Sprawdź nas też tutaj

News

Poznański raper zdewastował blok? „Deweloperzy won”

Mieszkańcy rozważają zgłoszenie sprawy na policję.

Opublikowany

 

profesor ulicy

W 2021 roku nieznani sprawcy zniszczyli elewację bloku przy ulicy Drzymały w Poznaniu. Mieszkańcy osiedla uważają, że stoi za tym raper Profesor Ulicy, który wypuścił kilka dni temu utwór „Patodeweloperka” pozując na tle wspomnianego bloku.

Profesor Ulicy to podziemny poznański raper. Jego najnowszy utwór „Patodeweloperka” wywołał oburzenie wśród mieszkańców na Sołaczu. Na zdjęciu dołączonym do nagrania raper pozuje na tle zniszczonego budynku, na którym wandale napisali „Deweloperzy won”. Ma on na sobie także bluzę, na której widnieje zniszczona elewacja bloku.

– Raper stoi przed niegdyś zniszczonym budynkiem. Dla nas, mieszkańców, jest to skandal. Istnieją powody do podejrzeń, że to właśnie raper zniszczył elewację budynku, ponieważ w tekście jest: „Bogate k*rwy co kupują tu mieszkania,/ mają w d*pie nas lokalnych, ich egoizm nas zasłania, / dość klękania przed obliczem pana, zobaczycie chama / który wszystko rozpierd*la, z penerami wieczna sztama. / Z penerami, którzy na nowych osiedlach / nazywani marginesem pokażemy co to zemsta. /…” Możemy właśnie przypuszczać, że owy raper przyznał się do aktu wandalizmu. Jako mieszkańcy nie godzimy się aby ktoś nas obrażał i nie zostawimy tak tej sprawy. Obawiamy się też o przyszłość naszą, jak i budynku – napisał jeden z mieszkańców bloku do lokalnego serwisu epoznań.Mieszkańcy rozważają zgłoszenie sprawy na policję.

 
106 komentarzy
106 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ga gu gi, a oczy wielkie
19 dni temu

Neoliberalizm każe ludziom brać swój los w swoje ręce. No to wziął. Tylko zamiast przemocy finansowej stosuje przemoc fizyczną. Współczuję ludziom, którzy tam mieszkają, ale mogą przekonać się na własnej skórze jakie są efekty marginalizacji gorzej sytuowanych jednostek, kiedy w tych jednostkach coś pęka i uciekają się do jedynego argumentu jaki im został, czyli przemocy. Nie usprawiedliwiam go, ale może to jedyny sposób, żeby ludzie się zastanowili nad problemem patodeweloperki właśnie. Obejrzyjcie sobie co na ten temat ma do powiedzenia Jan Spiewak

death rap
19 dni temu

TE PRAWACZKI I MIZOGINICZNE INCELOZY NAWET NIE ZROZUMIEJĄ CO ŚPIEWAK MÓWI. NELIBERALIZM – KONSUMPCJONIZM – KAPITALIZM – PRAWACTWO IM TAK PRZEORAŁO MÓZGI, ŻE NIE BYLI BY W STANIE POJĄĆ LEWICOWEGO ZAANGAŻOWANEGO RAPU, NP. Z GRECKIEJ EXARCHII. POLSKI RAP TO W WIĘKSZOŚCITO KAPITALISTYCZNA PATOLOGIA DO ODSTRZAŁU.

ZACZAROWANY OŁÓWEK
18 dni temu
Reply to  death rap

Brudasy do gazu

Kulfon88
17 dni temu

Ty pierwszy

RAKERS
18 dni temu
Reply to  death rap

TY KURYWO NAJPIERW OGARNIJ ŻYCIE, WKĄP SIĘ , ZAŁUŻ CZYSTĄ BLUZE A POTEM SIĘ BIERZ ZA USTROJE.

aaa
18 dni temu
Reply to  RAKERS

Ta, no to już widzimy, czemu nie ma u nas w rapie takiego odpowiednika Keny Arkana czy Fight the power ….

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
18 dni temu
Reply to  death rap

:-[

Rafałek
15 dni temu
Reply to  death rap

Kolejna ciota z frajerskim poglądami. Kuurwa dramat.

ZACZAROWANY OŁÓWEK
18 dni temu

Jeb.bac pi.zde spiewaka i jego przyd.upasow

Zakol ZKL
18 dni temu

No przynajmniej cieszy to, że do ludzi zaczyna docierać, że zysk nie jest jedyną rzeczą definiującą postęp. Moje doświadczenia pracy i życia w krajach neoliberalnych pokazały mi, jak bardzo ludzie tam są zniewoleni, jak bardzo egoistyczni, jak bardzo patrzą na siebie wręcz wyceniając się, jaka bezwzglednosc i wiernopoddanstwo panuje w miejscach pracy, gdy ludzie nie są chronieni podstawowymi prawami pracowniczymi. W krajach neoliberanych człowiek ma o wiele mniej godnosci niż w Polsce. Wiem, ze dla konfederackich przygłupów jest to nie do pomyślenia, bo im sie wydaje, że w wolnym rynku każdy uśmiechnięty dostaje super pieniadze za prace, chodzi bezpieczny bo przeciez ma pistolet i ogolnie jest super. No ale tak rzeczywistosc nie wyglada, tam jest wyscig od dziecka, od dziecka rywalizacja, od dziecka segregacja, w Polsce nie ma nawet 10% takiego wyscigu od urodzenia, jak w USA, Indiach czy tam Singapurze.

Zakol ZKL
18 dni temu
Reply to  Zakol ZKL

Moja managerka jak przyjechala rozkrecic zespol w korpo to byla w szoku, ze my Polacy ledwo co sie poznalismy, a juz sobie pomagamy i nawazjem sie uczymy. W USA tego nie ma, tam kazdy dla siebie, nawet jezeli to szkodzi firmie. Tam dzieciaki juz sa nastwione przed rodzicow na rywalizacje z przyjaciolmi. Polacy sa znani z tego ze potrafia sie zjednoczyc, dla nas to normalne ale z perspektywy krajow neoliberalnych to jest szok bo tam panuje ultra egoizm z usmiechem na twarzy. Inna kolezanka zza granicy powiedziala mi wprost: w Europie ludzie sa dobrzy, poniewaz system im na to pozwala i powiedziala ze teskni za praca w Europie. Jeden korpopolaczek zaczal wtedy gadac że Oooo w Polsce to nie jest wcale tak, to mu dala do zrozumienia że nie wie o czym mówi. Bo przyglup nie wiedział. A ona wiedziala bo pracowala i tu i na calym swiecie.

Zakol ZKL
18 dni temu
Reply to  Zakol ZKL

Juz nie wspominajac o tym jak absolutnie skąpi są Amerykanie czy Hindusi (nawet ci bogaci), tam nie ma że ktos komus cos postawi. Jest rozliczanie sie do jednego centa, tam pieniadz jest prawdziwym Bogiem. Pamietam szok naszego Amerykansko Hinduskiego managementu jak im laski w pracy powiedziały wprost, że one nie chca pracowac wiecej niz 8 godzin, oraz zebysmy zatrudnili jeszcze jedna osoba bo pracy jest za duzo. Dla nich to byl szok kulturowy ze zwykly śmieć SENIOR ANALYST śmie w ogóle takie coś proponowac. Managerka powiedziała, że dla niej jest UPOKORZENIEM i porażką zawodową isc do senior managementu poprosic o jednego wiecej pracownika. I taka tam byla filozofia jezdzenie na garbach ludzi, a biedni hindusi siedzieli po 12 godzin w robocie i nawet pol nadgodziny sobie nie wpisywali, a polacy kazde nadgodziny i to jeszcze 150% platne bo mamy takie prawo. Jak Amerykanki sie dowiedzialy ile jest maciezynskiego w Polsce to od razu polowa w ciaze pozachodzila, bo tam jest miesiac tylko

Warszawiak
18 dni temu
Reply to  Zakol ZKL

Props za nick

omegalul
18 dni temu
Reply to  Zakol ZKL

Ale ty musisz mieć kompleksy, że piszesz takie eseje na glamrapie. Jesteś korposzczurem z IT, a robisz z siebie obieżyświata, bo ci ktoś z „menadzeruf” coś powiedział xD Weź ty już wracaj pisać ten kod zamiast tych wysrywów.

Małgorzata Rozenek OG official
18 dni temu
Reply to  omegalul

Ale ładnie napisał właśnie i ciekawie ja pamiętam jak się chinczyki zadziwiły że zachodnioeuropejski oddział(nie polski akurat) odmawia wykonywania 3 projektów naraz oczywiście zamknęli ten oddzial wkrótce j przenieśli na Filipiny hehe znowu na zachodzie Europy też się dziwuja polaczkom i europie wschodniej że jak przyjadą to tyrają jak niewolnicy nie biorą przerw i są z tego dumni a tamci się śmieją i liczą kasę zarobioną na parobkach, wstyd i smuteczek
Milo więc że chociaż w kraju się coś zmienia bo ładnie nas w 90tych przeorał neolib sztucznie z USA przeszczepiany

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
18 dni temu
Reply to  Zakol ZKL

Kolejny świetny wpis,dopiero po pobycie w USA i paru innych miejscach doceniłem nasze regulacje i porządek prawno społeczny w Polsce po stanie UK widać że neoliberalizm się nie sprawdza bo kraj zaczął się staczać po reformach torysów których potem Blair z jakiś dziwnych powodów nie odkręcił mówię o gospodarce oraz szkolnictwie i polityce mieszkaniowej .To korwinistyczne zapatrzenie w USA i inne kraje anglosaskie jest jakieś dziwaczne mamy sporo ustaw do napisania by żyło się u nas lepiej ale to jest kwestia paru lat normalnej ekipy u steru nie mam teraz czasu tu dopisać swoich 3 groszy do dyskusji ale powiem tyle CZYTAJCIE I ROZMAWIAJCIE Z REALNYMI OSOBAMI a nie coachami i politykami

antyp0laczek warfare
19 dni temu

p0laczkowa antysystemowa guerilla, jedni warci drugich elo
#undothsklikabreakout

Glamrap AI
18 dni temu

Zysk, czyli nadwyżka finansowa uzyskiwana przez przedsiębiorstwa, nie jest idealnym wyznacznikiem postępu, ponieważ istnieją liczne czynniki, które mogą wpłynąć na jego wartość, a niekoniecznie przekłada się to na korzyść dla pracowników i społeczeństwa jako całości.

Po pierwsze, zysk może być uzyskiwany poprzez wykorzystywanie praktyk wyzysku pracowników, takich jak niskie wynagrodzenia, brak zabezpieczeń socjalnych, nieprawidłowe traktowanie pracowników, czy też zmuszanie do pracy w nieludzkich warunkach. Tego rodzaju praktyki są niesprawiedliwe i szkodliwe dla pracowników oraz dla społeczeństwa jako całości, ponieważ przyczyniają się do wzrostu nierówności społecznych i pogłębiają problem ubóstwa.

Po drugie, zysk nie zawsze przekłada się na rozwój i postęp, ponieważ może być uzyskiwany poprzez eksploatację zasobów naturalnych i środowiska, co przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego i zwiększenia negatywnych skutków zmian klimatu.

Chcę się ruchać z robotami
18 dni temu
Reply to  Glamrap AI

Skynet widzę zadbał o pijar.

Czarodziej
18 dni temu

Profesor Ulicy <3 Mam nadzieję, że nie wykłada, tylko kostki brukowej 😀

Ech, a u mnie w mieście prawie na każdym bloku napis "Puzon cwel" i od 20 lat niezamazany "całe życie z wariatami" <3 Miłego dzionka i smacznej kawusi.

Coprobo
18 dni temu
Reply to  Czarodziej

Widać puzon to rzeczywiście cwel

Czarodziej
18 dni temu
Reply to  Coprobo

Wpisz w google jak nie wierzysz 😀 Trochę sztuki się przyda 🙂

Halal masarny
19 dni temu

NOMINACJA DO NAGRODY DARWINA

Codeina
18 dni temu
Reply to  Halal masarny

Owszem, ale dla kupujących mikroapartamenty o pow. 20m2 w cenie 15k/m2 hajpujących ceny czegoś co tak naprawdę jest pół-produktem, pół-jakością i pół-mieszkaniem, przez co realnie warte powinno być właśnie pół ceny. Średnia rynkowa dzielona przez 2, to jest odpowiednia wartość dla tego chowu klatkowego. Jak dla mnie super, że ten gość w ogóle napomknął o temacie patodeweloperki + betonozy, nawet jak patrzy na to przez swój pryzmat. To jest ważny społecznie temat i chwała mu, że nawinął właśnie o tym. Mógł przecież ubrać 6 łańcuchow z tombaku, wypożyczyć Lui z Witkaca i rapować o przemycie Basi Tortowej z Malagi do Guantanamo. Poza tym to jest całkiem dobry kawałek, taki mocno tbt. Poza tym mieszkańcy mają tylko podejrzenia, a nie dowody. Kolegę Iwony W. też podejrzewają już od 12 lat i nic na niego nie mają 🙂

Zbigniew Ziobro
19 dni temu

Odlot kierunek planeta kurvix.. Leżem

Beka
19 dni temu

Hahaha

PEJA SLU
19 dni temu

2009
„Na serio” gość: Paluch, Kobra, Sheller
2011
„Reedukacja” gość. Śliwa, Kubiszew, Paluch

A teraz nikt dziękuję nie powie tylko szyderstwo a promowałem jak mogłem a byłem numerem 1

kazek
18 dni temu
Reply to  PEJA SLU

To prawda peja pomagał scenie i zawsze od swoich dostawał figę z makiem albo raczej pyre z piachem paru karier po prostu by nie było gdyby nie gościnka czyli „Okejka” od Rycha

Aaa
19 dni temu

Deweloper niczemu nie winny tylko ktoś kto dał zezwolenie na betonowy pato deweloper kę. Za parę lat jak braknie to zaleją betonem parki

Goldsztein_testo
18 dni temu

W Końcu RAP o czymś istotnym o istotnych społecznych problemach oby tak dalej świetna akcja

Czarodziej
18 dni temu

PS pozdrawiam poznański podziemny rap <3 Że szczególnymi pozdrowieniami dla Michu <3

Curiosity killed the cat
18 dni temu
Reply to  Czarodziej

Chodzi o Krula AssGuardu vel Micha z Bidy?

Czarodziej
18 dni temu

Tak. Wystarczy obejrzeć hot16, żeby zobaczyć jak bardzo jest utalentowany. To flow, te skille. Wielka szkoda, że nie udało mu się szerzej wypłynąć, choć myślę, że na nic nigdy nie jest za późno, Kochane Zakolaki <3 Wystarczy spojrzeć na Pezeta, im starczy, tym lepsze rapy. Nie dajmy się ograniczać konwenansom.

Grupa Wagnera
18 dni temu

Wkórwiony tynkarz

Kaen
19 dni temu

ujawnił się ten patus z sekcji komentarzy

death rap
19 dni temu

ZAYEBISTE W KOŃCU PRAWDZIWY, ZAANGAŻOWANY RAP W POLSCE

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
18 dni temu
Reply to  death rap

Dokładnie

JAŚKOWIAK TO CIUL 88 SKINHEADS
18 dni temu

PEWNIE ŚMIEĆ KOMUCH MIESZKA NA TYM ICH PANKOWYM SKŁOCIE NA ROZBRACIE TO SĄ ICH KLIMATY KIEDY W KOŃCU DOBRE CHŁOPAKI Z POZNANIA ZROBICIE PORZĄDEK Z TYM MIEJSCEM TO JEST WSTYD NA CAŁĄ POLSKĘ ŻE TO JESZCZE ISTNIEJE

absolwent gimnazjum ulicy
18 dni temu

ale w czym problem wytlumaczcie mi prostymi slowami zebym zrozumial.

karkalair
18 dni temu

patenty na niszczenie lokalnej populacji dla zysku są zapożyczane z USA stare budynki się burzy a mieszkańców wysiedla robi się grodzone osiedla koszmarki dla korpo hołoty do tego ostra wycinka drzewostanu by tanim kosztem zrobić parkingi dla nowobogackich lasy na około poznania zapełniają się takimi osiedlami

absolwent gimnazjum ulicy
18 dni temu
Reply to  karkalair

czyli na sołaczu się teraz wysiedla mieszkańców przemocą, burzy im domy i wycina się drzewa z tego ich tam parku sołackiego zeby było miejsce na parking??? za Tuska nie do pomyślenia by było takie coś

kleofaz
14 dni temu

O kolejny biedny idiota zyjacy w kamienicy z matka bóldupi na normalnych ludzi?

Aby
19 dni temu

Truuudne sprawy hahahah 😀

Filip
18 dni temu

Nie dziwie się dlaczego komentarze na jego kanale są wyłączone.

Rafałek
15 dni temu

Śmierdzi komunistą a za frajerskie poglądy jazda jaknz burą

Jarek ggosobowa
19 dni temu

Hahaha co za leszcze. Boją się napisu na murze.

karkalair
18 dni temu

Antoniego Józefa Madalińskiego 42dziwne bo pod tym adresem redakcji jest tez biznes internetowy analLove zarejestrowany hmm

Spaliłem blanta myślę włodi co ty
19 dni temu

Beka z truskula z niby pseudo wartościami.Kto do kurvvvy nędzy wpoił ludziom przekonanie że biedny musi oznaczać z automatu szlachetny?

Fscc
19 dni temu

Taki dziwny mix jasia kapeli i dresa z 3 literami na końcu

Ojciec chrzestny rapu
19 dni temu

Ale on nie rapuje o tym, że bieda jest szlachetna, tylko o patologii jaką jest polskie budownictwo mieszkaniowe.

RAKERS
18 dni temu

a CO GO TO KURYWA OBCHODZI JAK SAM MIESZKA W MURZE PRUSKIM

death rap
19 dni temu

TO JEST RAP CWELU, ZAANGAŻOWANY GŁOS ULICY

Jinx
18 dni temu
Reply to  death rap

Czyli niewarty uwagi

Spaliłem blanta myślę włodi co ty
18 dni temu
Reply to  death rap

ZAANGAŻOWANY GŁOS ULICY XDDDDDDDDDDDDDDDD TYPIE ALE CIE KTOŚ STRASZNIE OSZUKAŁ.2023 ROK A TYP Z JAKIMŚ GŁOSEM ULICY, SZACUNKIEM BLOKÓW HAHA CO JESZCZE?JAKBYŚ JEDEN DZIEŃ NA SERIO SPEDZIŁ NA ULICY TO ZOSTAŁBYŚ PRZEWALONY NA PIENIĄDZE I TYLE BY BYŁO Z TWOICH ZASAD BAŻANCIE ZAJ38ANY.NA TWOJEJ WSPANIAŁEJ ULICY LICZY SIĘ TYLKO PIENIĄDZ A NIE JAKIEŚ BRATERSKIE STYKANIE SIĘ SIUSIORAMI ALE CO TY MOŻESZ WIEDZIEĆ JAK PEWNIE ULICĄ NAZYWASZ BRANIE SZTUKI MEFY NA WEEKEND.

PODPASKA LEOSI
19 dni temu

PRZECIEŻ TO OD RAZU PO ŚMIECIARKE TRZEBA DZWONIĆ

NABYWCA ALBUMY GaNDZIORA
19 dni temu

TO JEST WŁAŚNIE TYPOWY POLSKI BRUDAS. KTOŚ CI KURYWO BRONIŁ IŚĆ NA STUDIA ALBO OTWORZYĆ FIRME I BYĆ BOGATYM ? NIE MAM SAM TO ZEPSUJE INNYM. JEŻELI KIEDYŚ BĘDZIECIE NP NAD MORZEM I WYNAJMIECIE SOBIE CAŁĄ CHATE I OBOK BĘDĄ TAKIE PATUSY W PRZYCZEPIE ALBO POD NAMIOTEM TO MOŻECIE BYĆ PEWNI ŻE BĘDĄ DYMY. TFU NA CIEBIE ŚMIECIU KURYWO

death rap
19 dni temu

YEBAJ SIE PRAWACKA KUERWO O ŚCIANE

RAKERS
18 dni temu
Reply to  death rap

hahaha Patodeveloperka to Ty? siema pamiętaj duupa cicho

Ga gu gi, a oczy wielkie
19 dni temu

Na sukces składa się o wiele więcej czynników niż tylko to, że pójdziesz na studia i założysz firmę. Nature vs nurture. Już nie wspominając o nadchodzącej rewolucji ai. Wtedy duża część społeczeństwa przekona się na własnej skórze, że nie zawsze chcieć to móc i zmuszeni do konkurencji z maszyną okażą się niepotrzebni na rynku pracy. Jeszcze może nie teraz ale spotkamy się tu za dziesięć lat i wtedy pogadamy ile osób jest wykluczonych i postawionych pod ścianą.

RAKERS
18 dni temu

a kto powiedział że na sukces składają się studia i firma , nie chce mi się komentować bo to nie na temat co piszesz

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu
Reply to  RAKERS

Sam tak napisałeś „KTOŚ CI KURYWO BRONIŁ IŚĆ NA STUDIA ALBO OTWORZYĆ FIRME I BYĆ BOGATYM

Codeina
18 dni temu

Chcę Ci powiedzieć, że sztuczna inteligencja nie ma ze mną żadnych szans. Przynajmniej ten centralnie sterowany system losowania liczb w Lotto, bo przecież wszyscy wiedzą że to ustawka.

No więc ta superhiperinteligentna ai od kilku lat nie jest w stanie trafić moich liczb na kuponie xd

RAKERS
19 dni temu

A czego ty szmato parchata oczekujesz? Że bogaci ludzie będą Ci mówić dzień dobry i zapraszać na herbatę po sąsiedzku ? Nikt by cię do domu nie wpuścił bo coś byś ukradł i śmierdzą Ci nogi chamie. Bogaci mogą mieć to na co zapracowali a wy tam duupa cicho w tych skansenach.

19 dni temu
Reply to  RAKERS

Ale bogaci ludzie nie mieszkają na deweloperskich osiedlach 🙂

Jarek ggosobowa
19 dni temu
Reply to 

A gdzie? Pod mostem hahahahahha

RAKERS
19 dni temu
Reply to 

tak ale on za takich ich uważa

uszaty serwisant rowerów
19 dni temu
Reply to 

mieszkają tam ludzie średniozamożni i zamożni, oczywiście nie mieszkają tam najbogatsi ale inżynierowie, kadra menadżerska niższego i średniego szczebla, kadra naukowa wyższego szczebla itd. czyli milion klas społecznych wyżej od…czekaj przescrolluję do góry…Profesora Ulicy xD

Ga gu gi, a oczy wielkie
19 dni temu
Reply to  RAKERS

Wydaje mi się, że może mu chodzić o coś więcej niż tylko bogaci kontra biedni. Patodeweloperka to rzeczywisty problem. Nie wspominając już o tzw gentrification. Poczytaj coś więcej na ten temat, bo problem jest głębszy niż tylko to, że ich stać, a jego nie. To że wybrał hu j owy sposób zakomunikowania tego to inna sprawa.

ZACZAROWANY OŁÓWEK
18 dni temu

Zamknij pi.zde półgłówku

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu

Półgłówkę to ty masz jak ci up$@dolili pół żółędzia przy obrzezaniu, bo długoletnia stul$@jka wywołała martwicę i trzeba było amputować

RAKERS
18 dni temu

kurywo wiem że to ty nagrałeś te wysrywy ale powiem Ci że jeszcze nikomu nie udało się polepszyć swojego życia coś tam niszcząc czy malując gównem na patyku. To jest typowe dla takich ludzi jak ty. Chuuja masz i straszych innych że niedlugo też nic nie będą mieli 😀

aaa
18 dni temu
Reply to  RAKERS

Zamknij prawacki s k u r w y s y n u morde, pewnie sam gunwo masz i zapyerdalasz za grosze, ale ci wpoili psie, że masz tusków i innych rotszyldów bronić, to o drugiej w nocy obudzony będziesz bronił kapitalizmu i jechał na ludzi walczących o swoje prawa i wolność. K u r w o zaprogramowana przez system

RAKERS
18 dni temu
Reply to  aaa

hahah bez kitu to Ty 😀 Kurywo weź sie do roboty szmato walona. Kiedyś wpuściłem na klatkę takiego jak Ty że niby ulotki to naszczał w kącie

tede ma flaka nawet po wiagrze
18 dni temu
Reply to  RAKERS

powinien ci na sr ać na wycieraczkę

RAKERS
18 dni temu

twojej starej do buzi jak juz.

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu
Reply to  RAKERS

Nie ty wpuściłeś na klatkę, tylko twoj pan wpuścił do twojej klatki, w której cię trzyma na co dzień, żeby na ciebie nasz czał.

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu
Reply to  RAKERS

Dlatego napisałem, że wybrał hu j o wy sposób zakomunikowania swojego stanowiska. Ch u ja to ty masz zamiast glowy, bo nie potrafisz przeczytac ze zrozumieniem prostego komentarza. Zapoznaj się najpierw z tematem patodeweloperki i np. gentrification w USA, to wtedy pogadamy. A na razie ubliżaj swojej matce, w końcu jest do tego przyzwyczajona.

RAKERS
18 dni temu

a kim Ty kurywo jesteś żeby zajmować się takimi tematami ? NA razie możesz jedynie pomoczyć patyk w błocie albo gównie i napisać na ścianie YEBAĆ KURYWY . Do roboty wyginaj wszarzu bo jesteś problemem dla społeczeństwa

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu
Reply to  RAKERS

Nie ubliżaj prawaczku. Co cie tak du pa piecze, że napisałem o patodeweloperce i że jest to faktyczny problem? Sam jesteś patodeweloperem? Nigdy nie pisałem po murach i nie piszę. Mam pracę i to lepiej płatną od twojej umowy zlecenia na ochronie w supermarkecie.

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu
Reply to  RAKERS

zarzut „wszarzu” to mocne słowa jak na człowieka z grzybicą jamy ustnej od połykania sp e rmy niewiadomego pochodzenia od lum pów z parku ge jów

RAKERS
18 dni temu

Chciałbym Cie przeprosić : podczas gdy ty szedłeś do żabki po 4 pack argusa twoja dziewczyna rimowała mi odbyt i po wszystkim wytarłem członka w twoją bluze . Kurywisko prosiło mnie żebym na nią naszczał więc jak przyjdziesz to mogą jej włosy yebać

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu
Reply to  RAKERS

Jezeu, jakie twoje odzywyki są tendencyjne i sztampowe. Nawet się nie wysilasz. To że twój stary pije nałogowo browary nie znaczy, że wszyscy piją alkohol.

RAKERS
18 dni temu

Zrozum parchu że to twoje dukanie i wygląd automatycznie wyłącza Cie ze społeczeństwa ludzi na poziomie. Tacy jak Ty to złodzieje schowków i piwnic. Twoje dukanie jest żałosne. Weź połechtaj dzyndzel matce jak będziesz spał u niej w nogach

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu
Reply to  RAKERS

Jakie dukanie? Przecież to nie ja nagrałem ten „utwór”. Złodziejem też nie jestem. Zaraz zaczyna ci się zmiana na ochronie. Pamiętaj wziąć kanapeczki, które zrobiła ci matka. Następnym razem pamiętaj dać koszulę do wyprania matce, bo dziś będziesz na służbie w przepoconej. Kierownik supermarketu może się przyczepić.

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu
Reply to  RAKERS

Ciekawe czy tak pyskujesz swojemy pracodawcy jak kolejny raz daje ci umowę śmieciową za minimalną krajową. Nie to, że ci to wypominam, ale z doświadczenia wiem, że ci najbardziej gno je ni przez neoliberalny skrajnie wolny rynek są najbardziej wytresowani do obrony patologii tego rynku i obrony swoich panów.

tede ma flaka nawet po wiagrze
18 dni temu

wielkie rozczarowanie, że okazałeś się homofobem

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu

Nie jestem. Chcciałem mu tylko pojechać

RAKERS
18 dni temu

to pojechałeś 😀 ahahahah

RAKERS
18 dni temu

Ale sluchaj kurywo. Nie istnieje coś takiego jak homofobia. Nikt sie nie boi sodomitow, ludzie się ich po prostu brzydzą . Więc sobie nie dodawajcie. Tfu

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu
Reply to  RAKERS

Najpierw przestań się bran dzl ować do transseksualistów na por n hubie, a dopiero potem z czystym sumieniem ubliżaj innym od sodomitów. Wiem, że po zwa l eniu pod takie po r no masz wyrzuty sumienia, ale pora byś zaakceptował swoje preferencje.

RAKERS
18 dni temu

Jesteś synem sodomitow szmato i śpisz w nogach

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
18 dni temu

Będzie, że się tłumaczę, ale na pewno nie celowałem tym w homoseksualistów. Chodziło mi o to, że nazywa innych wszarzami, a sam pewnie ma grzybicę jamy ustnej od obcią ga nia komu popadnie. Jezu, do czego to doszło. Tłumaczę się z głupiego pocisku komuś na glamrapie.

RAKERS
18 dni temu

gdy ty myślisz jak odpisać z miną karola krawczyka ja oboma kciukami rozszerzam odbyt twojej dziewczynie i pluje tam szampanem

Ga gu gi, a oczy wielkie
18 dni temu
Reply to  RAKERS

Porozmawiamy jak ogarniesz poziom rozwoju wyższy niż uczeń gimnazjum wieczorowego. Na razie jesteś nawet na nizszym. Myślisz Że jak pojedziesz komuś po matce czy dziewczynie to będziesz fajny. Takie pociski były modne ze dwadzieścia lat temu na gg. Twój foruming to linia najmniejszego oporu. Nie potrafisz nawet ułożyć dobrego punchline. Więc szkoda mi marnować na ciebie więcej czasu, bo pocisk tobie nie stanowi żadnego wyzwania. Jesteś jak takie dziecko w piaskownicy, które myśli że jak zwyzywa inne dzieci, to zyska tym szacunek. I Że jak będzie negowalo każde odmienne zdanie krzykiem i bluzgami, to że ktoś będzie się z nim liczył. Nie chcę cie martwić, ale masz cechy tzw osobowości analnej. Poczytaj co freud miał do powiedzenia na ten temat to może się dowiesz czegoś o sobie. Jak połączysz to z terapia to może uda ci się dotrzeć do sedna twojej trauma związanej z treningiem robienia kupy na nocniczku. Tymczasem życzę zdrowia fizycznego, bo psychicznie juw od dawna płaczesz w środku

PODPASKA LEOSI
17 dni temu

ten jak się rozpisał 😀 Sorry ale masz bardzo delikatny sposób pisania jak krypto sodomita. Podsumowując jedyne co możesz zrobić to zagrać na tamburynie pod balkonami tych ludzi

tede ma flaka nawet po wiagrze
18 dni temu
Reply to  RAKERS

A nie masz racji, po to wybuchały rewolucje, i ludzie zmieniali swój los. Destrukcja starego jest wpisana w zmianę na lepsze.

RAKERS
18 dni temu

ty tam duupa cicho

Borys Sentino
19 dni temu

Profesor trapu!! Hahahahahahahhaha

Popularne