Sprawdź nas też tutaj

News

PRO8L3M wydał oświadczenie w sprawie „burd” w Nowym Jorku

Raperzy odpowiadają na artykuł Super Expressu.

Opublikowany

 

Super Express w jednym ze swoich ostatnich artykułów twierdzi, że Steez i Oskar podczas koncertu w Nowym Jorku zrobili „burdę” wylewając na fotoreporterkę butelkę wódki oraz spychając ze schodów innego fotoreportera, który w efekcie złamał rękę. Managament zespołu w rozmowie z CGM wydał w tej sprawie oświadczenie.

Pełna treść oświadczenia brzmi:

– W odniesieniu do artykułu, który w dniu 18.10.2019 r. pojawił się na łamach czasopisma “Super Express”, prezentujemy oficjalne stanowisko zespołu PRO8L3M względem zdarzeń opisanych przez czasopismo, które miały miejsce podczas koncertu duetu 11.10.2019 r. w klubie Bazaar w Nowym Jorku.

Osoba, które na łamach czasopisma “Super Express” zrelacjonowała przebieg wydarzeń to mężczyzna, który na koncercie podawał się za przedstawiciela mediów – fotoreportera. Mężczyzna nie posiadał akredytacji fotoreporterskiej, co potwierdza Organizator. Niezależnie od akredytacji, zgodnie z zasadami imprezy i klubu, żadne osoby trzecie, w tym wspomniany mężczyzna oraz wymieniona przez niego w relacji dla “Super Express” kobieta nie mieli pozwolenia na przebywanie na scenie podczas koncertu, ani przygotowań do koncertu. Jest to stosowana przez nas na wszystkich koncertach polityka znana przedstawicielom mediów i powszechnie przyjmowana i szanowana. Zdjęcia na naszych koncertach na scenie realizowane są jedynie przez naszych własnych fotografów.

Niestety, ta decyzja Zespołu oraz Organizatorów nie została uszanowana przez dwójkę uczestników zdarzenia wspomnianą w artykule przez “Super Express”, którzy w czasie koncertu dostali się na scenę. Nieuważne zachowanie tych osób trzecich na scenie spowodowało zrzucenie sprzętu, odłączenie okablowania, wskutek czego doszło do przerwania koncertu. Na scenie oraz pod sceną nie było ochrony. W związku z tym jako artyści, sami byliśmy zmuszeni interweniować i prosić osoby niepowołane o opuszczenie sceny. Mężczyzna – uczestnik zdarzenia odmówił zejścia ze sceny. Agresywnie odpowiadał na kolejne upomnienia z naszej strony. Finalnie mężczyzna opuścił scenę, jednocześnie upuszczając swój aparat.

Ta sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca. Takie zachowanie jest dla nas bowiem objawem nieposzanowania nie tylko artystów, ale przede wszystkim organizatorów, publiczności i podstawowych zasad bezpieczeństwa. Poza regulaminem koncertu, czy klubu zachowanie się osób podających się za fotografów koncertowo-eventowych powinny mieścić się w przyjętych dla branży standardach. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której osoba bez akredytacji lub z akredytacją, lecz bez pozwolenia organizatora lub artystów, wkracza na scenę podczas koncertu. Co więcej nie opuszcza jej na prośbę wspomnianych po spowodowaniu poważnych problemów technicznych. Stwarzanie zagrożenia, czy kłopotów technicznych na scenie to poważny problem dla twórców, artystów i uczestników koncertu. To nie tylko złamanie zasad, przekroczenie granic, ale także po prostu nieumiejętność zachowania się na wydarzeniu wśród ludzi. Szukanie sensacji poprzez przekazywanie niepełnego obrazu zdarzeń mediom tabloidowym pozwolimy sobie pozostawić bez komentarza. Z poważaniem, Zespół PRO8L3M.

 
23 komentarze

23
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
jarek

Tak się kończy dowozenie tematu cwelom jebanym tranzystorom

MEXHANIK

Ej to ja piszę cwelozo

Chłopak z Mokotowa

Problem to jedyny zespół w którym dj zgarnia wiecej siana niż raperzyna , Steez wszystko ogarnia robi bity,organizuje koncerty itp ,pomysły na tracki ,a Oskar jak to Oskar parówczak bez flow,chrypa pijacka …nie było by Oskara to byłby ważka G…tyle w temacie elo

Pan Jaweł trzeci

Gdyby nie bylo oskara byłby jakis chlopak z mokotowa elo

SokółRealista

Mocne słowa jak na nic nieznaczący odpad ludzki

Moszna? Moszna

Pr0blem to najlepszy koszerny rap w Polinie
Cymesik

KRISTAPS PORZINGIS

Co za duo.

Steez – niesamowity artysta, niesamowita wyobraźnia muzyczna, liczne dokonania w muzyce, współpraca z wieloma znanymi renomowanymi raperami

oskar- przydupas steeza, gdyby nie ta znajomość nigdzie by nie zaszedł. Denne teksty, wkurzająca maniera głosu, zerowe flow.

Szewach Weiss aka Chcewasz Hajs

Pozdrowienia z Czerskiej Jakubie.

Zytkinson

Tylko zydowski styl (X)

Dorian

NEWSPRO8L3M wydał oświadczenie w sprawie „analnych burd” w Nowym Jorku

Raperzy odpowiadają na artykuł Gejzera.

Gruber

Hiuston mamy problem

Spejson

Huistona nie ma, wyszedł po bułki.

WnukTedego

Obchodzi mnie to tyle co wysrywy tego chuja, tej psiej końcówy, tej kurwy z rynsztoka, tego kurwa syna cwela i cioty Prop&Testo

Prop&Testo

Jeszcze dojebałem inse po każdym treningu na ciężkich ciągach czyli po spotkaniu z twoim gardłem, pozdrowionka

Beni z benina

WnukTedego opierdala kiełbase kolegom

Ruspect

Poszanowaniem dla artystów?Ale tam nie było żadnych artystów

Jennifer z Piździchowa

Byłem ja. I moja ciotka z czikagoł.

LGBTv

Mi no problemo, mi lov ju long tajm…

XDDDDD

Steez to jebany wiesniak, który do swoich fanów pisze „wypierdalaj” po zakupie płyty. Jebane warszawskie wiesniaki

Michał

Boli dupa chłopku roztropku? Przywieź mi ziemniaki i nie zapomnij odstawić siostry do agentury w Śródmieściu bo Panom z Warszawy się jebać chce.

Prop&Testo

Oskar tak takie cwelowate imię nie? Jak Rafał albo Kacper albo WnukTedego.

Profesor połyk

Ty kurwa jebany idioto

ELcztery

jedyne prawilne imie to oliwier

Popularne