Sprawdź nas też tutaj

News

PRO8L3M: „Widmo to definitywnie nasz najlepszy materiał”

Nowy album warszawskiego duetu ukaże się w marcu.

Opublikowany

 

PRO8L3M

Oskar i Steez podsycają coraz bardziej atmosferę w związku z premierą nadchodzącej płyty „Widmo”. Album ukaże się 1 marca. Kilka dni temu otrzymaliśmy pierwszy singiel „Interpol” oraz informację o wyjątkowej Instalacji, która ma być pierwszym tego typu wydarzenie w Polsce. Teraz Steez twierdzi, że ich nadchodzący album to najlepsze, co do tej pory przygotowali. – Master PRO8L3M – Widmo gotowy. Definitywnie nasz najlepszy materiał – napisał producent.

Steez przyznał też na FB, że ostatnie dni były dla niego bardzo pracowite. – Wybaczcie ciszę, ale ostatnie dwa tygodnie spędziłem śpiąc po 5 h dziennie i spędzając resztę czasu w studio zamykając nasz nowy album. Nie narzekam bynajmniej, to moja ulubiona forma spędzania czasu. Jestem przekonany, że to nasz najlepszy dotychczasowy materiał, ale finalną ocenę zostawiam oczywiście Wam. Płyta będzie miała swoją premierę 1 marca, ale usłyszycie jeszcze kilka rzeczy do tego czasu. Miałem już sposobność komuś puścić krążek i usłyszałem między innymi, że poza wszystkim płyta jest bardzo gorzka, co chyba nieźle ją podsumowuje.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Anty Fest

Japa tam lamusy. Liznęli byście trochę takiego życia jak miał Oskar to inaczej byście śpiewali haha, a tak to sami stulejaże co świat znają z interentów, rapu pejów boskich romanów popków i żabsonów. Cały kraj się jara jakimś Quebą. Porażka ludzie.

00:12 i 17

marcu.
Opublikowany 7 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

17:22 7

cukierki z gówna

Kolejni farmazoniarze. Każdy marny raperzyna gada tak o każdym następnym albumie. Jest to w kurwę nudne. Dla odmiany mogliby powiedzieć, że jest to mega chujowizna polana rzadkim gównem i może nawet z ciekawości bym sprawdził czy aż tak to jebie, ale ci wolą słodzić do przesady, a płytka jak zwykle okaże się przesłodzonym łajnem w papierku.

Twój Starry Potter

Jak na razie to chujowa ta płyta, utwór „interpol” jest naprawdę słaby, ten offbeat Oskara już męczy, nie wiem on wypadł kiedyś z kołyski, że tak ciągle wypada z bitów. Steez odłącz się od tego wacka bo się przy nim marnujesz.

KŁ0P0T

Temu pedałowi Cwelskarowi odbyt już wypada od tej wielokrotności seksu analnego. A wypadanie z bitu zawdzięcza częstym wizytom nabuzowanych Frędzli w swoim gardle. Smutne ale prawdziwe.

DAAw

JEBAĆ KURWY Z GLAMRAPU

ŻYCZE WAM ZJEBANEGO DNIA PEDAŁY 🙂

BUJA BONGO JEY

lil pee - odbanujcie mi jądra pedały

Jebać ciebie ściero tak samo jak twoją matkę kurwę w którą buta nawet bym nie włożył. Co innego twój tatuś, on lubi jak go szturcham swoim młodocianym, jędrnym zaganiaczem. Najlepiej jest jak mu przeoram rowa wkładając bena po same kule, wtedy zalewam go spermą, wyjmuje fleta, on dołoży trochę kupki i wychodzi pyszne Monte.

00:12 i 17

Przecież to jest Fikcja

Steez się marnuje Przy nim h

Kananawicz

Nie wciskajcie ludziom kitu. Przecież to gówno w żadnym stopniu nie dorówna ART SMRÓD.

OtwieraczDoOczu

No właśnie tez mam wrażenie, że oni się odcięli od ArtBruta – teraz już tylko ArtHajs. Zdobyli mnie jako słuchacza ArtBrutem a teraz mi pizgają gównem w głowę.

OtwieraczDoOczu

Kurwy nie dość, że robią pod publikę, to jeszcze obwieszą łykaczom prawd że to najlepsza ich płyta. Co to kurwa, marketing szeptany?

Prąblem

Dobrej atmosfery nie trzeba podsycać. Stiz, dziękujemy za kebonafide i smolasty. Jesteś naprawdę art. I bród.

Ojciec prać?

To tak jakby powiedzieć że dzisiejsza kupa pachniała lepiej od wczorajszej.

Komentarz Boży

OAKAR PEDAŁ MATKĘ SPRZEDAŁ

Odb

Materiał:”Definitywnie to widmo nasz pro8l3m najlepszy”

Peja

Jesteście chujowym gównem, najgorszym co spotkało polski rap, pierdolone łaki gimbograjki, wypierdalać

Tom

Peja jest gownem ma mordę jak gówno… Po chuj się produkujecie słuchajcie swojego gowna, Zycie was jebie to wystarczy. Dobra muze chłopaki robią Interpol konkret.

Popularne