Sprawdź nas też tutaj

News

PRO8L3M i Brodka idą na rekord

Do sieci trafiają trzy mini dokumenty odsłaniające kulisy ich współpracy.

Opublikowany

 

Od momentu premiery „Żar” (Tak To Robię) internet pęka w szwach od pozytywnych opinii na temat tego nieoczekiwanego połączenia muzycznych sił. W międzyczasie Ballantine’s wypuszcza trzy mini dokumenty odsłaniające kulisy współpracy, a PRO8L3M i Brodka idą na rekord. W dodatku robią to po swojemu, bez względu na oczekiwania innych.


To nie pierwszy raz, kiedy odsłony ich teledysków osiągają sześciocyfrowe wyniki. Twórczość PRO8L3MU od lat nie znika z pierwszych miejsc muzycznych rankingów. Brodka nie pozostaje w tyle. Platynowe płyty, największe festiwale, setki koncertów. Gdyby zebrać ich wspólny artystyczny dorobek w całość, to największa półka z nagrodami mogłaby nie udźwignąć tego ciężaru. Sukces ich wspólnego projektu był im pisany. Czy zatem na starcie postanowili osiąść na laurach? Absolutnie nie! W projekcie Tak To Robię marki Ballantine’s, pokazali to, co od zawsze było ich wyróżnikiem – nieuleganie presjom, wymykanie się schematom i przede wszystkim wierność sobie.
Głównym z aspektów pracy, o którym wspomina Steez w jednym z 3 krótkich dokumentów, które powstały w ramach projektu jest unikatowość. Dzięki tym filmom poznajemy kulisy powstania teledysku, dowiadujemy się więcej na temat tekstu do utworu „Żar” (Tak To Robię), podejścia artystów do współpracy z marką, a także o podążaniu własną drogą w ich działaniach artystycznych. Dokumenty autorstwa Filipa Skrońca to opowieść o tym jak pozostać sobą w świecie, w którym każdy chce dla nas najlepiej, ale jak mówi Brodka „…jedyną słuszną odpowiedzią na koniec dnia jest po prostu robić swoje”.

Wszystkie 3 filmy można zobaczyć na IgTV oficjalnym profilu marki Ballantine’s. Teledysk do utworu „Żar” (Tak To Robię) dostępny jest w serwisie YouTube. 
15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
CZAISZ?
2 lat temu

„sześciocyfrowe wyniki” czyli poniżej miliona. Nie wiem na jakim świecie zyjesz redaktorzyno ale sześciocyfrowe wyniki na yt to malo. Osmiocyfrowe w naszym kraju – to jest wynik, ale szescio? Praktycznie każdy „raper” takie wykręca.

Odb
2 lat temu
Reply to  CZAISZ?

PROLVP53 i Szcztka idą na anal

Trystydycymyt
2 lat temu

Średni ten numer. Poważnie :I

Albert
2 lat temu

Co na to Paluch?

Stary Włodka
2 lat temu

JAKIS KURWA PRO8L3M ???

mlodyfanrafalali
2 lat temu

ToMasz Pro8l3m i Wrotka już czekają na Rafalalę w wannie. Co na to Belmondo?

Pokemon
2 lat temu

Nie interesuje mnie ich numer natomiast numerek z Brodką a i owszem

Łonowy Barber
2 lat temu

Wy to jesteście zjebani. Sracie się do raperów że robią pop, a jak ten paeudoalternatywny dukacz zawiera współprace z markami i współpracuje z pop gwiazdami to uchodzi mu na sucho. Jebać hipokrytów. Sprzedajne kurwy to sprzedajne kurwy.

Jan
2 lat temu

Dlaczego glamrap nie promuje prawdziwych raperow z podziemia tylko grajków majowych? Jeden nagra z brodka, drugi z wisniewskim a za chwile mozliwe ze np. Taki ciagmen zrobi feat z bayer full przeciez to jest kpina.

Magister Rapu
2 lat temu

Moja subiektywna opinia PRO8L3M jest zajebisty ale spuścić się mogę tylko na Brodkę

Śliski Stach
2 lat temu

kurwa, ten problem to jakaś asłuchalna pop kapela

Konrad Karczewski
2 lat temu

BRODKA!!! MOŻE BYĆ!!! STARASZ SIĘ! TO DOBRZĘ MUŚISZ WYTRZYMAĆ!!! JUŻ NIEDŁUGO!!! BĘDZIEMY RAZEM!!TWÓJ K.K. BRODKA M.+KARCZEWSKI K.=KARCZEWSCY W.N.M. PIONY TAM WYJAZD!!NIEDACIE RADY!!TO FORNALNOŚĆ!!! NARKA!!!❤

Konrad Karczewski
2 lat temu

BRODKA M.+KARCZEWSKI K.=KARCZEWSCYW.N.M.

Bedoesik
2 lat temu

PROG3J i Rzeżączka idą do wanny

Popularne