GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

Inne

PRO8L3M zdradza ilość sprzedanych płyt

Wiemy w jakim nakładzie sprzedał się album „Ground Zero”.

Opublikowany

 

PRO8L3M Steez i Oskar
PRO8L3M

Kilkanaście godzin wystarczyło, żeby wyprzedać cały ośmiotysięczny, przygotowany w lutym preorder albumu „Ground Zero Mixtape”. Płyta ukazała się 16 marcu, a kilka miesięcy po jej premierze dowiadujemy się ile łącznie płyt sprzedali Steez i Oskar.

 “Ground Zero Mixtape” sprzedał się do dziś w ponad 20 tysiącach egzemplarzy – poinformowali na Instagramie.Dla wszystkich słuchaczy, którzy sięgnęli po fizycznę wersję płyty duet ma niespodziankę w postaci bonusowego utworu. – Mamy obiecany prezent w postaci ukrytego bonus tracka i animacji augmented reality. Animację i kawałek możecie odpalić symultanicznie po ściągnięciu i uruchomieniu dedykowanej aplikacji oraz nakierowaniu obiektywu telefonu na okładkę CD-boxa “Ground Zero Mixtape – powiadomili.

Poniżej wideo z ilustracją jak działa aplikacja. Jest ona dostępna w sklepach Google Play i Apo Store.Ground Zero Mixtape sprzedał się do dziś w ponad 20 tysiącach egzemplarzy 🤘 Dla wszystkich, którzy wspierają nas kupując fizyczne wydania, mamy obiecany prezent w postaci ukrytego bonus tracka i animacji augmented reality. Animacje i kawałek możecie odpalić symultanicznie po ściągnięciu i uruchomieniu dedykowanej aplikacji oraz nakierowaniu obiektywu telefonu na okładkę cdbox’a Ground Zero Mixtape. Poniżej szybkie wideo z ilustracją jak działa aplikacja. Jest dostępna jest na sklepach Google Play i Apo Store. Dodatkowo na naszym sklepie pojawiło się trochę nowych fantów, m.in. dres P83, który nawiązuje bezpośrednio do ostatniego wydawnictwa. Za pomoc w realizacji dziękujemy Bartkowi Kalinowskiemu, Flux-VR oraz VR Visio Group 🙏

Post udostępniony przez PRO8L3M (@pro8l3m)

Unikają mediów

Steez i Oskar unikają fleshy oraz starają się nie eksponować swojej twarzy na zdjęciach. Ponadto rapująca połówka tego duetu bardzo niechętnie udziela wywiadów. Dlaczego tak jest? – Pomysłem na to jest, żeby nie sprzedawać tej muzyki twarzami tylko muzyką – tłumaczy Steez w rozmowie z Wujkiem Samo Zło. Steez przyznaje też, że unikają oni m.in. logotypów sponsorów na imprezach. – Staramy się grać czysto, nie obrandować się, mamy taką zajawkę – wyjaśnia.

Steez i Oskar na podkładzie discopolowym?

W wywiadzie dla Playboya padło m.in. pytanie czy duet wyobraża sobie stworzyć kawałek, oparty o jakiś sampel discopolowy. – Tam nie ma z czego czerpać. Brzmienia w disco polo są strasznie przaśne. Nawet jeśli weźmiesz jakiś kawałek, spróbujesz go spowolnić albo zrobić cokolwiek, to nadal będzie prymitywne. Poza tym nie wyobrażam sobie przesłuchać kilku tysięcy kawałków, żeby wybrać coś do zsamplowania, bo chyba bym oszalał – mówi Steez. – Na szczęście dla twórców disco polo wielu ludzi oczekuje bardzo mało od muzyki. To ma być jakaś tam nutka, która sobie leci w tle i opowiada co najwyżej o tym, że „mała znów zarosła” – chociaż to jest akurat dość śmieszne – dodaje Oskar.

 


12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
­­­­­
4 lat temu

PR08LEM na wiecznym propsie. Nikt na polskiej rap scenie nie ma do nich podjazdu.

Dorian
4 lat temu
Reply to  ­­­­­

zgadza się nikt na dzień dzisiejszy nie robi lepszych rapsów od nich

Pan_śmieć
4 lat temu
Reply to  Dorian

Żeby posłuchać bonus tracka nie musicie mieć płyty, wystarczy ściągnąć apke I skierować ją na okładkę płyty z grafiki Google. Izi win, potwierdzone info. PS: to prawda, jebac biedę

Wałbrzyszanin
4 lat temu

Cmaz

Wałbrzyszanin
4 lat temu

Cmaz lso sprawdź to

gdfgfdgdfg
4 lat temu

kurwa juz by mogli coś nowego wydać oskar na propsie zawsze jebac nowoczesne discopolowe pedalskie

Maalik
4 lat temu

Co to jest APO STORE
Sentino też tam płyty nagrywa bo ma złote rewolwery i turecki dywan rulez

18:43
4 lat temu

15:04

sssss
4 lat temu
KarParChujWDupe
4 lat temu

Ale to jest syf co oni kurwa robią japierdole

GANDZIOR
4 lat temu

jebać! tylko rychu peja! slu! jebać dj decka oraz tedego wieprza! SLU GANG!

cydży
4 lat temu

problem w tym że totalnie chuj mnie o chodzą jakieś truski

Popularne