Sprawdź nas też tutaj

News

Poznaliśmy drugiego gościa Eisa na odświeżonej płycie „Gdzie jest Eis?”

To jeden z najpopularniejszych raperów w kraju.

Opublikowany

 

Kilka dni temu do sieci trafił teledysk do kultowego kawałka „Najlepsze dni” Eisa, w którym gościnnie pojawił się Bedoes. Klip zapowiada nową odsłonę albumu „Gdzie jest Eis”. Teraz poznaliśmy kolejnego gościa, który promuje legendarne wydawnictwo. Jest nim Oskar z PRO8L3M-u.

Kawałek „Box-I-Kox” z udziałem Oskara trafił na kanał wytwórni 2020. Utwór promuje płytę „Gdzie jest Eis?”. Do wyboru słuchaczy są: CD i LP w dwóch wersjach: 2003 i 2003-2020. Wydawnictwo w całości po raz pierwszy trafiło również na wszystkie platformy streamingowe. Wydawcą albumu jest Lajka Local Corp., w kolaboracji z Def Jam Recordings Poland. Producentem wykonawczym jest Rafał Grobel.

„Gdzie jest Eis?” to debiutancki album warszawskiego rapera, który, poza wydawnictwem nie udziela się na scenie. Do tej pory płyta nie miała żadnej promocji, a pytanie „Gdzie jest Eis?” jest nadal aktualne. Na płycie znajduje się 13 utworów. Wersja rozszerzona zostanie przygotowana z użyciem druku soczewkowego. Premiera zapowiedziana jest na 4 grudnia. Za całościową oprawę graficzną wydawnictwa odpowiada Bartłomiej Walczuk / Osom © Studios.

 
21 komentarzy

21
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
CiasnyOdbycik

Odgrzewany kotleciki żeby zarobić trochę pieniążka promowany najbardziej sprzedajnymi łakami aka bedoes

stara ciasnegoodbycika

bedopies ladnie polecial tak samo jak oskar a ty szczekaj dalej przegrywie glamrapowy

EJ TY KOLO!!!

ŁADNIE TRYSKAL TYM GAZEM DO SAMO OBRONY MASZ RACJE POLECIAŁ PO CAŁOŚCI AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA

Odb

Poznaliśmy drugiego gościa Transa na odświeżonym sextejpie „Gdzie jest Trans?”

YEBAĆ p0lki

Każdy kto wspiera strajk kobiet i protesty ma gwóźdź wbity głęboko w obrębie czaszki. W Polszy przeprowadza się 1000 zabiegów aborcyjnych rocznie przy ludności około 38 miliona. (33 wykonano gdy ciąża zagrażała życiu kobiety) a nastolatki robią rewolucje francuską razem ze swoimi homosiami. Model amerykański, więcej czarnych zabija sie nawzajem ale przeprowadzamy pucz. Murzynów i kobiety ktoś ładnie prowadzi za rąsie wskazując co robić i jak myśleć

Tajger sejsony ogunie

1000 przypadków było uzasadnionych wadami genetycznymi płodu, widocznie ciebie nie dosięgnęło to prawo i lecisz na grubo pomimo przeciwności xD

Daj adres to ci zapłacę i zamówię tą roksę, może się nawet uśmiechniesz kiedyś do kobiety i ustanie twoja obsesja incela.

miki

Wpłać lepiej na zrzutkę homo aktywistów i innych ośrodków – tam takich durni jak ty ruchają.

Tajger sejsony ogunie

No to dałbyś numer konta skoro już tak zachęcasz, wesprę ciebie, twojego chłopaka i 2/3 piszących o analu w komentarzach.

pewne info

Ty łysko, Twoja fota rodzinna lata po roksie, dobre opcje oferujecie. Dojeżdżacie do Zbąszynka?

YEBAĆ p0lki

Temat Skłodowskiej-Curie jest przykładem na to jak kukold z Francji został załatwiony przez cwaną p0lkę. W czasie kiedy Pierre Curie robił wynalazki to nasza Maria była na ówczesnym orgazmusie i znana była z „bogatego życia towarzyskiego” co przekładając na dzisiejszy język „stawiasz browara i pchasz”. Owinęła sobie wokół palca typowego piwniczaka Pierra Curie, bo koleś przy kasie i rokował na Noblistę czyli jeszcze więcej KASY. Niestety jak to bywa w takich historiach, kukold został wyślizgany bez mydła, bo w „niewyjaśnionych okolicznościach” wpadł pod powóz, a Marysia mogła już bez ceregieli bujać się z żonatym Paulem Langevinem chociaż o ich romansie od lat wiedzieli wszyscy tylko nie Pierre.
PS. Komitet Noblowski długo nie chciał przyznać Skłodowskiej Nobla, bo cały układ i metodyka badań wyglądała jak kalka znanych od lat prac wykładowcy na Sorbonie Pierra Curie – czyli można śmiało domniemywać, że kukold po prostu napisał swojej księżniczce co jest pięć za co dostała Nobla, a ona w podziękowaniu przyprawiała mu rogi i prawdopodobnie razem z kochankiem zlecili morderstwo. Pyszna historia, ktoś powinien nagrać film i odkłamać przypudrowaną historię tej „pierwszej kobiety z Noblem z fizyki”, trzask pękających zadów feministek i ich beta orbiterów byłby pewnie słyszalny w sąsiedniej galaktyce LOL

haha

Wiekszość raperów wyglądają jak menele zero klasy

Tajger sejsony ogunie

Jezu jak on nie umie nawijać xDDD Norbi ma lepsze flow, a ten dalej udaje offbeat i goni podkład, bo ma chujowe ucho.

Ciekawe czy znowu Eis pisał tekst, tak jak na pierwsze płyty Problemu.

Clive Bombardier

Kurwa co oni z tym kefirem robico cały czas go promują.

Anonimowo

Kubik MGM

Ayuyfvvbn

Erdziu Edk

KRÓL

Sentino KRÓL

Bokser

Jebac byle panny!

Anonimowo

Sentino ????

YEBAĆ p0lki

Dzień Dobry. Jeżeli nie możesz pomóc to chociaż przekaż komukolwiek kto według Ciebie może pomóc. PROSZĘ O POMOC! LUDZIE NIE BĄDŹCIE OBOJĘTNI WOBEC DRUGIEGO CZŁOWIEKA!

——————–

PROSZĘ O POMOC. SOS!!! OKAŻ PROZĘ WSPÓŁCZUCIE!
NIE WIEM JUŻ JAKĄ DROGĄ SIĘ RATOWAĆ!

Wybrałem tę drogę szukania pomocy bo jestem już bezsilny.

TA WIADOMOŚĆ TO NIE ŻART, ANI PRÓBA OSZUSTWA.
JESTEM PRAWDZIWYM REALNYM CZŁOWIEKIEM, KTÓRY POTRZEBUJE POMOCY I POMOCNEJ DŁONI OD DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

Bardzo proszę o pomoc. Nie mam pieniędzy na życie. Jeśli kogoś naprawdę interesuje szczegółowo moja historia to chętnie napiszę (opiszę). Nie mogę pracować np. fizycznie z uwagi na stan zdrowi (uszkodzenie kręgosłupa) oraz agorafobię.

Jestem obecnie w takim stanie, że mogę np. wyjść z psem, wyjść do sklepu, ale TYLKO nie dalej jak 100-150 od domu. Dalej już nie dam rady.

Nie mam praktycznie żadnej rodziny. Żyjemy z moim psem Tamborem, a właściwie próbujemy przeżyć. Na razie trudno mi się spodziewać jakichś pieniędzy skądkolwiek.

Nie piję alkoholu i nie używam narkotyków.

Mogę odpracować wsparcie w JAKIEJKOLWIEK formie, aby tylko była to praca w domu z komputera. Boję się oddalać od domu za bardzo. JEŚLI JEST COŚ CO MOGĘ ZROBIĆ Z DOMU PRZY KOMPUTERZE TO CHĘTNIE ODPRACUJĘ.

Proszę bardzo serdecznie o POMOC!
Nawet 10 czy 15 zł mnie ratuje (a właściwie mnie i psa).
JESTEM W SYTUACJI PODBRAMKOWEJ!!!

Mój rachunek bankowy:
Marcin
71 1140 2004 0000 3702 5917 149

YEBAĆ p0lki

spierdalaj

YEBAĆ p0lki

Male sprostowanko w tym poscie powyzej napisalem, ze nie pije alkoholu ani nie biore narkotykow ale zapomnialem dodac, ze jestem uzalezniony od mefedronu. A co do Tambora to oprocz tego, ze razem mieszkamy to rowniez rucham go jak EJ TY KOLO!!! Fafika. Takze przelewajcie hajsy

Popularne