Sprawdź nas też tutaj

teledysk

PRO8L3M „BMK” – teledysk

Nowy album Steeza i Oskara jest już w sklepach.

Opublikowany

 

Teledysk „BMK” powstał podczas TEST DRIV3, czyli odsłuchu najnowszego albumu PRO8L3M-u „Art Brut 2”. W numerze wykorzystano fragmenty kompozycji „Narkotyki”, autorstwa Andrzeja Korzyńskiego, pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Szamanka”.

 
30 komentarzy

30
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Sebix

Niech mi ktoś racjonalnie wytłumaczy fenomen tego zespołu. Dla mnie to jest jakiś mdły kanciasto oniryczny dekadentyzm.

Eminem to sprzedawczyk

Polska to debila.Racjonalniej sie nie da kolego

TataMata

Wytłumacz mi fenomen Popka i Gangu Albanii albo szpaka czy bedoesa

Nasir Jones

Ludzie łykają gówno byle było dobrze zapakowane.A Popek jednak barwną postacią jest. A i bedoes sam widziałeś ostatnio tu artykuł o 12 na ich koncertach .Średno inteligentny szympans nie będzie tego słuchał. Patrz sprzedaż epki Piha.100%a słabo ze sprzedażą.

Nasir Jones

100%rap

Sebix

Ale ja serio czekam na sensowną odpowiedź. Po prostu uważam że zachwyty nad ich muzyką są niewspółmierne do tejże właśnie. Bo elektronika? Bo kanciaste flow i teksty przepełnione jakąś taką toksyczną obojętnością? Hedonizm w wersji zdegradowanej?

Janek

Nie zrozumia tego nagie umysły albo sie czyms jarasz albo wypierdalasz po co sie rozwodzisz i na siłę chcesz polecieć z jakąś pseudo inteligentna rozmowa? Nie masz co robic konia se zwal albo napisz przynajmniej to na fb i pokaz kim jestes i czego sluchasz

Sebix

Ale po co tyle pisać. Mogłeś wprost napisać, że jesteś idiotą i inteligentne rozmowy to nie twój pułap. Zrozumiałbym.

Sebix

Ps. Co ty mi bedziesz kurwa mówił co mam robić. Ochujałeś chyba

nowy glamrap jest do bani

Sebix.
Ta muzyka to jak Nike Airmax czy Jordany. Oryginalne buty w których człowiek czuje się oryginalny i lepszy mimo że obok niego też wszyscy mają te same buty.
Tak samo z Problemem , ludzie są łasi na to żeby ktoś im dał znać, że to czego słuchają jest jakieś lepsze. Odrobina marketingu i nagle O.S.T.R. Sokół stał się w oczach uczelnianej publiki grzecznym poetą z ulicy, taco- pseudointeligent i wierszokleta, Probl3m – smaczny lizak o smaku ZŁA dla grzecznych chłopców i dziewczynek z dobrych domów bez problemów.
Ludzie którzy w życiu nic złego nie przeżyli jak pelikany wciągają te farmazońskie opowiastki o narkotykach, pobiciach, kradzieżach czy w ogóle o hucznym życiu gangstera nierzadko specjalnie wypowiadane ordynarnie i arogancko.
Oniryzm wynika z tego, że Oskar wiele nadaje o MDMA i koksie – to zobowiązuje, wiesz… musi brzmieć jakby był natrykany ( i pewnie nie raz rzeczywiście jest).

Poza tym to cały gatunek – nazywa się MęskieGranie.
To hasło ma siłę przebicia niezależnie od, senso stricte gatunku muzycznego.
Tam po prostu się promuje cokolwiek co można sprzedać szarakowi by czuł się bardziej fajnym człowiekiem. Pezet , Sokół , Taco , Problem , O.S.T.R., oni wszyscy występowali na męskim graniu.

Jak masz w głowie 1000 płyt rapowych to Problem czy Ostry to nic specjalnego , ale szarak z ulicy słyszał z rapu ostatnio Cichą noc więc dla niego to jest ekstra i Ci mówi że to jest zajebiste i Tobie musi się to też podobać bo przecież lubisz rap. PnGn

TataMata

Słuchałem trochę tej płyty i mi w ogóle nie siada jest najsłabsza w dyskografii Pro8l3mu

Sokół

No trochę zbyt smętne to

KOLEGA

Żadna ich płyta nie robi efektu wow po pierwszym przesłuchaniu. Do ich muzyki trzeba dojrzeć, wyjątkiem są hity typu Molly, które od razu siadaja

TataMata

Mi poprzednie płyty od razu siadły z tej płyty w domach z betonu jest nie dobre reszta jakoś wypada średnio

TataMata

W domach z betonu jest dobre

KOLEGA

Tak w ogóle dzięki Sokol za inspiracje do zmiany ksywki, ta mi się bardziej podoba

FACE

Wy jesteście popierdoleni, wypierdalac sluchac bedopsa czy innego popkota

Sokół

Ale bym ci wypierdolił z bańki śmieciu, jak masz spotkanie rodzinne i normalni ludzie rozmawiają to też podchodzisz i wyzywasz?

Borixon

Pierłem dość mocno

Tede

dla odmiany dziura w spodniach?

skórka
Kuklon

Wuwunio i Luiza nagrani w sypialni na ukrytej kamerce umieszczonej przez Tedego !
https://www.youtube.com/watch?v=ZJlVezBpOaQ

TataMata

Borygo puść pulę odłamkową na żabsona a na resztę chillwagonu złoty deszcz

Odb

PRO8L3M „BDSM” – teledysk

Dorian

nie jestem w stanie przesłuchać więcej niż 5 traków na raz, tego łaka Oskara, skierowanych do studentów i korpo przygłupów…

Karolek

przykro to pisać ale już chyba cypis lepiej nawija od Oskara XD Bity steeza jak zawsze na jedno kopyto, całość raczej takie 3/10 (jeden numer podchodzi – oczywiście po usunięciu wokali Oskara, zawsze tak robię w audacity)

Sila i slabosc

Bez jedzenia nie przeżyjesz więc sklepów nie ruszają. Większość innych spraw można odpuścić.

We Włoszech leczą wybranych a pozostalych ludzi skazują na śmierć. Rozumiecie jakie jest zagrożenie i że to nie czas na przepychanki i pierdoły?

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25777366,koronawirus-we-wloszech-brakuje-respiratorow-lekarze-musza.html

Stawka jest życie mamy czy babci.

Prawda

13:45 7

Opublikowany 24 minuty temu 11 marca 2020 Przez Redakcja

Prawda

Opublikowany 18 godzin temu 10 marca 2020 Przez Maxymilian Hozer

Bonson król przyjmuje złoty deszcz 36,6

To nie rap.Ścierwa kupiły ich plyty,nikt normalny

Popularne