News
PRO8L3M pożegna projekty „Art Brut” z Majką Jeżowską i gośćmi
Wielki finałowy koncert.

Oskar i Steez żegnają dwa kultowe projekty, dzięki którym ich fani odkryli na nowo najciekawszą muzykę rozrywkową minionych dekad. Już 18 grudnia w stołecznej hali COS Torwar odbędzie się finałowy koncert “Art Brut 1” oraz “Art Brut 2”. Podczas wydarzenia publiczność usłyszy szeroki przekrój utworów z obu wydawnictw, w tym także kilka nie granych nigdy wcześniej na żywo klasyków.
To jednak nie koniec atrakcji. W odległą, ale wciąż inspirującą przeszłość lat 80. i 90. przeniesie Was nie tylko wyjątkowa scenografia, ale także gościnne występy artystów, których muzyka stanowiła punkt wyjścia dla muzycznych dokonań duetu.
Razem z PRO8L3MEM na scenie w COS Torwar wystąpią:
- Artur Rojek
- Martyna Jakubowicz z zespołem
- Majka Jeżowska
- zespół Wanda i Banda
Wydarzenie uświetni swoją obecnością również francuski artysta i tatuażysta FUZI – twórca obydwu art-brutowych okładek. FUZI będzie tego wieczoru tatuował na żywo na scenie zwycięzcę konkursu, który wkrótce ogłoszą organizatorzy.
Przed samym koncertem warm-upowy set w hołdzie Andrzejowi Zausze zaprezentuje DJ Anusz (współautor mixtape’ów “Zaufaj sobie” oraz “Magia to ja”).
Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się 10 listopada. Przez pierwsze 24h przedsprzedaży akceptowane są tylko płatności BLIKIEM. Jeśli jeszcze nie korzystasz z BLIKa, wejdź na blik.com lub na stronę swojego banku. Otwarcie bramek COS Torwar nastąpi 18 grudnia o godz. 18:00. Start koncertu planowany jest na 20:00.

-
News2 dni temu
Pizza od Kizo w Żabce
-
News4 dni temu
Popek dołączył do federacji Gromda
-
News2 dni temu
Kizo ujawnia, kiedy i gdzie będzie można kupić jego pizzę „Sukcesiliana”
-
News3 dni temu
Oliwka Brazil vs Young Multi – ostre słowa z obu stron i nowy konflikt
-
Singiel1 dzień temu
„Midas” Sentino w sieci. Będzie wielki, letni banger?
-
News4 dni temu
Malik Montana krytycznie o Fryderykach, Popkillerach i Eurowizji
-
teledysk1 dzień temu
Szpaku: „Co to za pytania? Czy wydałem transa?”
-
News3 dni temu
Quebonafide: „Rozważam zrobienie z siebie klauna na TikToku”
Przypominam ze Oskar ostanio rapowal u Marii Peszek ze go ksiadz molestowal
To są pomówienia! Ubrał się zbyt wyzywająco!
Przypominam, Pro8l3mu nie hejtujemy. Tak jak Pyskatego.
Pyskaty = komornik ktorego zdisowal nawet Ździch?
PRO8L3M = projekt od warszawskich bogatych dzieciakowdla lysijacych polskich samoców alfa
Ale będzie ćpane!!!
I ruchanko z Rojasem!
Majka Jeżoska? Buahahahahahahahha. Pozują na raperów, jadą po Mezo i Liberze, a sami napierdalają disco polo 🙂 Ale czego te durnie nie zrobią dla hajsu, nie?
JAK CI WĄS PODROŚNIE, TO ZOBACZYMY CZEGO NIE ZROBISZ DLA HAJSU. GÓWNIARZU.
Jak mu wąs podrośnie? Niech wtedy nie liczy na łatwy zarobek pod Żabką. Nie lubię jak się jakieś włoski plątają z moimi łoniakami!
PROST4T4 porucha pedryli „Anal Smród” z Fajką Strapońską i gejami
Wielki finał w ustach
Ten z imieniem po lodzie w końcu nauczył się trafiać w bit?
Nie tak dobrze jak lokalne menele w twoja matke.
Wypraszam sobie, ja nie jestem menelem a bywam często.
ekhm… u Nas też wszyscy trzeźwi i zawsze z uśmiechem witani przez tą Panią 🙂
i czyści nawet.
No mi się zdarzyło raz czy dwa wpaść tak delikatnie w imprezowym klimacie i git było.
Te kurwa czereśniaki zamiast robić to się kręcą po całej klatce i okazji szukają… a co do sąsiadki to fakt, było. nawet 3 razy 🙂
Kijem od szczotki bym tej szmaciury nie tknął. wypraszam sobie.
Algida, czyli Belmondo?
problem na propsie zawsze