Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

PRO8L3M prezentuje kolejny klip promujący drugi długogrający album “Widmo”. Utwór “To nie był film”, który został nagrany wspólnie z Arturem Rojkiem, jest inspirowany oryginalnym numerem zespołu Myslovitz o tym samym tytule. Video zostało zrealizowane przez Gosię Herman i można je obejrzeć już teraz na kanale nigdystopTV na Youtube.

Oskar i Steez na nowo zinterpretowali kultowy utwór grupy Myslovitz i wspólnie z Arturem Rojkiem nagrali jego nową wersję. Klip do ”To nie był film” autorstwa Gosi Herman jest montażem różnych scen z ponad 20 filmów. Wspólnym elementem wszystkich fragmentów, które zostały wykorzystane do video, jest motyw płatnego zabójcy. Swoją koncepcją teledysk nawiązuje do tematyki utworu, czyli do motywu filmu (podobnie zresztą jak teledysk do oryginalnego utworu Myslovitz). W video zastosowane zostały zabiegi, które znamy z właśnie z kina – kaszety, czołówka, a cały obraz przypomina czarno-biały film z napisami.

Utwór „To nie był film” jest inspirowany oryginalnym numerem zespołu Myslovitz o tym samym tytule. Autorem słów oryginalnego utworu jest Przemysław Myszor, a autorem muzyki Artur Rojek.Album “Widmo” duetu PRO8L3M dostępny jest od 1 marca i jeszcze przed oficjalną premierą uzyskał status złotej płyty. Wydawnictwo nadaje nowy kontekst całej dotychczasowej twórczości duetu. Materiał krąży wokół zagadnień współczesnej cywilizacji, pułapek jej rozwoju i obszarów degradacji, rzucając światło na niedostrzegane zjawiska. Premierze płyty towarzyszyło wyjątkowe wydarzenie – OUTPOST – IN5TALAC7A, przedpremierowy odsłuch i doświadczenie na granicy sztuk wizualnych i technologii.

Od 7 marca trwa trasa koncertowa promująca nowy materiał duetu. “Widmo Tour”, która objęła swoim zasięgiem 14 największych polskich miast. Bilety na większość koncertów są już wyprzedane, a ostatnie dostępne można zamówić na platformie Going.Album „Widmo” LP dostępny jest w szerokiej dystrybucji w salonach Empik oraz na Spotify i wszystkich platformach streamingowych.

PRO8L3M – WIDMO TOUR

14.03.2019 Rzeszów (Pod Palmą)
15.03.2019 Lublin (Klub Graffiti) | Sold Out
16.03.2019 Kielce (Grand Music Club)
22.03.2019 Łódź (Klub Wytwórnia) | Sold Out
23.03.2019 Gdańsk (B90) | Sold Out
28.03.2019 Bielsko-Biała (Galeria Bielska BWA)
29.03.2019 Wrocław (A2 – Centrum Koncertowe) | Sold Out
30.03.2019 Warszawa (Hala Koło) | Sold Out
04.04.2019 Opole (Narodowe Centrum Polskiej Piosenki)
05.04.2019 Katowice (MCK) | Sold Out
06.04.2019 Kraków (Klub Studio) | Sold Out

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Lukrowanie gówna
3 lat temu

Śmieszy mnie ta przewózka: głębia miejskiej nocy, brud gangsterki, ryzyko dilowania. Gruby romantyzm półświatka, a jak przyjdzie co do czego, to cienkie popiskiwanie o pomówieniach i pedały z hashtagami #freektośtam w social mediach

MarekParówczak
3 lat temu

KOCUR W HUJ KLIMAT 100 NA 200 🙂 POZDRO DLA WUJKA JANUSZA 🙂

Jsjskd
3 lat temu
Odb
3 lat temu

Rój Arturów nie był pro8l3mem w filmie

Gremlin Analny
3 lat temu

To ja Gremlin!
Napiszcie coś o mnie !
W końcu jestem reprezentantem wielkiego Bentley Records !!!

Co Za Dzban
3 lat temu
Reply to  Gremlin Analny

Ej, ale już nie jesteś w Bentley records nie pamiętasz? Wyjebali cię po jednym singlu xD

głos rozsądku
3 lat temu

Wyjebane w „przekaz”, przyjemny numer

Cokół
3 lat temu

O faken, ten sepleniący janusz dalej nie potrafi rapować! Weź się porządnie wysraj, wyjmij kluchy z mordy albo idź do logopedy, bo tego gówna nie da się słuchać.

Ndrew
3 lat temu

Jestem fanem Myslovitz od bardzo dawna, uwielbiam ten zespół ale po co Rojek współpracuje z nimi, szkoda że marnuje czas na taką patologię. Nie słuchałem tej nowej wersji kawałka i nie zamierzam. Pozdrawiam. Dobranoc.

Popularne