCZOCHY KURWYSYNY

nwj
2 lat temu
Reply to  To ja

https:// smutty. com/user/TakingMyLumps/

terrorystyczny rap
2 lat temu

a kiedy gangsterski film z ekipa RPK?

Reżyser Rafalala
2 lat temu

Nie będzie gangsterskiego filmu ponieważ wszystko co nawija ekipa RPK to fikcja literacka! Będzie za to erotyczny film „Oliwiany Oliwier”. Aktualnie trwają ujęcia, jednak film ujrzy światło dzienne dopiero za 5 lat. Oliwiany Oliwier to produkcja dla złodziei, dilerów, farmazonów oraz homoseksualistów.

Robert Biedron
2 lat temu

https://youtu.be/W3H2q4NLC2M Peja wyjaśnia jak to było z tym „solo w 12stu”

Fabian90
2 lat temu

Film o bandzie nieudaczników jako przestroga jak nie spierdolić sobie życia jak Jędker i Pono, a także jak wyjebać kolegów półgłówków na hajs (Sokół). SUPER KINO KURWO.

Paweł
2 lat temu
Reply to  Fabian90

Gdyby nie łeb Sokoła, to nikt by o nich nie usłyszał, no może poza Fu, który był rozpoznawalny do 2007 roku. Także powinni mu buty czyścić, że mogli u niego wydać płytę i zarobić trochę siana na koncertach i kawałkach. Nie oszukujmy się, gdyby nie sokół, to złamany kutas nie kupiłby płyty Fundacji, Zipów, TPWC, WWO itd. Chyba, że ktoś lubi być molestowany przez częstochowę Jędkera, tudzież męmłanie Pono.

pjoter
2 lat temu
Reply to  Paweł

I tu nie masz racji bo na początku 20 wieku to Fu i Pono tym kręcili wydając swoje płyty wcześniej niż Sokół. Przypomnę tylko ONFR z czerwca 2000 r. i NOCC ze stycznia 2001. We wrześniu 2000 wyszła płyta Masz i pomyśl – jedna z najlepszych w polskim hh. Później w Prosto pierwszy był Waco a pierwsza niezależna płyta – Pono Hołd z 2002. Owszem z czasem okazało się, że rapować umie tylko Sokół i Pono i wyszło jak wyszło ale „gdyby nie sokół, to złamany kutas nie kupiłby płyty Fundacji, Zipów, TPWC, WWO ” jest nadużyciem bo NOCC i ONFR na blokach były popularne. Ale chyba byłeś gdzie indziej.

SYTY
2 lat temu
Reply to  Fabian90

Te fabian90, po prostu jesteś za głupi na rap Pona i tyle. Dla ciebie jest Popek, young igi, quebo i cała reszta Disco-Rapu. To że ktoś się nie sprzedał jak mógł, to nie znaczy że jest nieudacznikiem, tylko że jest nieugięty – coś czego nigdy nie zrozumiesz, bo założę się że opierdolił byś koledze gałę za max 10 000 pln bez mrugnięcia okiem przy cumshot’cie XD. Jędker nagrał zajebiste płyty jako reprezentant Zip składu, WWO oraz pierwszą solówkę i to co zrobił później w żaden sposób nie przekreśla jego wcześniejszych dokonań, ale żeby to zrozumieć to najpierw musiał byś mieć mózg, a nie ten pierdolony styropian.

Fabian90
2 lat temu
Reply to  Fabian90

Żryjcie gówno cwele niezgadzający sìę z moim komentarzem. Paweł, pjoter i SYTY chuj wam w rozjebaną pizde frędzle.

Zbuku88
2 lat temu

Kurwa megalomania level hard. Moze jeszcze film o szwagrze pezeta, co kiedyś na backstage’u zajebał pawia w hybrydach. Albo historię butów Borixona.

Paso-Żyd
2 lat temu

Przypominam, że Chada musiał zginąć, gdyż podważył autorytet intelektualny Uszola.
Odbiór.

ESCOBAR
2 lat temu

Jeszcze kurwa o Norbim by się przydalo

Jurij Ovsienko
2 lat temu
Reply to  ESCOBAR

NORBI JEST BARDZIEJ PRAWILNY OD VIENIA Z TOFU ZE ŚMIETNIKA NA KANAPIE W TVN

WujekDobraRada
2 lat temu

Tu kurrwa nie ma o kim robić filmu: Włodi i Pelson, których Rysio Peja wpierdolił w dissie na gryza, Vienio, który z rapera zmienił się w celebrytę oraz Wilku, który wyjaral już tyle, że zapomniał, że coś takiego jak Molesta było. Nie kontynuujcie tej żenady robiąc kolejnego gniota o ZIP składzie.

JulianTur
2 lat temu
Reply to  WujekDobraRada

https://youtu.be/W3H2q4NLC2M Frosti dorwał Teabe

Old school fan
2 lat temu
Reply to  WujekDobraRada

Ryj kurwa krótko i do budy psie skundlony

WujekDobraRada
2 lat temu
Reply to  Old school fan

Czy mógłbym poprosić o wyjaśnienie, czym różni się pies skundlony od zwykłego psa?

żENADA
2 lat temu

czy powstanie film o Lechu Rochu Pawlaku albo o Kuli ? będzie na tym samym poziomie

facio od krabów
2 lat temu

Molesta nie istnieje od czasu odejścia wilka

Marekłowcakominiarek
2 lat temu

https://youtu.be/W3H2q4NLC2M Włodi po latach ostro o Peji

Pracownik prokuratury
2 lat temu

Oj Fu by się działo.Jak Malikowi gałę opierdalałeś ,pamiętasz????????W sumie ciapak dawał dupy w rajchu zanim zaczął udawać rapera.

WnukTedego /Norbi
2 lat temu

Flow ma chujowe ale jakby cię pod brodę pierdolnął to byś językiem sufitu dotknął

Areczek
2 lat temu

„to byś językiem sufitu dotknął”
i po co czlowikowi taka umiejetnosc? wyjasnij mi

Arektanculka
2 lat temu

https://youtu.be/W3H2q4NLC2M Kaen cisnie Sentino

Ziominho
2 lat temu

Powinien powstac film o 'Visioners Label’.

Odb
2 lat temu

Powstaje gejowskie porno o Minecie. Czy na podobną produkcję ma szansę CIP Skład?

LaMarcus Aldridge
2 lat temu

Filmy o pfk i chadzie były zjebane na maxa.Tak samo o 2 pacu czy 50cencie.Lepiej nie kręcić filmów o raperach.O Notoriousie i N.W.A. jeszcze ujdą

Dereckchisora
2 lat temu

https://youtu.be/W3H2q4NLC2M Powinni nagrac film o tych gościach

piklak
2 lat temu

niech molesta odda hajs KNT z RRX. Dostali zaliczke i przecpali to

Dawid
2 lat temu

Yyy na zdjęciu to raczej zipera niż ZIP skład ..ale może sie nie znam ..widocznie redaktorzy serwisu mają większe pojęcie

Janek Kopytko
2 lat temu

Lepiej niech powstanie film o Pei

A sory już powstał i się blokersi nazywał

PejaTVN
2 lat temu

Ja bym chciał zobaczyć film o Belmondo 😀 jak doszło do jego metamorfozy w Eleonorę. Bardzo mnie to ciekawi jakie dragi zjadał ,ze mu tak odjebalo

Capybara
2 lat temu

Jak ma być kolejny gniot jak o chadzie czy pfk to faktycznie szkoda hajsu na takie gówno. Z drugiej strony to co beda teraz powstawać filmy o polskich dukaczach jeden za drugim? Bez sensu to że ktoś dukala d latach 90 do pończochy babci to nie znaczy że to dobry MC albo żeby o nim filmy kręcić

Vadim trocky
2 lat temu

Czekam na porno o ekipie wielkie joł, o tym jak Jacek Hefner opowiada o wyjebanych i o tych których jeszcze jebie

Pedzel8888
2 lat temu

Molesta miała wielkie zaslugi, ich utwory znal każdy ale ZIP Sklad? No bez jaj..Co oni nagrali dobrego? Ziping? Pezet, Peja i Tede ich bija na głowę

Czwartywrapgrze
2 lat temu
Reply to  Pedzel8888

Mezet, Pałolat, Teja i Pede

Goldstein
2 lat temu

Jebane cioty

tede
2 lat temu

A ja bym Chciał film o Życiu Peji

SYTY
2 lat temu

Diss na Molestę, to jest AUTO-DISS. „Skandal” najważniejsza płyta w polskim rapie i nic nigdy tego nie zmieni.

Ghhjj
2 lat temu

No i i czym to bedzie film? Juz wam mowie: nagrywanie w piwnicy (bo musi byc klimatycznie) jaranie bo nic na tym nie ugrasz. Jak zycie antylop a Afryce albo cos takiego.

Jacek
2 lat temu
Prawda
2 lat temu

21:16 7

NEWSPowstaje film o Moleście. Czy na podobną produkcję ma szansę ZIP Skład?
„Dużo by się działo w takim filmie”.

Opublikowany 1 dzień temu 17 maja 2020 Przez Maxymilian Hozer

Eminem to sprzedawczyk
2 lat temu

Ponoć eminem ma grać sześćdziesiątkę do tego się nadaje ten pseudo ulicznik.

To ja
2 lat temu

Ty I woja sta ròwniez kurwo

Eminem to sprzedawczyk
2 lat temu
Reply to  To ja

A po polsku ty kurwo sprzedajna jak eminem?

OBRONCA PRAWDZIWEGO HIPHOPU
2 lat temu

eminem to rudy sprzedawczyk JEBANY tfu do wora z nim

Karl Malone
2 lat temu

Szacuneczekobrońca

Chmielu
2 lat temu

Jebane pedały hejterskie. ….gówno wiecie o nich…..jak oni zaczynali to większość z waszej gimbazowej kultury jeszcze się u ojca w torbie miedzy jajami obijało. …wiec nie pierdolcie głupot jak nie macie pojęcia.

SCHAP
2 lat temu
Reply to  Chmielu

No i co? To nie zmienia faktu że byli chujowi i do dziś nie potrafią rapować. Takie dukanie i pseudo moralizatorstwo boli w uszy. A jak ktoś słucha tego co do powiedzenia mają jakieś przygłupy, którzy po latach coraz bardziej kierują się w stronę meneli spod żabki to przykro. Później głosują takie zjeby na PiS za 500 zł za bachora.

Toni
2 lat temu

Fusznik?

żENADA
2 lat temu

Powstaje film XXX o Moleście. Czy na podobną produkcję ma szansę ZIP Skład?

Claus von Staufenberg
2 lat temu

Jak wy mozecie obrazac ZIP sklad przciez to prawdziwi ulicznicy i gangsterzy wywodzacy sie z mafijnych rodzin 🙂

SCHAP
2 lat temu

No FU to od małego wożonko na plecach rodzinki, zwłaszcza starszego brata. Ale całe Śródmieście ma do dziś z niego bekę. Przygłup myślał, że jak jego brat był znany to on spije śmietankę. Nikt tego idioty nie szanuje. Zresztą, po latach każdy chyba widzi jaki to dureń bez szkoły. I ćpun. Jego siostra to też znana heroinistka. I tacy ludzie myślą, że ktoś będzie słuchał ich wypocin o życiu menela. Hahahah.

Popularne