Sprawdź nas też tutaj

tekstylia

Proceente Prezentuje- oficjalne koszulki Mazury HH Festival

Opublikowany

 

Oficjalne koszulki Mazury Hip-Hop Festiwal już w sprzedaży! W tym roku nadciągają z trójkolorową mocą niebieskiej, szarej i białej promując festiwal w Giżycku! 

 Oficjalnej prezentacji koszulek dokonał, nie kto inny, jak sam prowadzący festiwal od kilku lat w Twierdzy Boyen, członek Szybkiego Szmalu i reprezentant Aloha Ent. – PROCEENTE !

 

Koszulki z przodu mają duży nadruk loga festiwalu, wykonany techniką sitodruku, z tyłu mniejszy napis promujący Mazury Hip-Hop Festiwal. Gramatura wszystkich koszulek to 190. Wykonane zostały w 100% z wysokiej jakości bawełny.

Wszystkie modele, z wyjątkiem czerwonej trafią do sprzedaży już od DZISIAJ tj. wtorek (02.08.11r) do Informacji Turystycznej w Giżycku, gdzie będzie można je kupić aż do startu festiwalu. W dniu rozpoczęcia X jubileuszowej edycji MHHF koszulki pojawią się w miasteczku festiwalowym w stoisku MHHF na terenie amfiteatru Twierdzy Boyen. Nie ma na co czekać, czas lecieć i je kupować ;)))

 

Główną gwiazdą X jubileuszowej edycji Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku będzie legendarny i ceniony na całym świecie duet z Nowego Jorku — M.O.P.

Tegoroczna X edycja rozpocznie się wieczorem 3 sierpnia oficjalnym Before Party w Klubie Kaponiera na Twierdzy. 4 Sierpnia o godzinie 13:00, wystartuje pierwszy dzień Mazury Hip-Hop Festiwal. Każdego wieczoru po koncertach na wszystkich fanów czekają oficjalne imprezy towarzyszące w klubie Kaponiera na Twierdzy Boyen, 3 min od amfiteatru. Cała impreza zakończy się 7 sierpnia w niedzielę rano, oficjalnym after party. Trzy dni wspaniałej muzyki, gwiazd i masa atrakcji przygotowanych przez organizatorów daje łącznie około 50 godzin muzyki granej niemal non stop.

 

X edycja Mazury Hip Hop Festiwal odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia w Giżycku. Jubileusz mazurskiego festiwalu to aż trzy dni hip hopowego święta. W Twierdzy Boyen oprócz głównej gwiazdy wieczoru M.O.P. wystąpią m.in.: HiFi Banda, Flint, Tede, VNM, Pezet/Małolat, DonGURALesko, Te-Tris, Ten Typ Mes, Wigor/Trojak, Małpa, Diox/The Returners, Har-Q, SumaStyli, Familia HP, Parias, Warszafski Deszcz i O.S.T.R


X Jubileuszowa Edycja Mazury Hip-Hop Festiwal 04-06.VIII.2011, Giżycko, Twierdza Boyen

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
RPS RPS YO
11 lat temu

fajne!

ss
11 lat temu

procent się sprzedał już tylko kojarzy sie z reklamami tych wszystkich szmat, tylko czekac az bedzie pracowal w urbancity

Plinp
11 lat temu

PROSENTE SPADAJ DO LASU !

Popularne