Sprawdź nas też tutaj

News

PROCEENTE & BLEIZ „ALOHA-GRILL” – ZADAJ PYTANIE I WYGRAJ PŁYTĘ

Opublikowany

 

11 czerwca odbyła się premiera wspólnego krążka Proceente x Bleiza "Aloha-Grill" . Z tej okazji dajemy Wam możliwość zadawania pytań raperom – najciekawsze z nich nagrodzimy płytami.

Szefowie wydawnictw Aloha Entertainment i Grill-Funk Records postanowili połączyć siły i stworzyć album idealny na wakacje. "Aloha-Grill" to słoneczny, bogaty w treść i pełen hip-hopowej zajawki materiał. O słoneczne, teksańsko-kalifornijskie brzmienie płyty zadbali mr.Onte, Funk Monster, O.S.T.R., Eten oraz Chmurok. Na płycie pojawiają się znakomici goście; wokaliści Jazzy, Basia eM oraz Cywinsky, na płaszczyźnie rapowej gospodarzy wspierają Sarius, Ninja z Okolicznego Elementu, Łysonżi Dżonson oraz Kuba Knap. 

Miksem całości zajął się Karol "Dzieciak" Smyk, a cały materiał zmasterował Steva Corrao w Nashville w USA. Album jest dostępny w sprzedaży na AlohaSklep.pl i GrillFunk Store

 

Pytania do Proceente i Bleiza możecie zadawać przez poniższy formularz do 27 czerwca. Zachęcamy do zadawania przemyślanych, ciekawych i spójnych pytań, bo tylko takie zostaną przekazane raperoM. Gotowy wywiad pojawi się później na łamach naszego portalu. Dwa najciekawsze pytania nagrodzimy płytami "Aloha-Grill"! (Niezbędne jest zostawienie swojego adresu e-mail w celu kontaktu ze zwycięzcami).

{jcomments off}

 

Zadaj pytanie:

Czas na zadawanie pytań minął.

 


Kliknij i skomentuj
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne