Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Tekst utworu „VI katastrofa”, który traktuje o wyniszczonym przez człowieka świecie i obumierającym środowisku, powstał na podstawie przygotowanego przez WWF i BCG raportu „2050 Polska Dla Pokoleń”. Raport zawiera dwa scenariusze — lepszy i gorszy. Każdy z nich zależy od działań, jakie już teraz podejmiemy jako społeczeństwo we wszystkich obszarach naszego funkcjonowania, które mają wpływ na środowisko.

Średnia globalna temperatura rośnie w niespotykanym tempie i niepodjęcie odpowiednich działań może spowodować dalsze, miliardowe straty związane z anomaliami pogodowymi. Powietrze w wielu Polskich miastach jest mocno zanieczyszczone, co przyczynia się do śmierci ponad 40 000 osób rocznie.

 
25 komentarzy

25
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Jadę na free

Szósta katastrofa?
Dla mnie pilot + sofa
Sprawa dla filozofa
A ty łap za kilofa
Botoks od Krzysztofa
Nikt się nie wycofa
Łał ale strofa

Ruspect

To już nie jest rap.Nie ma to jak stary dobry Pihu,Peja,Onar czy ekipy z USA-Killarmy,Mobb Deep,Terror Squad.Teraz to takie popowe popierdółki byle nagrać i sprzedać.Notorious zjadał charyzmą 99% obecnych raperó

Bąłczer

O kurwa, chyba przejąłeś pałeczkę głównego dzbana tego forum

Rizi Bzdeti

Jedyną pałeczkę jaką ty przejąłeś to ta twojego taty

Kazek

jak ktos wierzy w to ekologiczne gowno to jest zjebem…
to temat dla insta eko fit pro matek i kretynek zeby szerzyc populistyczne hasla
ZAMYKAM TEMAT

JeBaĆ aBdUlA cO oJcU cHuJa PrZyTuLa

Ciekawe, że niejaki abdul al ojcojeb jeszcze tu nie był wypisywać swoje wysrywy. Ach, zapomniałem, że ten cweliszon ma dziś rano testy w gimbazie.

cydży

Jebać cie chuju do szczania. Abdul zapewnia najlepsze jebanko i wara od niego

Bolec

Ciągnąć też dobrze umie. Jebaniec ssie kutasa jak odkurzacz #potwierdzone_info

Kkasodk34234

Aleksander Białow

Rxzf2e5423

Aleksander Biełow

Dodo

Pierwszy kurwy !

Profesor Nauk

Pierwszy do pały? No to zapraszam. Beka z typów co tak piszą

cydży

Czemu ty podszywająca się kurwo masz spacje w nicku, prawdziwy Profesor był bez spacji ty kurwo. Ale bym mu jajka wychlastał mmmmmm, ale mnie wzięło na sentymenty.Ide se zwalić.

Belmondo Informator

cydży co jest do chuja ? Byłem u ciebie pod domem gotowy na rżnięcie a ty mnie nie wpuściłeś i udawałeś, że cie nie ma. Co ty odpierdalasz co ?

cydży

Mam kilka domów rozproszonych po całym świecie bo jestem w chuj bogaty. Ty mogłeś być ew. pod bramą wjazdową, domy mam od bramy jest oddalone ok. 500 – 800 m (wszędzie są takie mniej więcej odległości), więc proszę mie tu kurwa nie okłamywać. P.Nauk mógł dojechać na ruchanko, huj tak samo i wielu innych glamrapowiczow hucznie uczestniczyło u mnie na orgiach bi, homo, bdsm, bondage także umów sie kulturalnie i nie klam ordynarnie chuju do szczania a teraz paszoł won w pizdu.

Belmondo Informator

cydży znów ci jebie w dekiel ? Ostatnim razem gdy odstawiłeś lekarstwa przekonywałeś nas wszystkich, że jesteś milionerem i mieszkasz gdzieś na Tajwanie. Obaj dobrze wiemy, że mieszkasz w brudnym, zaszczanym mieszkaniu socjalnym. Wybaczę ci tę zniewagę bo spotykamy się nie od dziś i dobrze wiem, że lubisz się droczyć przed seksem i zgrywać niedostępnego, ale to dobrze bo mój apetyt ciągnie rośnie. Obawiam się tylko czy twój odbyt to wytrzyma gdy się spotkamy. Acha i jakby pisał do ciebie ten frajer, który ukradł mi nick i zarejestrował jako swoje konto, wiedz o tym, że gość się podszywa.

Anal

Jebac podsiadlo lamusa z wonsem

Odb

Pro8l3m z VI katastrofą

Odb

Odb

Jestem tu tylko po to by minusować Odb

Cwel

Odb

Cwel minusuje Odb bo tutaj jest po to tylko

Belmondo Informator

Słabe, bardzo słabe. Temu co tak duka wystawiam zakaz stadionowy.

Belmondo Informator

Odpierdol się od mojego nicka

Belmondo Informator

Pajacu może ssac kule mojemu psu. Jebana podszywko.

Belmondo Informator

Pierdol sie zoofilu. Ukradłeś mi nick i zarejestrowałeś – chuj ci w dype nygusie

Popularne