teledysk
Proceente werbuje do Aloha Ent. nowy zespół
Posłuchajcie numeru „Zapętlam się”.

Zespół P500 oficjalnie dołącza do muzycznej rodziny Aloha Entertainment. Z tej okazji wytwórnia udostępnia na swoich kanałach nowy utwór warszawskiego składu pt. „Zapętlam się”.
Jest to kawałek o szarej rzeczywistości, bieganiu za hajsem i zapominaniu o tym, co ważne w życiu. Masz tak czasem?
P500 to warszawski zespół odcięty od szablonów łączący rap z czym się da. Twin, Dzi3ciak i Prorok reprezentują świeże podejście do muzyki, nie tracąc przy tym hip-hopowej wyrazistości. Dla jednych pajace, dla drugich arcydzieło.

-
News16 godzin temu
Dziwne zachowanie Fabijańskiego po przegranej walce
-
News4 dni temu
TPS „wyjaśnia typa w autobusie”
-
News2 dni temu
Boxdel ciśnie Palucha i jego „psy” oraz ma dla niego propozycję
-
News2 dni temu
Sentino staje w obronie Popka
-
News4 dni temu
Ecnavelo trafiona egzotyczną strzałą Amora
-
teledysk4 dni temu
Tede i O.S.T.R. jako pracownicy pizzerii „TEOS”
-
News17 godzin temu
Fame 17: Wac Toja nokautuje Fabijańskiego w 35 sekund
-
News2 dni temu
Polska Wersja zmiażdżyła OLiS
Podpisać kontrakt z wytwórnią należącą do typa, który nic nie osiągnął jako „raper”, a jego największym sukcesem jest działalność związana ze wszystkim, oprócz stricte rapowaniem. Brzmi obiecująco.
Można odwalać pua gówna i coś poderwać ( jeśli oczywiście ma się w miarę akceptowalny wygląd ), ale bez wielkiego khutasa nigdy nie stworzycie trwałego związku. Kobieta po jakimś czasie będzie wam wmawiać, że nie staracie się, że nie czuje tego, że musicie zrobić przerwę…podczas której ona znajdzie adekwatnego khutangensa i o was zapomni. Taka prawda.
16:29 29
Opublikowany 4 godziny temu 29 października 2021Przez Redakcja
PLAN BE X DR. DRE – FORGOT ABOUT NAYEBUNNY
https://youtu.be/Sf84FAPO4Is
Mimo braku sympatii do tego Procente, to trzeba mu przyznać, ż niezły ruch z tym zwerbowaniem nowego zespołu
*Zwelbowaniem.