Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Proceder: Żyj aż do bólu (Soundtrack)

Soundtrack filmu o tragicznie zmarłym Tomaszu Chadzie.

Opublikowany

 

proceder żyj aż do bólu okładka

Data premiery: 15.11.2019

Wytwórnia Step Records prezentuje soundtrack z filmu „Proceder” w wyjątkowej, limitowanej wersji 2CD z bonusami. Na albumie znajdują się starannie wyselekcjonowane utwory warszawskiego rapera, które w całości tworzą swoiste „the best of Chada”. – Pracując nad tym albumem, staraliśmy się spojrzeć na twórczość Tomka przekrojowo, dlatego obok najbardziej ikonicznych kawałków, znalazło się również miejsce dla tych nieco mniej rozpoznawalnych, nierzadko pochodzących z wcześniejszych etapów jego kariery. – podkreślają włodarze Step Records. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów twórczości Chady.

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn. „Proceder” zakwalifikował się do konkursu głównego 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

Preorder

Zamawiając album w preorderze, fani otrzymają również oficjalny plakat filmowy oraz wlepy. Dodatkowym smaczkiem jest bardzo osobisty remix utworu „Żyć aż do bólu” autorstwa Bezczela. Na stronie Preorder.pl album kosztuje 39,99 złTracklista

TBA

Utwory

TBAArtykuły

  1. Film „Proceder” – pierwsze recenzje, wpadka i oficjalny plakat
  2. Małgorzata Kożuchowska o Chadzie: „Ten film nie pozwoli o nim zapomnieć”

Popularne