Sprawdź nas też tutaj

News

Premiera pośmiertnego albumu Ten Prestona

Wśród gości pojawili się m.in. Filipek, Kartky i Sitek.

Opublikowany

 

fot. Sandra Rybak

Dziś premiera długo wyczekiwanego albumu “Cherubin”, czyli ostatniego wydawnictwa zmarłego przed rokiem artysty – Ten Preston. spacerange zaprasza na premierę pośmiertnego krążka Ten Prestona – “Cherubin”. Jego zawartość jest odzwierciedleniem uczuć i myśli z ostatnich miesięcy życia śp. Macieja Konopki.

Wydanie fizyczne w formie książkowej zawiera fotografie upamiętniające Maćka jako artystę oraz jego wybrane dzieła. Płyta w formie fizycznej jest dostępna wyłącznie na spacerange.shop. Album w całości można już przesłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.Wśród gości na płycie pojawili się: Filipek, Ajman Akbar, Kubbini, HABIT, Lechu, Flamma Flame, Brzozi Brzozowski, ARK, Kartky, Sitek. Z wyjątkiem jednego utworu (Next Stop – Emkaix) za produkcję warstwy muzycznej płyty odpowiada lil aloes, alter ego Prestona.

Z okazji premiery płyty Ten Prestona założyciele agencji spacerange, czyli Borixon i Mateusz Jędrzejewicz porozmawiali z Krzysztofem Nowakiem (Going.MORE).

– Przejmował otoczenie, w którym się znajdował. Wulkan energii. Uśmiech nie schodził z jego twarzy, a jeden pomysł gonił następny. Pamiętam nasze pierwsze spotkanie po tym, jak podjęliśmy decyzję o współpracy. […] Było to jedno z tych magicznych spotkań, które mogło się nie kończyć. Padły wtedy pomysły, które przerodziły się w konkretny plan. Niestety przerwany przez tragedię, jaka się wydarzyła – wspomina współzałożyciel agencji spacerange.– Możemy doszukiwać się w poszczególnych wersach wielu dwuznaczności, a momentami nawet wołania o pomoc, niemniej nigdy nie dowiemy się, na ile to była artystyczna manifestacja przeżyć wewnętrznych, a na ile rzeczywisty sygnał, że w życiu Maćka działo się coś złego – zaznacza Mateusz Jędrzejewicz.

– Uwierzyłem w wizję Prestona i poczułem, że jestem w stanie dużo od siebie wnieść do jego kariery. Podczas naszych rozmów leciały przysłowiowe iskry, bardzo się nawzajem nakręcaliśmy i stała przed nami wizja długoletniej współpracy. Maciek w momencie, kiedy się z nami związał, miał w 90% ukończony album. Powstał niezależnie od nas i to właśnie ten album znajdzie się na rynku. Cherubin miał być jedynie preludium do większej kariery, którą mieliśmy dalej kreować już od początku wspólnie – podkreśla wspólnik Borixona.

Link do całej rozmowy: „Ten Preston był liderem”. Borixon i Mateusz Jędrzejewicz o „Cherubinie”

Zysk ze sprzedaży płyty zostanie przekazany rodzinie śp. Macieja Konopki.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
iksde
10 dni temu

Ostatnio na glamrapie pojawiają się głównie artykuły sponsorowane xD Ze starych redaktorów mało kto się udziela, jedynie prowokator Michalczewski. Tez to zauważyliście? Moim zdaniem to dojenie trupa a glamrap niebawem trafi na śmietnik historii

Yp nr 1 na gr
10 dni temu
Reply to  iksde

wczoraj wieczorem byłem w sklepie i jakaś dziewczyna na oko to maks 20 lat ale raczej młodsza gada cały czas przez telefon i mówi, że już ją na 2 imprezy zaprosili na weekend i się zgodziła, ale teraz dostała jeszcze trzecie zaproszenie i nie wie co ma robić. Ja przy takich ludziach się czasem czuję jakbym żył w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.

Thebill
10 dni temu
Reply to  iksde

Przecież ten portal już dawno zamienił się w jeb*ny śmietnik, i to na własne życzenie tych lumpów. Jakbyś się nie nagiął, żeby wykrzesać z siebie chociaż resztki szacunku do „redaktorów” (chociaż im się nie należy za ten ściek, ktory piszą) to w komentarzach już dzieje się takie piekło, że szkoda strzępić ryja. Tu wchodzi 7 osób, z czego komentarze piszą może 3. Na przemian ten pid*owaty wykopek, jakiś psychol 666 i ten kretyn z vpnem zaspamują 5min po wrzuceniu newsa 100 wpisów. I weź się przedzieraj przez to, żeby coś chociaż nawiązywało do tematu newsa. Tfu na tą stronę, sami ją sobie zrujnowali nie banując na bieżąco jakich wykrętów.

Yp nr 1 na gr
10 dni temu

różnica jest taka, że gdy p0lka widzi Ukrainkę to syczy z wściekłości i ma problemy z racjonalnym myśleniem, a Ukrainka gdy widzi ładną p0lke nie robi nic bo takowe nie istnieją

Glamraper
8 dni temu
Reply to  Yp nr 1 na gr

Xd

MałoIat K9
7 dni temu
Reply to  Yp nr 1 na gr

Wyjdź z piwnicy porozmawiaj z ludźmi bo ty ani Polki ani ukrainki nie widziałeś.

AnkaRap
7 dni temu
Reply to  MałoIat K9

A po co ma wychodzić, niech tam zdechnie, z pożytkiem dla ludzkości. Patafian yebany.

Yp nr 1 na gr
10 dni temu

Irytuję mnie to, że istnieje taki tag jak „damskiprzegryw”. Wiecie co to znaczy fugazi? Fu-gah-zi, fu-gay-zi, czyli ściema, pic na wodę, fatamorgana, coś co nie istnieje, nie ma tego na tablicy Mendelejewa, coś co nie jest realne.
Jeśli byłbym carem glamrapu wyjehałbym ten tag w kosmos, a każdego użytkownika, który użył tego tagu w przeciągu ostatnich 5 lat zbanował permanentnie (oprócz dobrych chłopaków z tagu #przegryw).
Pewnie rano jakiś normik, który wstanie zobaczy ten wpis i znowu zacznie pisać jakieś kocopoły. Wczoraj jak się obudziłem z 10 powiadomieniami od rozwścieczonych normików to mi się odechciało wstać i leżałem w łóżku do 14. A więc zobaczcie normiki ten filmik – youtu.be/dKmvvBelNcw.
Koleś założył Tindera i dał zdjęcia grubej laski (potocznie się na takie laski mówi cysterna lub wieloryb). W 24 godziny miał 474 polubień, dramat. Teraz zróbcie to samo z PRZECIĘTNYM facetem, powodzenia. „damski przegryw” – śmiechu warte, jak to w ogóle brzmi…

Komentarze zawierające wulgaryzmy są automatycznie
10 dni temu

WITAM, Z TEJ STRONY CHADA
DZISIAJ MAMY 25 LISTOPADA

SujaTHS
9 dni temu

To ten co chciałby mieć ciągle nowe buty? Nie porównujcie go do Tomka Chady bo Chada to jest człowiek co coś naprawdę osiągnął w hip hopie. A ten to nie wiem kto to jest

Grażyna Źarko
9 dni temu

Yebać łaka

Becol
6 dni temu

Nie miał talentu dobrze go nie ma z nami

Popularne