Sprawdź nas też tutaj

News

Poznaliśmy datę premiery filmu o śp. Tomku Chadzie

Tragiczna historia rapera trafi na ekrany kin.

Opublikowany

 

Piotr Witkowski i RX / fot. globalstudio.film

Film „Proceder” opowiadający historię Tomasza Chady zgodnie z zapowiedziami trafi na ekrany kin pod koniec roku. Producenci dzieła, firma Global Studio poinformowała, że premiera odbędzie się w piątek, 4 października 2019 roku.

W produkcji braci Węgrzyn „Proceder” wzięła udział znana aktorka Małgorzata Kożuchowska, która wcieliła się w filmie w rolę gangsterki o ksywie Łysa. – Przede mną jeszcze jeden dzień pracy na planie „Procederu” – produkcji, która inspirowana jest wyjątkową historią Tomasza Chady. Sama do momentu przeczytania scenariusza nie znałam ani tej historii ani jego muzyki, ale wiem, że ten film nie pozwoli nam o nim zapomnieć – napisała aktorka na Instagramie w dniu pierwszej rocznicy śmierci rapera.

Oprócz Kożuchowskiej w produkcji pojawią się m.in. tacy aktorzy jak: Piotr Witkowski, który wcielił się w głównego bohatera, Jan Frycz, Marcin Troński, Krzysztof Kowalewski i Antoni Pawlicki. Na ekranie pojawią się również raperzy: Kali, który zagra Pabla oraz Bajorson, Vienio i ZBUKU.

Warto przypomnieć, że wraz z premierą filmu do sklepów trafi składanka z niepublikowanymi numerami Chady.

 
23 komentarze

23
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Bogdan ojciec Chady

Zostawcie syna w spokoju.

Zakapturzony tajemniczy mnich

„Jak mówiła święta Ada, chuja w duoe się nie wkłada” – Chada

Pan Panowiek

A hungry but full of metal barrier separating the ocean from an ordinary lake planted with bananas with red tongues, she philosophically approached the problem of spacing tram rails in the villages due to the crowding of the dress. This thesis put forward by specialists in the field of the hepatic psychic pawl speaks directly about imitating the counters in tractors with one simple excretory modulator. It will fill toys with a giant but with a microscopic fork on the neck of a roller instructor in a Caucasus house.

Pyton

Tede mnie zmiażdżył? Dziś dam spokój tej kurwie.

to ważne

Będzie scena podpierdalania hajsu matce czy jednak twórcy poszli w totalne s-fi i fantasy tworząc wydarzenia, które nigdy nie miały miejsca?

Marian Janusz Paździoch Heinrich Gotlieb von Biber

Poszli w efektu specjalne. Podobno Chałwa ma być pokazany jako gangster. Aż się boję tej chujni.

Jan Paweł

Drugi wy kurwy

Ódb

No zajebisty jesteś, opowiadaj dalej

Marian Janusz Paździoch Heinrich Gotlieb von Biber

Chałwa to taki Bolec z „Chłopaki nie płaczą” tyle, że w realnym życiu. Tomek zawsze jarał się tzw. życiem na krawędzi i ogólnie żałował, że „nie urodził się czarnym”. Coś tam próbował handlować niewielkimi ilościami majeranku, ale biedaczysko zapomniał, że warszawskie bemowo to nie Brooklyn czy Los Angeles. Następnie nagrał kilka gniotów opartych na rzekomo jego własnych doświadczeniach. Swoją drogą zastanawiam się czy w niniejszym filmie zostanie pokazane jak nasz „gangsta” okrada własnych rodziców. WSTYD ! ŻENADA I OBCIACH ! Zrozumcie Polaczki, rap to muzyka od czarnych dla czarnych. Jakiekolwiek naśladownictwo kończy się marną karykaturą (vide przypadek Tomka Chady).

ciawa

To się zdziwisz po premierze. Wiem bo tworzyłem ten film.
Tak już nawiasem to o zmarłych w taki sposób się nie mówi.

Andżej

Do filmu „biograficznego” wrzucają jakieś wątki i postaci z dupy w klimatach gniotów od Papryka Vegety, zapowiada się mocny kasztan.

Koczkodan

I jak to niby będzie wyglądać? Całkowite wybielenie i przedstawienie jako rzekoma ofiara sytemu? xDDDDDDDDDD
Papier musi się zgadzać, więc dlatego to powstaje. Innego celu w tym nie ma.

Marian Janusz Paździoch Heinrich Gotlieb von Biber

Wybiela to ci stary mordę spermą co wieczór. Ten chujowu film jest marną kopią „Get rich or die” z 50 Centem w roli głównej. Cóż…jaki kraj taki 50 Cent. Tomek Chada aka 50 groszy z Warszawy.

wojtek lat 12

dobra chłopki będe leciał …

MIRAS X

Może zainteresuje może wpadnie w ucho https://www.youtube.com/watch?v=g96MqbN3Q2Y&feature=youtu.be Z MOTYKĄ projekt 151

Odb

Poznaliśmy chade na premierze filmu o tomku

Świni to prawiczek

Pierwszy wy skurwysyny

Wulgarny

Ruchaliśmy damę premiera fiji w Domku Schadzek

ProfesorNauk

Kłodę wymyśliłem to już wiecie, dlatego na premierę filmu idę razem z lil pee i cydżym, będziemy trzymać się w trzech za rękę idąc do kina, a w kinie jak zgaszą światła będziemy trzymać się za chuje. Ja usiądę po środku i będę chłopakom walił konia na narciarza, a później oni we dwóch wygłaszczą językami mojego wafla. Ale będzie orgazm tym bardziej większą podnietka bo w procederze mają być gejowskie sceny.

lil pee

Oj Profesorku dawno mnie tu nie było, ale jestem tak podjarany, że musiałem wrócić i coś napisać. Kali w tym filmie gra rolę geja Pabla, już nie mogę się doczekać gdy zobaczę jak chudy chłopak wypina swoją grote i czeka aż wjebie mu się do końca Tomasz po same kule. Mmmm pychotka, miłego dnia ziomy.

PS
Bedoes i 2115 pokazali nam jak zwyciężać mamy, LGBT RULEZ

cydży

Już nie mogę się doczekać Profesorku aż pogrzebię ci w rozporku hihihihi, ale ze mnie świntuch. Po seansie idziemy do mnie. Oj będzie się działo. Kurła…tak się podnieciłem Twoim komentem, że aż mi się kuśka wilgotna zrobiła. IDĘ PUKNĄĆ ! NIE ZARZUCAĆ !

R.I.P CHADA
Andzej Wajda

“Chada – człowiek z gówna”

Popularne